Antyczna gildia.

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Jestem w takiej jednej gildii, którą współ-budowałem wiele lat temu, kilkanaście lat temu. Chyba od ponad 10 lat, nikt poza mną tam nie zagląda. Pisałem kiedyś do supportu w sprawie zmiany moich uprawnień w gildii (zarządca), ale dostałem jakiś schematyczny opis instrukcji, która wymagała ode mnie stworzenia jakiejś fikcji (głosowania kilku członków na mnie), by zmienić przywódcę... Znaczy - pewnie miałbym albo kilka postaci ze swoich kont "namówić" bym ja zagłosował na siebie, albo namówić kilka osób z obecnego serwera, by wprowadziły jakieś alty do tej gildii, zrobiły głosowanie - prze-procedowały sprawę a potem pewnie sobie poszły, bo alty przydają się na wojnach... Zrobiłem sobie inną gildię, ale tamtą mam nadal - z sentymentu i tak pozostanie. I nie było w zasadzie problemu, dopóki po n-tej już fuzji serwerów, tym razem ktoś mnie "przebił" z nazwą. Chyba jako jedyny teraz biegam z jakimś "Mergred guild - no. XXXXX". Trochę siara. Istnieje jakiś cywilizowany sposób, aby zrobić mi postać tm przywódcą i zmienić tą nazwę na jakąś przyjazną dla użytkowników (albo chociaż "odgórnie" ją zmienić)??? Trochę za stary jestem na jakąś ekwilibrystyczną kombinatorykę w tejże kwestii. Proszę o pomoc.