Posts by Chciwosc

Cringe Celes robisz tym co piszesz. Mozna bylo napisac ze eventow na wakacje nie bedzie i z glowy xD btw miesiac wakacji minal i jedyny event ktory dostalismy to zepsuty global cooldown/ niedzialajace kryty / i debilny grind poziomow szczytu. Rigczu to ty nie masz :)

Ja mysle ze obiektywnie mowiac bron +40 nie jest wcale przesada. Wiadomo szansa procentowa powinna byc duzo mniejsza niz wbijanie do 30 ale w koncu jest masa gracze na endgame ktorzy nie maja co robic z goldem i do tego laduja diasy non stop :) mysle ze warto pochylic sie nad takim pomyslem bo moze on poprawic bardzo rozgrywke. Majac oczywiscie na uwadze fakt ze nowa instancja panteon jest bardzo wymagajaca wiec warto byloby poprawic swoje statystyki broni aby robic ja z latwoscia oczywiscie po wbiciu 15 poziomu szczytu :) I oczywiscie warto przypomniec ze w zasadzie na polskim serwerze co 3 osoba ma jakis item +30 (i to nie jeden) dlatego jak dla mnie plusy do 40 to super okazja. Sam chetnie kupilbym z kilkaset sztuk zeby poplusowac swoj miecz +30 t16 :)

Albo jestes trollem alojzy albo objawił się własnie u ciebie spory niedorozwój XDD za 2-3 lata bez żadnego nowego kontentu zostaniesz sam z kilkoma osobami za serwie bo nikt nie będzie grac XD wtedy żadnej insty nie zrobisz nawet na 80 lvl no ale przynajmniej pozasuwasz sobie roletę ze Gf myśli o szarych graczach. Gratuluje myślenia.

Ludzie z reguły wracają do produkcji w momencie w którym pojawia się nowy kontent. Wy zamiast zrobić nowy kontent grywalny zamykacie go i dodajecie "zabijanie czasu" w postaci poziomów szczytu.

Powodzenia jeżeli myślicie ze ktoś będzie grał w RoM-a 2 lata i grindowal levele szczytu żeby zrobić panteon na hardzie xD

Zamknąć to powinniście osoby które wpadają na takie genialne pomysły bo rozkładają wam produkt.

PS.A co do GMow to może interweniujcie szybko u wydawcy bo jeżeli odejdą gracze to GM-i przestana być potrzebni... a resztę znacie już sami.

Witam

Jakiś czas temu otrzymałem ostrzeżenie od support-u RoM na podstawie Ogólnych Warunków Korzystania pkt 8.2b.

Punkt ten tyczy się możliwości wypowiedzenia umowy gdy "b) zachodzą rzeczywiste przesłanki do tego, że doświadczenie gry pozostałych użytkowników zostało znacznie naruszone"

I tutaj pojawia się moje pytanie co określa słowo "znacznie" w powyższym punkcie?

Czy rodzaj naruszenia (znaczne/nieznaczne) określa support? I jeżeli tak to na jakiej podstawie dokonywana jest taka wykładnia? (wewnętrzny regulamin supportu?opinia własna Gm-a?)

Prosiłbym także o informacje gdzie znajduje się dokument odnoszący się do polityki prywatności (Privacy information) w polskiej wersji językowej.

Oczywiście powyższe pytania nie maja na celu podjęcia dyskusji o słuszności działań supportu a jedynie uzyskanie informacji aby rozgrywka była jeszcze bardziej przejrzysta.

Pozdrawiam