Posts by gemi

  kapkani nic nie wsadzaja bo tym sie nie gra, ilosc kaplanow mozna policzyc na palcach jednej reki.

  smieszna regenka, leczenie grupowe na 6 osob nie na party, ktore zjada ci mane z predkoscia swiatla to w zasadzie rzucisz 3-4 max i ni emasz na inne skile. a przelicznik od madrosci sie konczy w okolicach 9k i w zasadzie to nie podniesiesz sobie mocy uleczania tylko z wlasciwosci itemkow...


  a wy mowicie o ni zbalansowanym rycu XD

  Gienek, w Supporcie możemy w takim przypadku pomóc.


  Co do usuwanie kont, to nie wiem czy takie zmiany są możliwe - głównie z racji bezpieczeństwa kont i tego, że kasacji nie można odwrócić.

  wiekszej bzdury to j uz dawno nie widzialam o.0 przez 9 lat ludzie mogli sobie kasowac dowolnie konta a teraz jest to proces nieodwracalny @.@ a kiedys byl odwracalny? jak ludzie z tym żyli?!

  mi ten zajebiscie beznadziejny %$#^& launcher tworzy sobie sam konta, mam juz dodatkowe 3 z nazwa mojego maila o.0 co za &*%$....

  Może się zdarzyć, iż jeśli gracz za szybko pod włączeniu launchera naciśnie przycisk play to launcher nie załaduje się jeszcze do końca i tworzy nowe konto - bardzo proszę odczekać troszkę dłużej zanim klikniesz na 'graj".


  A odnośnie niechcianych nowych konto, to proszę o kontakt w Supporcie a skasujemy je dla ciebie. :)

  po wlaczeniu lunchera wogle ni ebylo kont, oprocz jednego ktore sobie sam utworzyl [bez mojego klikania czegokolwiek] ta sytuacja sie powtarza bo juz mam 3...

  a odnosnie niechcianych kont to chyba troszke dziwne [zeby ni uzyc epitetu] ze na "wlasnym" luncherze, ni emoge sobie dowolni dodawac/usuwac "wlasnych" niejako kont... kontakt z suppertem to zwykle nieprzyjemna ostatecznosc.


  straszny bubel

  straszne gowno wg mnie.


  wojny w fazie beta, mnóstwo problemow zglaszanych przez graczy a oni robia cos zupełnie z kosmosu a nie to co gracze by chcieli... to dla kogo ta gra dla tworcow czy graczy?


  ..bylam w szpitalu czy cos, ktos sie mogl zalogowac odebrac lojalke, zrobic dzienne - nie bylo problemu a teraz paranoja tajne/poufne.  widze w tym jednak pozytywny aspekt, przez klienta gf widze dokladnie w jakie gry po romku nei bede grala NA PEWNO!