Posts by Rabiosa

    Tematy tematami, lepsi są i tak ludzie, którzy po dłuższej przerwie wbijają na serwer i krzyczą: olaboga! Co wy tu jeszcze robicie? Kto mądry ten ucieka! Tylko masochiści tu grają itpitp :)

    Albooo.... Ci którzy zarzekają się że nie grają i grać nie będą a regularnie odwiedzają forum i wypisują smuty jakby nie mieli co robić :D


    Wracając do tematu, gramy sobie dalej :) Czekamy na nowy content, podobno jesienią ma coś wejść :P

    drogi Kagzu;


    1. Gram, bo lubię, nadal mam w grze sporo świetnych znajomych i kilku przyjaciół. Razem spędzamy czas i myślę, że nadal potrafimy się świetnie bawić :) ponadto RoM to moje pierwsze i ostatnie mmo, więc spory sentyment jest


    2. Co do 99% postów narzekaczy - odkąd pamiętam tak właśnie było na forum PL, więc to nie do końca tak, że teraz ludzie narzekają (robili to cały czas)


    3. Dlaczego Ty nie grając już w Runes nadal wchodzisz na forum poświęcone produkcji, czytasz narzekania i zadajesz pytania, na które doskonale powinieneś znać odpowiedź, gdyż sam grałeś mnóstwo lat?


    4. Przypomnę Ci sytuację, gdy wychodziło GW2 czy Diablo? nie pamiętam, dla której z tych gier porzuciłeś ten chłam zwany Runes of Magic, nadal wchodziłes na forum i jechałeś po Runesie oraz po ludziach, którzy grali jak bo burej s**ce i po jakimś miesiącu, może nieco dłużej wróciłeś do Runesa w podskokach i szukałeś gildii? :P

    Mam takie pytanie a mianowicie czy z obecnego eventu nie powinny lecieć żywioły ziemi i geo drakonaria? bo lecą pyro drakonaria i żywioł ognia ... ;/

    zawsze leciały pyro :) czy znajdę gdzies poradnik z tego eventu i czy ktoś się orientuje jakie tytuły można zdobyć?