Posts by Volveremos

  Proszę przestać rozmawiać na tematy typu kto jaki ma nick w grze, w jakiej gildii gra, na jakim serwerze, czy został on/ona widziany/a na wojnach.


  Pragnę z przykrością poinformować, że w przypadku dalszego kontynuowania offtopicu (którego nazbierało się w tym temacie mega dużo), wątek ten zostanie zamknięty. W poprzednim moim poście w tym temacie prosiłem, abyście trzymali się właściwego toru dyskusji, nie schodzili do spamu i offtopu - jak widać nie poskutkowało.


  Wyjaśnię dla sprostowania wszystkim Forumowiczom - nikt na forum (ani na tym, ani żadnym innym z oferty GameForge) nie ma obowiązku przed Wami wyjawiać swoich nazw postaci, levelów, gildii, czy serwera/ów, itp., a także używać na forum tego samego nicknamu, co w grze.


  Całuję i jeszcze raz bardzo Was proszę o przestrzeganie Regulaminu ;),

  Wasz (raczej już znienawidzony) Volveremos ;p

  Moje Kochane Misie Kolorowe :>


  Uprzejmie proszę Was, abyście nie pisali tu swoich teorii i wywodów na temat, czy ktoś sobie przed chwilą założył multikonto na forum, aby napisać opinię - podchodzi to pod lekki offtopic i musiałem nieco postów/treści z tym związanych usunąć. Od stwierdzenia multikonta jest Zespół Forum RoM`a i pozostawcie to nam. Dziękuję.


  Druga sprawa - bardzo proszę o zachowanie dystansu emocjonalnego i powstrzymanie się od obraz kierowanych w stronę innych użytkowników/graczy. Nie jest to zgodne z Regulaminem Forum (który każdy z nas zaakceptował przy rejestracji) i mogą być za to wyciągane konsekwencje.


  Pozdrawiam gorąco,

  Volveremos <3

  Witaj Triel ,


  jeśli posiadasz zrzuty ekranu, które zawierają jakąkolwiek treść wulgarną, obrażającą graczy, Team RoM.pl, czy zachęcającą do korzystania z niedozwolonego oprogramowania/ łamania Zasad Gry i Ogólnych Warunków Korzystania, to zachęcamy i prosimy Cię o przesłanie ich do nas w odpowiednim zgłoszeniu, w Systemie Support. Potraktujemy sprawę zgodnie z obowiązującymi nas procedurami i jeżeli zajdzie taka potrzeba, wyciągniemy odpowiednie konsekwencje wobec graczy, którzy dopuścili się podobnego wykroczenia.


  Zdzichuwyntel nikt z nas nie zabrania graczom wyrabiania sobie własnej, subiektywnej opinii o społeczności RoM’a, w tym Zespołu Gry. Każdy człowiek ma prawo do swoich własnych przemyśleń, nie żyjemy w komunizmie. :) Pragnę jednak zwrócić uwagę na to, że praca GM’a dla przeciętnego gracza nie jest widoczna - GM+ wykonuje swoją pracę zazwyczaj będąc niewidocznym dla reszty społeczności, a sam gracz nie ma możliwości wglądu do ilości i jakości wykonanej przez niego pracy. Tym samym moim zdaniem ciężko tutaj o wyrobienie opinii bliskiej prawdy... Nie miej jednak każdy z nas jest człowiekiem.

  Kochani,


  pragnę zwrócić uwagę, abyśmy wszyscy trzymali się głównego tematu tego wątku. Dyskusja w ostatnim czasie zeszła na nieprawidłowy tor i pojawił się spory offtopic, który nie jest dopuszczalny na Forum.

  Witam wszystkich!


  Jestem Volveremos, ale dużo graczy używa u mnie pseudonimu Volv ;> W ostatnim czasie (wczoraj xD) dołączyłem do Zespołu RoM`a, narazie jako Trial: Game Master i Moderator Forum :).

  Bardzo się cieszę, że będę mógł z Wami współpracować oraz poznać nowych ludzi. Mam nadzieję że polubicie moją osobę, nie nabijecie na pal i nie rzucicie na stos :D Już takie próby były...


  Być może wśród Was znajdzie się duszyczka, która już kojarzy mój nick z innej gry. RoM jest już moim drugim projektem, którym się zajmuję. Od 2018 roku jestem także członkiem Zespołu Nostale.pl, obecnie na stanowisku Supportera (GM`a + MOD`a).


  Kilka słów i faktów o mnie:

  Moimi zainteresowaniami są gry komputerowe MMO, grafika komputerowa, kultura azjatycka i kultura brytyjska. Bardzo lubię poznawać nowe rzeczy, nabywać nowych umiejętności (ostatnio staram się nie spalić kuchni jak gotuję), szukać jakieś nowej inspiracji i Teamować ;)

  Jak mój nick wskazuje (Volveremos znaczy po hiszpańsku "wrócimy") lubię język hiszpański oraz wszystko co z nim związane - przede wszystkim piosenki i wykonawców. Chociaż większości i tak kojarzy się on z tytułem pewnej polskiej piosenki :P.

  Aha, no i lubię sushi. To przede wszystkim.

  Z zakresu mojego szerokiego wachlarza zainteresowań mogę jeszcze wspomnieć o leżeniu pod kocem z kotem, oglądaniu filmów i jedzeniem lodów. Czy wśród graczy RoM`a znajdą się miłośnicy kotów i Azji? :D


  Jeszcze raz chciałbym Was serdecznie powitać i mieć nadzieję, że będzie się nam dobrze współpracowało ;)