Posts by Volveremos

Może kolega GM Volveremos przestałby straszyć kasowaniem postów na forum czy to discordzie i wziąłby się za normalny dialog z graczami, ponieważ gracze w dobrej wierze podbijają każdy temat, który jest dla nich ważny.

Jestem skłonny i otwarty do każdej dyskusji/rozmowy z graczami, jeżeli wyrażają taką chęć - wystarczy mnie oznaczyć na Discordzie, Forum, czy napisać PW na DSC, na którym jestem aktywny przez większość dnia. Z miłą chęcią wyjaśnię pewne rzeczy, nieporozumienia, jak co działa i skąd się coś bierze.

Nie była to z mojej strony żadna próba zastraszenia, ale uprzejma prośba, ponieważ pytanie się X razy o tę samą rzecz jest w tym przypadku bezcelowe - w żadnej sposób nie przyspieszy to nacieku informacji do nas (i tym samym do Was) oraz nie pospieszy RW do pracy nad tym problemem. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że ta kwestia jest dla graczy bardzo ważna i dlatego też próbujecie nagłośnić sprawę - nie jest to nic złego. Jednakże osobiście wątpię, że w ten sposób coś zdziałamy. Osobiście mogę zapewnić, że Wasz feedback dotyczący przejmowania wież przy użyciu Eliksiru Niewidzialności został przekazany do producenta gry. Jest to wszystko, co mogliśmy zrobić. W tym momencie czekamy na podjęcie odpowiednich kroków równie niecierpliwie, jak Wy. Dlatego też prosiłem w poprzednim swoim poście o zrozumienie.

Może ujmę to w ten sposób, żeby nie było żadnych wątpliwości - łącznikiem pomiędzy Zespołem Runes of Magic.pl, a Gameforge jest Administrator Gry+. Ja z poziomu Game Mastera nie jestem w stanie skontaktować się z GF`em (nie mówiąc już o RuneWaker) w sprawach technicznych. Obecnie moja komunikacja z firmą ogranicza się do wysłania prywatnej wiadomości Community Managerowi.

Na forum i stronie gry/launcherze są wrzucane wszystkie informacje o patchach, jakie dostaniemy. Nic przez Wami nie jest z naszej strony ukrywane. To, co wędruje do nas, wędruje tym samym do całej społeczności. Jeżeli czegoś brakuje (a nie zaprzeczam, że tak nie jest), to znaczy tyle samo, że nie dotarło do nas.

Podbijając sam temat, w którym została zgłoszona propozycja naprawiająca znacząco wojny ( przeszło miesiąc temu) nie zostało zrobione nic. W sprawach o które gracze nie prosili nigdzie ( jakieś poprawki w gcd, petach, skilach) no tu kurna robicie wszystko by tylko jak najbardziej opuźnić zrobienie panteonu w wersji hard innym sposobem niż na strażnikowe pety. Proponuje wybanować najlepiej cały serwer Nawia, to taka próba się nie wydarzy nigdy, bo zagraniczne glidie nie posiadają tylu strażników na serwerach :*

Tak, osobiście sam to czytałem i uważam, że propozycje Wasze oraz innych społeczności mogłyby znacząco wpłynąć na problemy z wojnami. Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem Waszej wiedzy o grze, od niektórych mógłbym się nawet sam pouczyć. ;) Również jestem niezadowolony z faktu, że na dzień dzisiejszy nie dostaliśmy w tej sprawie żadnej odpowiedzi zwrotnej. Mimo wszystko mam ogromną nadzieję, że producent gry weźmie pod uwagę pomysły i propozycje graczy oraz zaimplementuje te rozwiązania do RoM`a.

To nie wygląda w ten sposób, jaki Nieznajomek opisałeś w tej części wypowiedzi. Nie chcemy robić jak te złe diabły wszystkiego, byleby "tylko jak najbardziej opóźnić zrobienie Panteonu w wersji hard". Sam chciałbym, żeby w pierwszej kolejności zostało to wzięte pod uwagę, ale sam Zespół nie ma najmniejszego wpływu na kolejność patchów, którymi zajmuje się i wprowadza RuneWaker.

Uprzejmie proszę o zaprzestanie dalszego pisania postów typu "Halo? Wiadomo już coś w tej sprawie?", ponieważ nie wnoszą do tematu niczego pożytecznego i będą usuwane z powodu spamu.

A ja myślałem że forum służy do dyskusji, dopytywania się kiedy coś zostanie naprawione itd. No to Volveremos jak widzę byłem w błędzie i ty mnie z niego wyprowadziłeś.

Uprzejmie dziękuje że informacje ze forum nie służy do dyskusji.

Owszem, forum jak najbardziej służy do dyskusji na wszelkie tematy dotyczące gry (byleby nie łamały OWK ;)). Nikt nie zabrania Wam dyskutować na temat problemu z Eliksirem Niewidzialności. Prosiłem jedynie, aby w Waszych postach znalazło się coś więcej, niż treść "I co z tym?" po raz n-ty. Postarałem się tym samym wytłumaczyć, że w ten sposób nie przyspieszymy rozwiązania problemów przez RW. Mimo tego rozumiem, że chcecie aby sprawa była jak najbardziej głośna - nie zabraniam Wam tego, wręcz jestem pod pozytywnym wrażeniem, jak bardzo umiecie walczyć o swoje. Po prostu wnoście do tego tematu coś więcej w treści swoich postów, a na pewno wszystko będzie okej.

Uprzejmie proszę o zaprzestanie dalszego pisania postów typu "Halo? Wiadomo już coś w tej sprawie?", ponieważ nie wnoszą do tematu niczego pożytecznego i będą usuwane z powodu spamu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dalszy brak informacji jest bardzo irytujący. Ta sytuacja jest denerwująca dla Was, ale także i dla całego Zespołu RoM.pl. Jednakże to niestety nie od nas zależy, kiedy producent gry przekaże nam jakiekolwiek informacje na ten temat. Bardzo chcielibyśmy na to wpłynąć, ale nie możemy. Tym samym prosimy o zrozumienie.

Kiedy tylko dostaniemy jakiekolwiek wiadomości do przekazania dla graczy, zostaną one opublikowane najszybciej, jak to możliwe - dostaliście na to gwarancję. Na ten moment nie posiadamy niczego, co moglibyśmy (i nie moglibyśmy) Wam przekazać.

Proszę przestać rozmawiać na tematy typu kto jaki ma nick w grze, w jakiej gildii gra, na jakim serwerze, czy został on/ona widziany/a na wojnach.

Pragnę z przykrością poinformować, że w przypadku dalszego kontynuowania offtopicu (którego nazbierało się w tym temacie mega dużo), wątek ten zostanie zamknięty. W poprzednim moim poście w tym temacie prosiłem, abyście trzymali się właściwego toru dyskusji, nie schodzili do spamu i offtopu - jak widać nie poskutkowało.

Wyjaśnię dla sprostowania wszystkim Forumowiczom - nikt na forum (ani na tym, ani żadnym innym z oferty GameForge) nie ma obowiązku przed Wami wyjawiać swoich nazw postaci, levelów, gildii, czy serwera/ów, itp., a także używać na forum tego samego nicknamu, co w grze.

Całuję i jeszcze raz bardzo Was proszę o przestrzeganie Regulaminu ;),

Wasz (raczej już znienawidzony) Volveremos ;p

Moje Kochane Misie Kolorowe :>

Uprzejmie proszę Was, abyście nie pisali tu swoich teorii i wywodów na temat, czy ktoś sobie przed chwilą założył multikonto na forum, aby napisać opinię - podchodzi to pod lekki offtopic i musiałem nieco postów/treści z tym związanych usunąć. Od stwierdzenia multikonta jest Zespół Forum RoM`a i pozostawcie to nam. Dziękuję.

Druga sprawa - bardzo proszę o zachowanie dystansu emocjonalnego i powstrzymanie się od obraz kierowanych w stronę innych użytkowników/graczy. Nie jest to zgodne z Regulaminem Forum (który każdy z nas zaakceptował przy rejestracji) i mogą być za to wyciągane konsekwencje.

Pozdrawiam gorąco,

Volveremos <3

Witaj Triel ,

jeśli posiadasz zrzuty ekranu, które zawierają jakąkolwiek treść wulgarną, obrażającą graczy, Team RoM.pl, czy zachęcającą do korzystania z niedozwolonego oprogramowania/ łamania Zasad Gry i Ogólnych Warunków Korzystania, to zachęcamy i prosimy Cię o przesłanie ich do nas w odpowiednim zgłoszeniu, w Systemie Support. Potraktujemy sprawę zgodnie z obowiązującymi nas procedurami i jeżeli zajdzie taka potrzeba, wyciągniemy odpowiednie konsekwencje wobec graczy, którzy dopuścili się podobnego wykroczenia.

Zdzichuwyntel nikt z nas nie zabrania graczom wyrabiania sobie własnej, subiektywnej opinii o społeczności RoM’a, w tym Zespołu Gry. Każdy człowiek ma prawo do swoich własnych przemyśleń, nie żyjemy w komunizmie. :) Pragnę jednak zwrócić uwagę na to, że praca GM’a dla przeciętnego gracza nie jest widoczna - GM+ wykonuje swoją pracę zazwyczaj będąc niewidocznym dla reszty społeczności, a sam gracz nie ma możliwości wglądu do ilości i jakości wykonanej przez niego pracy. Tym samym moim zdaniem ciężko tutaj o wyrobienie opinii bliskiej prawdy... Nie miej jednak każdy z nas jest człowiekiem.

Kochani,

pragnę zwrócić uwagę, abyśmy wszyscy trzymali się głównego tematu tego wątku. Dyskusja w ostatnim czasie zeszła na nieprawidłowy tor i pojawił się spory offtopic, który nie jest dopuszczalny na Forum.

Witam wszystkich!

Jestem Volveremos, ale dużo graczy używa u mnie pseudonimu Volv ;> W ostatnim czasie (wczoraj xD) dołączyłem do Zespołu RoM`a, narazie jako Trial: Game Master i Moderator Forum :).

Bardzo się cieszę, że będę mógł z Wami współpracować oraz poznać nowych ludzi. Mam nadzieję że polubicie moją osobę, nie nabijecie na pal i nie rzucicie na stos :D Już takie próby były...

Być może wśród Was znajdzie się duszyczka, która już kojarzy mój nick z innej gry. RoM jest już moim drugim projektem, którym się zajmuję. Od 2018 roku jestem także członkiem Zespołu Nostale.pl, obecnie na stanowisku Supportera (GM`a + MOD`a).

Kilka słów i faktów o mnie:

Moimi zainteresowaniami są gry komputerowe MMO, grafika komputerowa, kultura azjatycka i kultura brytyjska. Bardzo lubię poznawać nowe rzeczy, nabywać nowych umiejętności (ostatnio staram się nie spalić kuchni jak gotuję), szukać jakieś nowej inspiracji i Teamować ;)

Jak mój nick wskazuje (Volveremos znaczy po hiszpańsku "wrócimy") lubię język hiszpański oraz wszystko co z nim związane - przede wszystkim piosenki i wykonawców. Chociaż większości i tak kojarzy się on z tytułem pewnej polskiej piosenki :P.

Aha, no i lubię sushi. To przede wszystkim.

Z zakresu mojego szerokiego wachlarza zainteresowań mogę jeszcze wspomnieć o leżeniu pod kocem z kotem, oglądaniu filmów i jedzeniem lodów. Czy wśród graczy RoM`a znajdą się miłośnicy kotów i Azji? :D

Jeszcze raz chciałbym Was serdecznie powitać i mieć nadzieję, że będzie się nam dobrze współpracowało ;)