Volveremos wita! :) (Nie, to nie piosenka)

  • Witam wszystkich!


    Jestem Volveremos, ale dużo graczy używa u mnie pseudonimu Volv ;> W ostatnim czasie (wczoraj xD) dołączyłem do Zespołu RoM`a, narazie jako Trial: Game Master i Moderator Forum :).

    Bardzo się cieszę, że będę mógł z Wami współpracować oraz poznać nowych ludzi. Mam nadzieję że polubicie moją osobę, nie nabijecie na pal i nie rzucicie na stos :D Już takie próby były...


    Być może wśród Was znajdzie się duszyczka, która już kojarzy mój nick z innej gry. RoM jest już moim drugim projektem, którym się zajmuję. Od 2018 roku jestem także członkiem Zespołu Nostale.pl, obecnie na stanowisku Supportera (GM`a + MOD`a).


    Kilka słów i faktów o mnie:

    Moimi zainteresowaniami są gry komputerowe MMO, grafika komputerowa, kultura azjatycka i kultura brytyjska. Bardzo lubię poznawać nowe rzeczy, nabywać nowych umiejętności (ostatnio staram się nie spalić kuchni jak gotuję), szukać jakieś nowej inspiracji i Teamować ;)

    Jak mój nick wskazuje (Volveremos znaczy po hiszpańsku "wrócimy") lubię język hiszpański oraz wszystko co z nim związane - przede wszystkim piosenki i wykonawców. Chociaż większości i tak kojarzy się on z tytułem pewnej polskiej piosenki :P.

    Aha, no i lubię sushi. To przede wszystkim.

    Z zakresu mojego szerokiego wachlarza zainteresowań mogę jeszcze wspomnieć o leżeniu pod kocem z kotem, oglądaniu filmów i jedzeniem lodów. Czy wśród graczy RoM`a znajdą się miłośnicy kotów i Azji? :D


    Jeszcze raz chciałbym Was serdecznie powitać i mieć nadzieję, że będzie się nam dobrze współpracowało ;)

    unknown.png