Problem z poruszaniem się

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
 • Witam


  Mam taki problem:

  Wciskam cały czas np. W i poruszam się do przodu. Często jest tak że przestaję się poruszać tak jakbym puścił przyciski poruszania i staję w miejscu. Wtedy muszę jeszcze raz wcisnąć przycisk. Pomóżcie bo przeszkadza to znacznie w taktykach i po prostu denerwuje... Dzieje się tak z wszystkimi przyciskami poruszania.

 • Sprawdzałeś czy nie powoduje tego któryś addon? Takie zachowanie można zaobserwować przy addonie AutoFollow. Gdy ustawisz na kimś śledzenie, jednocześnie poruszając się na WSAD, to będzie przerywać poruszanie.

  [Ukończone misje: 7134] [Zdobyte tytuły: 735] [Zdobyte karty: 1969]


  minibyebye1.gif

 • Grasz w trybie okna czy na pełnym ekranie? Występuje to przy obu ustawianiach?

  [Ukończone misje: 7134] [Zdobyte tytuły: 735] [Zdobyte karty: 1969]


  minibyebye1.gif

 • Występuje niezależnie od ustawień grafiki czy okna mam 2 klawiatury oryginalną lenovo oraz X7 g100 (zabytkową niepełną klawiaturę gracza) które testowałem w wszelakich możliwych konfiguracjach (wykluczam). Win 10 64bit. W żadnej innej grze ani programie nie występuje ten problem. Komputer stacjonarny. A dokładnie wygląda to tak jakby RoM dostał sygnał puszczenia klawiszy (up).

 • Pytałem o te grę w oknie, bo może wyskakują Ci gdzieś w tle powiadomienia systemowe przerywając tym samym grę. Tak strzelałem, nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Zakładam że już próbowałeś podłączać klawiaturę pod inne porty.

  [Ukończone misje: 7134] [Zdobyte tytuły: 735] [Zdobyte karty: 1969]


  minibyebye1.gif

 • A gdyby tak odinstalować oprogramowanie do myszki i spróbować? Albo podczas gry wymusić z poziomu Menedżera Zadań zamknięcie Launchera i grac dalej?


  Niestety, ale nowy Launcher potrafi powodować nawet zacinanie streama na Facebooku, gryźć się z TS-em, więc diabli wie co jeszcze! :rolleyes:

 • Jakimś dziwnym cudem miałem nowy launcher w romie a grałem przez steam. Uruchomiłem, zalogowałem, dałem opcje napraw i problem chyba znikł.... Generalnie teraz gra chodzi lepiej. Podobna opcja na steam nie dawała takiego efektu. Teraz będę grał przez launcher GF.

 • ja mam tez ten problem i nie gram przez steam, myslałam ze to moj sprzet cos neidomaga nie sadzilam ze przez gre/ustawienia/addony heh....

 • Teron

  Closed the thread.