Posts by Tosia

    To ja mam pytanie dotyczące Eliksiru Przemiany - Władca Halloweenu, który stracił ważność i wyparował. Czy utracone eliksiry będą oddawane?

    Jeśli chodzi o to, że ktoś zakupił stacka 5 skrzyń ze sklepu i nie doszły to wystąpił tu błąd, że gra kasowała "nadprogramowe" skrzynki, gdyż się nie stackują w grze.


    Prosimy o kontakt z Supportem Gry i dokonamy stosownych działań :)

    Z jakiego powodu skrzynki były "nadprogramowe"? Skoro miało przyjść 5 skrzyń a dotarły 4, to nie widzę tu nic nadprogramowego. Czy wiadomo co powinny zawierać zaginione skrzynie?

    Czy Gf zamierza cokolwiek zrobić z potencjalnie zagubionymi skrzyniami? Piszę potencjalnie, bo nadal nie mam pewności, czy rzeczywiście niektóre skrzynie nie docierają do adresata (przypuszczalnie te z tytułami), czy przesyłki z tą samą przemianą po prostu stakują się na poczcie. Podejrzewam, że liczba niedostarczonych przesyłek jest znacząca. Proszę o odpowiedź kogoś z teamu, czy ktoś zajął się analizą tego problemu?

    Czy jest ktokolwiek kto otrzymał tytuł?

    Blaku, raczej nie są postakowane. U mnie na 25 wysyłek na pocztę dotarły 24. Też myślałam, że dwie rzeczy wpadły do jednej przesyłki, ale jak ściągnęłam wszystko z poczty i policzyłam to co wpadło do plecaka, licząc wszystko pojedynczo, to wyszło 27 szt.

    Moim zdaniem tytuły nie docierają. Jestem ciekawa, czy ktokolwiek otrzymał tytuł.

    To teraz ja dodam kilka słów od siebie. Pomimo pewnych niedociągnięć, pozytywnie oceniam nowy mini event oraz wydarzenie Labirynt. Fajnie, że GF (może jeszcze trochę nieporadnie) próbuje stworzyć coś swojego, angażując w te wydarzenia czas i środki. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie więcej nowych wydarzeń tego typu. Boss w labiryncie wreszcie padł i rozdał nagrody. Niestety tylko żyjącym uczestnikom. Trochę przesadziliście w drugą stronę z dropem z nasionek. Teraz lecą w hurtowej ilości ze wszystkiego co się rusza. Więc nie jest to już żadne wyzwanie. Ja bym to trochę wypośrodkowała :)

    Jednej tylko rzeczy nie rozumiem. Po jakiego grzyba nam są prefekty dla ekwipunku do 60 lvla? Tak, owszem wiem, że są gracze na niskich poziomach, jednak i oni dość szybko wbiją lvl i plusy na nic się nie zdadzą. Może w przyszłości ustawić kamienie właściwe dla poziomu postaci?

    No i jeszcze tytuł. Dlaczego nie wpada od razu po oddaniu qesta? Wiem, że mam niewidoczny buff uprawniający do udziału w Loterii Zwalczania Upałów i obawiam się, czy aby na pewno każdy otrzyma swój tytuł. Proszę o wyjaśnienie na jakiej zasadzie otrzymamy tytuł?

    Kiedyś była taka możliwość, ale GF nie potrafił poradzić sobie ze złodziejami, więc zamknął tą możliwość nabycia diasów. Ileż to było już dyskusji na ten temat na forum, ameryki nie odkryłaś :)

    Ogólnie tendencja jest taka: jeżeli w grze występuje błąd, który pozwala graczom na osiągnięcie dodatkowych korzyści, to zamiast to naprawić, zamyka się dla wszystkich możliwość korzystania z tej opcji. Można walić głową w mur, płakać na forum, prosić o przekazanie sugestii i jak grochem o ścianę.

    Niestety komp, którego zazdroszczą nawet w NASA, nie robi najmniejszego wrażenia na RoMku. Temat crashy, to temat rzeka i jak pogrzebiesz na forum, to znajdziesz jakiś wątekna ten temat. Na starym forum na pewno. Jeżeli w ogóle cokolwiek pomaga, to niskie ustawienia, a zwłaszcza dystans widoczności, a tak naprawdę, to każdy musi wypracować sobie własny patent. Co przeszkadza? Komputery z NASA, na tym RoMek nie chodzi dobrze. Ta gra najlepiej chodzi na starych, wysłużonych gratach.

    Ekhem



    Dzięki za odpowiedź. Co do instancji, to zawsze było tak, że strefa była dostępna a instancja dłużej lub krócej, ale ruszała z opóźnieniem. Nie można otworzyć chociaż strefy? Wybacz, ale nauczona doświadczeniem śmiem twierdzić, że pomimo testów GF i tak wyjdą błędy. Więc lepiej oddać strefę jak najszybciej a gracze i tak wszystko przetestują ;)

    Celes, co w takim razie z nową strefą? Zdajesz sobie chyba sprawę, że czekamy ponad rok. Nie podajecie żadnych informacji, ludzie czekają, ale ile można czekać? Podaj chociaż w przybliżeniu, czy już niebawem, czy może jeszcze hoho, nie róbcie sobie nadziei na zbyt rychłe nadejście strefy. Cokolwiek.

    A co się stało się? Oby nowa strefa, bo nuda, nuda, nuda!

    Nie nadążam za Twoją matematyką, szalonyjohnie, ale to widać wina mojego fistaszka w głowie...


    Rabaty są faktycznie przyznawane przy zakupie większej ilości Pakietów. Pamięć mnie zawodzi (to wina fistaszka!), więc niech mnie ktoś oświeci, czy pojedyncze Pakiety były wcześniej w promocji ze zniżką?

    Z tego co pamiętam, to duży pakiet oczyszczenia kosztował około 200 diasków za 1 szt. Jak widać GF, zgodnie z zapowiedzią Celes, zaczyna wdrażać "zaplanowane dostosowania" cen w IS. Niestety w odwrotną stronę niż się spodziewaliśmy. Przynajmniej ja w swojej naiwności myślałam, że skoro diaski poszły w górę, to ceny zostaną "dostosowane" w dół :/