Posts by dxxt

Spróbuj trochę inaczej... Jeżeli masz W10 to sam system mocno ingeruje w zarządzanie pamięcią i jeśli robisz sporo rzeczy na swoim koncie to by wszystko działało sprawniej wiele pamięci on sobie 'rezerwuje' (nie oczyszcza jej całkowicie).

Moja rada to .. :

--> stwórz sobie nowe konto w Windowsie

--> zainstaluj tam na nowo RoM'ka (ja używam już od dawna zapomnianego klienta slim)

--> wywal wszystkie addony zostaw tam tylko te przydatne na wojnę (nie potrzebujesz tam addonów do poczty czy AH, do dungeonów itp.. nic... tylko przekazywanie zasług, addon do leczenia, czy inne ułatwiające walkę... nie będziesz tam sadził przecież kwiatków, craftował, robił run, czesał zająca czy układał kafelki w łazience)

--> nie używaj tego konta do niczego innego jak tylko na wojny! Tzn.: Nie otwieraj tam przeglądarek, nie używaj Microsoft Store, nie przeprowadzaj aktualizacji na tym koncie, nie kopiuj innych gier (i ich cracków), nie używaj antywirusa ani malwerfighterów czy jakiś zapór innych niż od MS... po prostu nic tam nie rób tylko odpalaj RoM'ka, jakiś player jak potrzebujesz muzę i komunikator.

--> nie łaź nigdzie w grze, nie zmieniaj stref, nie używaj teleportów przed wojną, nie udawaj bezdomnego ani nie bądź Forrest Gump.

--> zbuffuj się i zbierz wszystko na koncie, na którym normalnie grasz by jak najmniej chodzić po świecie gry przed wojną

Ja robię tak już od 2 lat ... crasha na wojnie (na tym koncie) miałem 2 razy kiedy ludzi na wojnie było ~30 po każdej stronie i mnóstwo wieżyczek rozsianych po całej mapce wojennej.

Nazywam to kontem wojennym :P... i się trochę śmieją z tego w gildii ;> ale wolę tak robić niż mieć crashe co 3 minuty ...a czasem nawet co 30 sekund na zwykłym koncie :/

Jeśli to nie pomoże.. to spróbuj coś wskórać u szamana albo czarownika Voo-doo. Bo wydawca Ci nie pomoże w twoim problemie bo ma na to wywalone, bo nie ma czasu, bo cały dzień liczy hajs :/

Poprawiłem co nieco... pasek teraz jest znacznie dłuższy ale nazwa powinna zmieścić się cała razem z HP. Jak na screenie poniżej.

Nie mam powyżej 99,999 Hp ale jakiś zapas zostawiłem.

Plik do podmiany poniżej.

sui_playerframe.zip

Sposób podmiany pliku opisany wyżej.

Nic z nickiem nie zmieniałem tylko właśnie pole z nazwą rasy ... wyżej napisałem klasy ale chodziło mi o rasę. U mnie nazwa 'Krasnolud Cienistej Kuźni' jest w całości ale jak pisałem mój alt ma tylko 900 HP (3 cyfry) więc nie wiem czy przy 100 000+ HP na nazwę znowu nie wejdą te cyferki.

Widzę, że nie ma możliwości ustawień w tym addonie więc trzeba trochę w kodzie pokopać... Takie ustawienia zazwyczaj są w xml'ach robione tutaj w pliku 'sui_playerframe.xml' .

Jak lubisz grzebać trochę w kodzie to napiszę Ci gdzie, co i jak, a jak nie lubisz to podmień ten plik, który dodałem jako załącznik (oczywiście trzeba go wypakować najpierw z tego zip'a) ... oryginalny znajduje się w 'interface/addons/fSlimUI/playerframe' .

!!! Zalecam przed podmianą zrobienie sobie kopii na wszelki wypadek gdyby coś nie tak było z tymi wymiarami jakie zmieniłem !!!

Po podmianie pełna nazwa twojej klasy nie powinna być ucięta ale TYLKO W RAMCE GŁÓWNEJ POSTACI ... w ramce celu i celu twojego celu będzie tak jak było.

sui_playerframe.zip

PS: Mogłem za mało odsunąć bo mój alt miał tylko 3 cyfry z paska życia ... najwyżej zmienię jeszcze raz jak będzie za mało... napisz jak to wyszło :P

A nie ...właśnie sprawdziłem... wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na zakładkę "ogólne" i odhaczyć "zablokuj zakładkę" i można swobodnie przemieszczać okienko czatu.

FSlimUi.. to cały kombajn ... jak wcześniej nikt nie odpisze to jutro zainstaluję i się temu przyjrzę. ;)

Jeśli chodzi o to drugie ...to nie wiem jaki to addon ... jeśli to Ikarus to po prostu wystarczy wydłużyć pasek by cała nazwa się zmieściła ... bardziej mi to wygląda na qUnitFrames i nie pamiętam jak to tam wyglądało ale chyba też da się wyciągnąć nieco ten pasek. Można też pokopać w wielkości czcionek.. w Ikarusie normalnie w opcjach jest a w qUnitFrames trochę w lua trzeba by było pogrzebać.

Jeśli zaś chodzi o to pierwsze to ...nie wiem o co Ci chodzi.. chcesz okno czatu przenieść z lewej na prawą? Wyżej napisałeś "pewnego elementu" ale strzałka zaczyna się tak jakby od napisu /rc ...czyli może chcesz tam umieścić przycisk z Runecraft? o.O

Z tego co wiem to poszczególne elementy okienek można porozdzielać i przenosić ale głównego okna chyba nie da się ruszyć... przynajmniej nie w normalny sposób ...może jakimś skryptem?