Posts by Caer

  Jest sposób na ten bug, swoją drogą istniejący odkąd wprowadzili ten świat... Musisz cofnąć się do poprzednich sal aż wyjdziesz z walki. Boss się zresetuje i można będzie od nowa wykonać taktykę i zabić go.

  Czego ty od nich wymagasz ;p tak czytam te wypociny Celes i tego "teamu" i odnoszę wrażenie że w GF jest podobnie jak w naszej skarbówce. Jeden urząd nie wie nic o drugim, jest też zerowy przepływ informacji między nimi.

  Przecież o to im chodziło, zmusić zatwardziałych ftp do płacenia żywą gotówką za grę ;p a że część osób z gry zrezygnuje... Cóż, i tak nie było z nich pożytku, bo nie ładowali diasów. Gra i tak już kiepsko prosperuje, nie zostało jej dużo czasu, więc takie chamskie wyciąganie kasy z graczy którzy jeszcze nie otrzeźwieli ma dla nich sens.

  Hard w 4 osoby, chwilę po wprowadzeniu insty? Fajnie. Na pewno ta super wymagająca instancja pomoże zatrzymać graczy na dłużej. A może dostosowali moc insty do ilości ludzi na serwerze, żeby nie było problemów ze złożeniem pt ;p

  15 kamieni żeby wbić z 20 do 25? Optymista ;P Plusowanie pancerza ogólnie w dzisiejszych czasach jawi się jako czysta głupota, przy tej dostępności diamentów. Broń + ewentualnie pierścionki, resztę można olać. Co i tak jest duużym wydatkiem, biorąc pod uwagę cenę plusów i ich szansę na udaną rafinację. Jakby jeszcze GF nie miał graczy wiadomo gdzie, to zastanowiłbym się nad dalszą grą, ale to co mamy obecnie, to po prostu zwykły wyzysk i olewka.. Nie dajcie się wkręcić i nie dawajcie im ani grosza, szkoda kasy.

  A czegoś lepszego mogliśmy się spodziewać ;p? Ta banda partaczy graczy ma w nosie, skoro sami gracze są na tyle głupi że jeszcze grają i gotowi są wydawać na to kasę. GF zawsze olewał rozwój gry i potrzeby graczy, ale ostatnie półtora roku to po prostu czysta "chamówa" z ich strony. Nie gram aktywnie chyba z pół roku, od 2 miesięcy nawet na dzienne i bonus lojalnościowy nie wchodzę. Ile czasu można kopać się z koniem?

  Też mi się wydawało że tak zrobią. Kłopoty z implementacją lvl pow 100, ewentualnie sztuczne podtrzymywanie zanikających funkcji życiowych do lvl 103. Ale raczej to pierwsze.Tak czy siak podstawa do wydawania kasy na nowe eq jest, więc co to za różnica dla GF czy lvl up będzie czy też nie ;p

  Głowy nie dam, ale jeden duży pakiet kosztował 297 albo 299 diasów. PFS-y w tych pakietach wychodziły jakoś tak po 15 dias/sztuka, w HH były czasem po 10 dias/sztuka. No to ładnie skoczyli z cenami za pojedynczy pakiet... Żeby uzyskać "starą" cenę pojedynczej dużej paczki, trzeba by kupić od razu paczkę 25 dużych pakietów. Za jedyne 7600 diasów. Ale nie martwcie się! W paczce 50 dużych pakietów jeden pfs wychodzi taniej niż podczas starego promo (14,2 dias/pfs)!Trzeba tylko wydać 14250 dias. Kupujcie, taniej nie będzie! Im już zdrowo na mózg padło...

  We already spent quite a bit money on RoM Marketing (user numbers went up by 80%), and we will continue to do so.


  Seriously, without players we lose our entire income, so of course players are our main concern.


  Te części mi się najbardziej podobają ;P Ogólnie, cytując klasyka, pitolenie o Szopenie

  Thunder storm? You mean Thunder sword, right? Also, any Warmage range attack is a crap on instance (mayby except Lightning). Range attacks are only good for leveling or SW. On hard mode instances only white hits dmg matters.

  Well, we have one k/m in guild (cheers, Korim! ;p), full cloth, 6x int/stam and even few int/matt. Sword + shield on trash, 2h hammer for bosses. He can tank every instance, and do about 150-200kk dmg on boss fight (when he is with dps party). Holy Power Explosion + Threaten + Light Energy Weapon = tons of aggro. Its very interesting combo.

  Actually, chain eq with 6x sta/attack is enough for Knights ;p. In these days, high def and hp isn't really needed . 500k def and 400k hp is enough for tanking everything in Runes with ease. And, we have +20% stam potion in IS, just in case.

  Kanały są zawsze 3x w tygodniu, piątek, niedziela i wtorek. I szczerze to nigdy tam krasza nie dostałem, bez powtórek zbieram właśnie serca żeby wbić z 70 na 80 lvl tatuina. Więc problem jest raczej u ciebie. Możesz spróbować przed lustrami zrobić relog i zacząć je właśnie od kanałów, może pomoże.

  Kilka patchy wstecz dodali brakujące tekstury do kilku itemów, za łuski zdaje się. Widać coś jeszcze przegapili. I szczerze, w czym to niby przeszkadza? Na pvp i tak trzeba mieć włączone paski hp gracza, a te widać zawsze.