Posts by Johnny McBride

    No to fajnie, dobrze wiedzieć, ale czy możesz mi wskazać gdzie w ogłoszeniu o świątecznych eventach jest napisane skąd można pozyskać te rdzenie ? Dlaczego nie ma o tym ani słowa? Przecież nie każdy wie, że akurat podczas tego eventu można je wydropić na jakiejś instancji..

    Jak w temacie, jakim cudem ktoś wpadł na to żeby zrobić wymianę za rdzenie moa ? czy zdajecie sobie sprawę z tego, że możemy wymieniać te rdzenie do Nowego Roku pod HOS-em i nie trafić na taki, który jest chociażby potrzebny do wymiany, nie mówiąc już o tym żeby trafić ten który by się chciało ? Po każdej próbie zmiany rdzenia jest cooldown 24 godziny - informuję o tym, bo może serio osoby odpowiedzialne za to nie zdają sobie z tego sprawy bo nigdy questa na broń moa nie robiły. serio ? dużo w życiu widziałem, ale to jeden z największych absurdów. Kolejna sprawa - nagrody nie są warte wysiłku. Kilka(naście) godzin dropienia składników, żeby potem wymienić to na tarczę V (WTF?) albo 5 talonów na dzienne ?


    Co z osobami, które nie mogą w ogóle wziąć questa na te rdzenie, bo albo je już kiedyś wykonały albo są krasnalami? Przecież to nie są misje dzienne ani powtarzalne, można je wykonać raz i koniec. Co macie do powiedzenia tym osobom ? Sory, to event dla kogoś innego ?


    jakby tego było mało, to maile z prezentami do połowy postaci w ogóle nie docierają, albo docierają z dziennym opóznieniem..



    Letnie eventy były całkiem ciekawe i udane, natomiast to co dostaliśmy w grudniu, to jakiś nieśmieszny i niesmaczny żart. Może lepiej to w ogóle wyłączyć, bo w tej formie nie ma to najmniejszego sensu.

    Witam, dziś po raz pierwszy od dłuższego czasu zalogowałem się do gry i do plecaka wpadają mi Monety Kwiatów. Niestety w ogłoszeniu o eventach letnich nie znalazłem ani słowa o tym, u kogo można te monety wymienić i gdzie znajdują się NPC od tych wymian ?