10-urodziny Runes of Magic

  • Informacja o zakonczonej przerwie zostala podana juz dawno aczkolwiek wpis zostal usuniety...hmm no moze uda sie wlaczyc serwery jeszcze dzis..skoro 2 nowe wydarzenia to sporo pracy ^^

  • Falstart, to taka ludzka rzecz. Tak samo jak błędy, omyłki czy... niecierpliwość :)

    Trudno zakładać w takim stanie rzeczy, jakąś ludzką złośliwość, czy inne niechlubne cechy.


    Jak już kiedyś... chyba Celes... napisała w podobnych okolicznościach... "Oni" też by chcieli po dniu ciężkiej pracy... odpocząć (czy zrelaksować się).


    Cierpliwość, wyrozumiałość czy zwykła empatia to wspaniałe ludzkie cechy.


    O pampersach kasjerek marketów (doświadczających od klientów najczęściej gromów za zło całego świata), też przez wiele lat nic się nie wspominało...


    Spokojnie :):):)

  • Jaki falstart? Po prostu pracuje tam banda nieudaczników co nic nie potrafi :P przecież co druga konserwa się przedłuża/wysypuje/nie działa.

  • Witam,

    Informacja o zakonczonej przerwie zostala podana juz dawno aczkolwiek wpis zostal usuniety...hmm no moze uda sie wlaczyc serwery jeszcze dzis..skoro 2 nowe wydarzenia to sporo pracy

    Owszem informacja została przez pewien błąd podana zbyt szybko. Bardzo przepraszamy za wprowadzenie w błąd. Jednak jak najbardziej serwery już działają i przerwa techniczna dobiegła końca.

  • Dzięki za ładny tort na rynku! i za żarcie z niego wypadające! szkoda że jest gorsze niż te z craftu i się z nim znosi xD chociaż na te 10 lat mogliście się postarać!

    Celes  Camist

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Myślę, że najlepiej potraktować to jako przypadkowy bug. A że tym razem na korzyść graczy to tylko się cieszyć, nie było tego zapowiedzianego w patchnotes to tak naprawdę nie ma o czym mówić.


    Osoby które otworzyły gashe dostaną bana za wykorzystanie błędu w grze i wszyscy szczęśliwi ;-)


    cyk i ban ...

    "Mamy dobry team,

    wybitnych specjalistów,

    wydawca robi co może,

    a graczom żyje się coraz lepiej"

  • Dlugo myslalem jakby opisac moje wrazenia z eventu na super 10 urodziny, jakis slow uzyc by nie dostac za wulgaryzmy perm bana na forum..

    Wiec moje odczucia sa takie, ze to jakby wdepnac w wiekie krowie miekkie gufno tak wielkie ze az do buta wplywa...

    Porazka na maxa

  • Event Loginu odbędzie się również między 10.03. a 19.03. i zagwarantuje Wam fantastyczne prezenty, jeśli tylko nie omieszkacie codziennie wpadać do gry. Pod koniec pomyślnej serii loginów czeka na Was wspaniała finałowa nagroda!

    Cały ten event logowania... porażka, czego ja się spodziewałem X(


    Ostatnia skrzynka odebrana na 30 kontach, to tylko alty ale odbierałem by sprawdzić na ilu wpadnie tytuł widoczny w "możliwej zawartości".

    Nie wpadł ani 1, szansa ustawiona na 0,01% albo jest tylko w opisie. Ogólnie wpadły 2 stałe alpaki...


    Czy w tym pakiecie z IS za 5 dias szansa również jest tak niska? Ten sam tytuł dodany do opisu by zachęcić i wydoić graczy :thumbdown:

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

    Edited once, last by Zeno ().

  • Jedno drugiemu nie przeszkadza. Zawiść, narzekanie czy złorzeczenie to jedno a rozczarowania to zupełnie inna bajka.


    Póki co, we mnie również sporo rozczarowania.


    No i... nie znalazłem jeszcze przyobiecanych pakietów z ubrankami.

    Fakt, przeoczyłem wczoraj północ i może poleciało na któregoś z altów... ale nie ma.


    PS


    No tak... BUG'a ogłoszono.


    Sadzę, że nie tylko MY, jesteśmy rozczarowani.

    Gdybym był rozczarowanym pracownikem GF i miał troszkę inna nature, pewnie podzieliłbym się swoim rozczarowaniem ze społecznością... być może nawet bug'iem


    Póki co, chciałbym zgłosić 'sprawność inaczej" tegoż tortu na Rynku.

    Jak impreza jest nooooodna, i trzeba ją rozkręcić, normalnie - można się chociaż tortem porzucać. Tu próbowałem i też lipa :)


    PPS


    Są kostiumy !!!


    Jeszcze nie wiem co to i jakie to, ale jestem właśnie na najstarszym koncie i SUPERMEGAMIŁA NIESPODZIANKA. Legendarny oraz Bohaterski do odebrania :):):) Wygląda na to że oba.


    Juppppiiii

    Edited 3 times, last by Propelerek ().

  • Nagrody dość beznadziejne, praktycznie 95% to śmietnik, do niczego nie potrzebny,

    jedyny gift jak dostałem to 10 doładowań . Jak do tej pory najgorsze urodziny, nawet zdaje się event na pd,pt będzie najkrótszy xD