Posts by Barbie

    Rozumiem. Odpoczywaj każdemu się to należy. Jeśli kiedyś wrócisz i będziesz potrzebował pomocy pisz śmiało. Nick bez eee czy aaa po prostu "Barbie"

    Panie Andrut proszę się nie poddawać i wysłać mi skrzydła na postać Barbie. Z przyjemnością Ci pomogę i je podniosę bez wydawania kosztów pirusowych. Wiadmo ta mechanika gry jest nastawiona aby było nam pod prąd ja z chęcią wyjdę jej na przeciw i całkowicie za darmo Ci pomogę. Pozdrawiam serdecznie :)

    Oczywiście jestem za. Fajny pomysł. Jednak. Piszesz tu o nowych graczach , gra od dawna się wykrwawia , więcej graczy ubywa jak przybywa. Gra nie ma reklamy. Nie jest reklamowana w żaden sposób a gracze którzy szukają darmowego MMO - RPG zanim dokopią się do tego tytułu muszą przewertować kilka jak nie kilkanaście stron z propozycjami dla tego typu gier. Najlepsze co można by było zrobić to znów reklamować Runes of Magic. Gra dalej ma potencjał ale jest już zapomniana , jest nas graczy coraz mniej a będzie jeszcze mniej aż przestanie się im opłacać i będzie kaput.

    Vimma była wspaniałą osobą. Dobra , uczuciowa , zawsze pomocna. Jej głos zawsze mnie uspokajał i dodawał optymizmu. Była najepszą osobą jaką spotkałem w ROM i na zawsze będzie w mojej pamięci. Jej duch na zawsze będzie gdzieś tam pod Varanas bo czuje jej obecność dalej w grze. Nigdy nie było mi aż tak żal po osobie której nie spotkałem na żywo. Życie jest takie przewrotne i kruche. Wraz z jej odejściem umarła część mojego serca. Za życia była aniołem po śmierci też nim została! Pokój jej duszy.


    NIGDY jej nie zapomnę !