Brak diamentów po zakupie

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Tak jak w temacie, generalnie skopiuję to co napisałem do supportu, może ktoś miał podobny przypadek bądź wie jak ową sprawę rozwiązać.


    Witam, zamówiłem diamenty za 49,99 i teraz pytanie mianowicie podałem przy zamówieniu inny mail aniżeli mail na którym mam założone konto i postać. Zakup opłacony i mam mail w postaci potwierdzenia o płatności, minęło kilka godzin a diamentów tak jak nie było tak nie ma. (tutaj podawałem także nr transakcji itd. ) Dodam, że wchodziłem w zakup diamentów z odnośnika w Item Shopie w grze będąc na koncie na które diamenty chciałbym doładować, przeniosło mnie w tym momencie do strony www w przeglądarce. Tam po wybraniu danej wartości diamentów przeniosło dalej do wpisania maila co do płatności, a że używam oficjalnego swojego maila do takich rzeczy (a nie takiego do gierek itd.) to podałem właśnie ten mail, z tym że jest to inny mail aniżeli mail do postaci w grze.


  • Jak widać ta gra jest już na tyle "martwa" że nawet support ma to w nosie. Diamentów nie dostałem, kasę wzieli. Żałosny gameforge

  • Witaj paruso13 ,


    Zakładam, że takie zgłoszenie wysłałeś do supportu zajmującego się płatnościami i prawidłowo. Tylko tam będzie można rozwiązać zaistniały problem.


    Dla pewności mowa tu o wewnętrznym supporcie Gameforge https://support.gameforge.com/. Tam też wybierasz Gameforge i opcję "Płatności". Jednak musisz się uzbroić w cierpliwość, odpowiedź otrzymasz prawdopodobnie w najbliższy dzień roboczy.