Dyskusja na temat promocji w Sklepie z Przedmiotami

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Taką informację o dzisiejszej promocji można znaleźć klikając "Czytaj dalej" na na launcherze gry:



    Hmmm... To już teraz wiem, że sformułowanie "do 25% taniej" w rozumieniu GF oznacza obniżkę o 0%...

  • Obawiam się, że się mylisz, szalonyjohnie... 4750 diamentów to rabat, jaki dostanę przy zakupie 50 Pakietów, za jedyne 14250 dias :D No cóż... Zadzieram kiece i lece...

  • pakiety są po 5/10/20 w przypadku pakietu z 5 kamieniami (o nim pisałem dostajesz te 25 % upustu ) czyli płacisz za 50 pakietow 3550 i oszczednosc 1200 diametow)liczyć umiem skończyłem 1 klasę podstawówki

  • Nie nadążam za Twoją matematyką, szalonyjohnie, ale to widać wina mojego fistaszka w głowie...


    Rabaty są faktycznie przyznawane przy zakupie większej ilości Pakietów. Pamięć mnie zawodzi (to wina fistaszka!), więc niech mnie ktoś oświeci, czy pojedyncze Pakiety były wcześniej w promocji ze zniżką?

  • Nie nadążam za Twoją matematyką, szalonyjohnie, ale to widać wina mojego fistaszka w głowie...


    Rabaty są faktycznie przyznawane przy zakupie większej ilości Pakietów. Pamięć mnie zawodzi (to wina fistaszka!), więc niech mnie ktoś oświeci, czy pojedyncze Pakiety były wcześniej w promocji ze zniżką?

    Z tego co pamiętam, to duży pakiet oczyszczenia kosztował około 200 diasków za 1 szt. Jak widać GF, zgodnie z zapowiedzią Celes, zaczyna wdrażać "zaplanowane dostosowania" cen w IS. Niestety w odwrotną stronę niż się spodziewaliśmy. Przynajmniej ja w swojej naiwności myślałam, że skoro diaski poszły w górę, to ceny zostaną "dostosowane" w dół :/

  • Głowy nie dam, ale jeden duży pakiet kosztował 297 albo 299 diasów. PFS-y w tych pakietach wychodziły jakoś tak po 15 dias/sztuka, w HH były czasem po 10 dias/sztuka. No to ładnie skoczyli z cenami za pojedynczy pakiet... Żeby uzyskać "starą" cenę pojedynczej dużej paczki, trzeba by kupić od razu paczkę 25 dużych pakietów. Za jedyne 7600 diasów. Ale nie martwcie się! W paczce 50 dużych pakietów jeden pfs wychodzi taniej niż podczas starego promo (14,2 dias/pfs)!Trzeba tylko wydać 14250 dias. Kupujcie, taniej nie będzie! Im już zdrowo na mózg padło...

  • Celes, co powiesz o tych "dostosowaniach" cen? Chyba dostosowanie w tym przypadku powinno polegać na tym, że skoro zmniejszacie ilość otrzymywanych diasów to powinniście również zmniejszyć ceny itemów w IS.


    U was dostosowanie polega na tym, że zmniejszacie ilość otrzymywanych diasów (tak zmniejszacie, bo przecież wiadomo, że każdy kupował diasy przy promce i wychodziło to najlepiej), a ceny itemów zwiększacie. Gdzie tu sens?

  • Hej


    Mrugal i Ty pytasz gdzie tu sens?


    Przecież to proste - jak drut :D - więcej zapłacisz za mniej. Czyli będziesz musiał zapłacić duuużo więęcej za tyle samo. Ergo - teoretycznie GF zarabia więcej. A że to założenie do duszy to wyjdzie z excella dopiero za 6-9 miesięcy (pewnie ze trzy kwartały będą potrzebowali, by zauważyć trend).


    Klauzula antymoderacyjna: prezentowane w niniejszym poście opinie i oceny mają charakter prywatny i indywidualny,

    do czego mam niezbywalne prawo. Mając na uwadze powyższe proszę trzymać z daleka „nożyczki”. Obejmuje to również frazę

    „Pozdrawiam, B. (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i ponownie zamilknę)” będącą opisem stanu faktycznego,

    a nie komentarzem do sposobu/trybu działania supportu i moderacji.


    Pozdrawiam,

    B. (Prawie zbanowany, jeszcze ciut, ciut i ponownie zamilknę)

    "Cenzura jest potrzebna.

    Cenzurowanie jest sztuką.

    Dobry cenzor powinien być artystą.

    Poza tym to jest gra."


    Ucieczka z kina "Wolność"

  • Ej wy tam zmieniliście ceny dias plusów do 20 minimalnie lecz nie łaska było zmienić też do ozdób? Polecam nic nie zmieniać bo i tak tego nikt nie kupi! Elo! ;(:thumbdown:

  • co z tego że coś tam zmienili te ceny w tym Is jak i tak nikt tego nie będzie kupował itd.Powiem tak to jest koniec tej gry.Nie ma ludzi już co ładują kasę w tą grę jeszcze i jestem pewien że nie znajda się już.Koksy się już nie logują nie ma szans zebrania na cokolwiek pt random itd.A to wszystko dzięki wam Celes ale w szczególności GF


    08.11.2018 r koniec logowania sie

  • pakiet poszukiwacza przygod w isie moglby zostac usuniety ... przedmioty w nim zawarte w 80% sa dostepne z bonusu lojalnosciowego jak i z waluty za lustra xd oraz runy za zetony ... tylko zlote mlotki w tym cos warte xd

    Edited once, last by Rizel90 ().

  • Uwazac na nowe plusy do 16, ktore nie spadaja :D kupilem pare szt, prawdopodobnie sa zbugowane jak te co byly do 12 ^^

    "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz."



    Marekmagikus W/M/P/S/K 90/90/88/70/75 (OFF)
    Resuctet WD/W/S/M 100/100/100/70 (ON)
    E X I L E S