Posts by Pejnu

    Cath zawsze na propsie ^^

    Sporo "starych wyjadaczy" odeszło na "nielegalny" serwer, bo na legalu... bida z nędzą przez Taboreę pędzą :/

    np kto taki gra?;> Może ktoś z Suicide/Destyni/Unique ? ^^

    Gracze z Ignis, Exiles i pewnie wielu innych, o których nie mam bladego pojęcia.

    Z tego, co mi świta, to Asgard również robił kurcjatę w imię niepisanej zasady mówiącej o zakazie "kradzieży" skrzynek na burzowym. Każda ze stron ma równo za uszami...:saint:

    Avaxis akurat to jest tajemnicą poliszynela do czego są wykorzystywane takie eventy, a kto nigdy nie expił altów podczas eventu niech pierwszy rzuci kamieniem :D . Po drugie komu mydlisz oczy ? Tu już praktycznie nowi gracze się nie pojawiają - owszem, bywają pojedyncze jednostki, ale to w żadnym przypadku nie zmienia faktu, że społeczność RoM przypomina starzejące się społeczności starego kontynentu - pełno "starych" graczy, "młodych" jak na lekarstwo.

    Widac ty tylko o jednym myslec zamiast globalnie o dobru servera, ;)

    jeśli dobrem serwera określasz expienie na tosh dodatkowych dziesiątek altów w czasie, kiedy jest boost do expa, to faktycznie - wielkie dobrodziejstwo ^^

    Nie potrafię się oprzeć wrażeniu, że Penju zachowuje się jak klasyczny internetowy troll. Szkoda że nie można tu ustawić sobie filtrów na posty niektórych osób. Nic nie działa silniej na takiego trolla jak "ignoruj" - bo to osoby, które u podstaw mają: "błyszczeć - za wszelką cenę". W każdym razie, z tego mojego punktu widzenia, jeszcze nigdy i nigdzie do żadnego tu tematu - Penju nie wniósł niczego sensownego.

    Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania, zgadza się ?

    A skoro lubisz opierać się wrażeniu o pociśnięciu po kimś, to pleciesz andruty misiaczku...

    Dorzucam do propozycji zmiane łotrowego setskila z instancji Grobowiec Dusz



    Ktoś kto to wymyślił upadł na głowę, skoro łotrowi nic nie można zrobić wtedy nawet zwiadowcom z włączonym wykryciem( zwiad nawet wtedy nie widzi tego łotra). Jedyny sposób na zabicie takiego łotra to rzucić mu dotę przed i liczyć,że go ona zabije podczas używania tego setskila. Niestety ten setskill też przyczynia się do robienia tzw FCAP'u, bo pozwala nietkniętym i niewidocznym dobiec do wieży ( bezsensu totalnie).

    Najlepiej wprowadzić wojny bare knuckle.

    Będzie bardzo koszernie i oldskulowo.

    A Tobie drogi graczu życzę,żeby support nie zwrócił Ci żadnego przedmiotu, który straciłeś w jakikolwiek sposób, skoro tak jesteś przeciwny rekompensat. Jakby nie patrzeć jest to ta sama sytuacja co utracony exp, bo firma wprowadziła zmiany, Tobie też poprzez wprowadzane zmiany może zniknąć pokojówka,eq,pt i wiele innych rzeczy. :evil:

    Odsyłam do definicji i znaczenia słowa REKOMPENSATA.

    Zwrot przypadkowo wyrzuconego przedmiotu lub zaginionego w niewyjaśniony sposób nie jest REKOMPENSATĄ. Ma charakter grzecznościowy, więc ten, teges....

    Czas na pobudkę, zanim ręka w nocniku się znajdzie. Ta firma od dawna pokazuje, w jak głębiokiej "pieczarze" ma graczy.

    Oczywiście że powinno to zostać zwrócone, bo nie jest to wina graczy, że został wypuszczony taki bubel, który potem trzeba poprawiać. Ktoś poświęcił swój czas żeby to wbić. Myślę zatem, że te kulki doświadczenia szczytu będą rozsądną rekompensatą, każdy będzie ich mógł użyć kiedy będzie chciał.

    Nic nie powinno być akurat zwracane. Nie było żadnego przymusu wbijania tych poziomów. Przymusu nie ma nadal, poziomy szczytu guzik dają. O co te całe AJ WAJ ?

    Proponuję samemu to zrobić. Wtedy przekonasz się, czy faktycznie Twoja propozycja jest na tyle intratna, na ile ją przedstawiasz :D

    W zasadzie, gdyby to był faktycznie deal życia, zrobiłbyś i w ten sposób zaoszczędziłbyś AŻ 45 miksturek ^^

    jak to czytam ..... to proponuje usunac npc od wymiany i wprowadzic w isie 3 walute poza diasami i rubinami ..... z tym ze za walute z luster mozna kupic wszystko ^^ i baaa tez w skali 1:1 ! a co sie bedziemy szczypac

    Masz absolutną rację. Przecież to by częściowo zaburzyło "gospodarkę" serwera :thumbup: Zmniejszyłoby dystans w ekwipunku między elitarnymi wojownikami a resztą serwera. Przecież tak nie może być :/ :D:D:D

    ad. "po 1.": Wystarczy aby następna fala zaczynała się po wyzbieraniu wszystkich skrzynek z obecnej i temat z głowy.

    ad. "po 4.": uderzono w stół, nożyce same się odezwały :) Nie pisałem o konkretnej gildii ani o konkretnych graczach. Teraz wiadomo, kto się za wspomnianą elitę serwera uważa :thumbup: Ponadto odsyłam Ciebie Nieznajomku do definicji i znaczenia słowa "elita" - sam się zaraz zaorasz w kontekście nieznajomości języka polskiego.