Posts by Lilciak

  całkiem niedawno pożegnał was tutaj ktoś ckliwym filmikiem w którym usuwał swoją postać... a dzisiaj?


  [USUNIĘTO]


  przyznał się że mnie okradł... i to jeszcze z swojego "usuniętego" konta :)

  sprawa zgłoszona do supportu :) chciałam tylko by każdy sie przekonał z kim ma do czynienia

  (nicki rozmówcy zacenzurowane ze względu na rodo :P)


  o chyba moderator musi mnie zaaceptować..

  ale by było szybciej to edit:
  usuń podłoge w linku :)  [USUNIĘTO] masz też tak xD


  Edited by: Camist  Prosimy zauważyć, iż zamieszczenie na forum treści sugerujących złamanie zasad gry przez innego użytkownika jest zabronione.

  Ja sobie np tak uświadomiłam... że z 5 lat temu płytka z romem była dodawana do jakieś gazetki, i kosztowało to ja wiem z 15zł... jak sie zaintalowało z roma z tej płytki czy coś tam to pierwsze zalogowane konto dostawało mounta peta ładniejszy niż ten w pakiecie za 90zł domek i inne pierdoły... ZA 15ZŁ moim zdaniem bardziej wartościwe, niż to co dodają w tym najtańszym pakiecie... (za tylko 90zł/ półtora klocuszka dias XD)

  OKEY NO TO JEDZIEM!  chciałam załozyć nowy temat "Rom a Steam" ale widze ze już jest... moze ktoś sie wypowiedział wczesniej na temat tego co mnie boli- nie wiem nie chce mi sie czytac 4 stron :D - więc wypowiem się i ja:

  1- dodatki nazwane DLC... no to wikipedia mówi " Zawartość do pobrania, downloadable content (DLC) – produkt stanowiący rozszerzenie gry komputerowej, udostępniany przez wydawcę za pośrednictwem Internetu. Pod pojęciem tym kryją się różnego rodzaju dodatki do podstawowej wersji gry, takie jak nowe wyposażenie, mapy czy pakiety misji." - CZYLI SKÓRKI CZY MOUNTY TO JEST RÓWNOZNACZNE Z NOWĄ ZAWARTOŚCIĄ GRY? :D hehe good one (to troche jak nazwanie kota zwierzęciem pociągowym)


  2- za pakiet który kosztuje 90 zł dostajemy:

  Wspaniały Kostium Sztormu

  W tym niepowtarzalnym, kompletnym zestawie kostiumowym wraz ze skrzydłami dla mężczyzn i kobiet zdobędziesz Taboreę szturmem! (zasadniczo niepotrzebny śmieć kóry jest teraz w evencie... NO EWENTUALNIE SKRZYŁA...)

  Nieugięty Poszukiwacz Przygód

  Zwiększ za jednym zamachem wszystkie atrybuty o 85. Zwiększ dodatkowo swoje zebrane punkty doświadczenia oraz prędkość ruchu o 10%, a swoją szansę na łup o 20%. (o to jest coś "w miarę przydatnego)

  Wierzchowiec Liliowy Rozganiacz Chmur (Trwały)

  Galopuj na liliowej chmurze burzowej przez Taboreę! (to też do kategorii "w miarę przydatne" [nie przydatne jeżeli nie jeździ po wodzie)

  "Kruczoczarny Kitsune” – Jajo Zwierzątka

  Przywołaj okazałego Kruczoczarnego Kitsune w roli zwierzątka. (nie potrzebnego peta)

  Talon Powiększenia Maksymalnej Liczby Klas

  Pokonaj wszelkie granice i zakwalifikuj się do pozyskania dodatkowej klasy. (yhy)

  Kontrakt na Luksusowy Dwupiętrowy Drewniany Dom z Piwnicą

  W przerwach pomiędzy swoimi przygodami zaszywaj się w zaciszu swoich niezwykle luksusowych czterech ścian. (taak)

  czyli zawartość która moim zdaniem nie jest warta 90zł... lepiej wydać na diasy (o matko nie wierze ze to napsiałam)


  3- za pakiet który kosztuje 215zł dostajemy:

  Wierzchowiec Szkarłatny Ognisty Smok (Trwały)Imponująca bestia uniesie Ciebie i jeszcze jednego sojusznika w najbardziej odległe zakątki Taborei. (a jeździ po wodzie? XD)

  Kot w Butach – Jajo Zwierzątka

  Wyrusz na przygodę z Kotem w Butach w roli wiernego kompana. (useles)

  Pakiet Kostiumowy Wyszczerzonego Łotra

  Jak widzą bohatera, tak go piszą – w tym zestawie kostiumowym zadziwisz zarówno sojuszników, jak i przeciwników. (useles)

  Dusza Miecza

  Wywieraj potężne wrażenie dzięki nadzwyczajnym skrzydłom z Mieczy Duchów. (troche useles... czy to nie są skrzydła tylko dla facetów? w takim razei 200% useles)

  Skórzany Plecak Dobrej Jakości III, IV, V i VI

  Odblokuj na stałe miejsca od III do VI w plecaku. (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
  NO TO PANIE I PANOWIE! TO JA JUZ WIEM CO TEAM ZROBIŁ Z MOJĄ PROŚBĄ O DODANIE STAŁYCH PLECAKÓW (i dysku) DO IS! X(:cursing:


  nie dość że te pakiety są *** warte, (no może jakis mało doświadczony gracz, lub [taki który ma hajsu jak rusek wojska] bysie na to nabrał, to jeszcze stosunkowo drogie a wy odwalacie takie coś, jak dodanie zawartości która nie jest dostępna w IS od przynajmniej kilku lat ? NO ALE PRZECIEŻ TO JEST W IS PO CO JA SIE BÓLD*** bulwersuję? oczywiście ze jest w IS! za jedyne 1400diasów (mniejszy pakiet) i 3500 diasów (większy pakiet) PORTFELU LECE KUPIĆ PLECAKI ZA TRZY I PÓŁ KOŁA, NIE BĘDĘ JEŚĆ PRZEZ MIESIĄC.


  Ja osobiście czuje sie mocno zniesmaczona tym jak to się przedstawia. Nie tyle zniesmaczona co nawet zrobiona w butelkę!! Człowiek czeka na głupie promo, a tu sie okazuje ze plecaki można zdobyć za jedyne 215 zł (lub 3,5k dias) XD brak mi słów... żeby chociaż jeszcze na serwerze było co robić ale wieje nudą, z dnia na dzień coraz bardziej sie zastanawiam po co ja jeszcze zaglądam... :(

  koniec, wyżaliłam sie ... to jest tak smutne ze az śmieszne...


  P.S- czy 3.5k dias w promo (ktore jest średnio chyba 1/7dni) to nie 150zł a pakiet za 3.5k dias na steamie chodzi za 215? czy tylko mi coś tu nie gra? :/

  Ja bym proponowała następnym razem w kwartalniku nie wypisywać nazw do wykreslenia... to całkowicie moim zdaniem psuje zabawę i sens takiej wykreslanki...


  szczerze czuje jakobym tą nagrode zdobyła za nic, bo wystarczyło jakieś 30sekund pobawić sie z tym questem

  Korzystając z tego, iż w końcu mogę napisać coś na tym forum, oraz że ktoś już utworzył temat dot. propozycji promo w IS, chciałabym przypomnieć o mojej propozycji jeszcze z poprzedniego forum (którą poruszłam w kwietniu, a dopiero w maju dostałam substytut odpowiedzi) - promo na dysk oraz stałe plecaki


  jednocześnie pozwoliłam zrobić sobie mały risercz- ostatnie zapowiedziane promo na dysk było w lipcu roku 2016, a ostatnie zapowiedziane promo na stały plecak (numer III) było w roku 2013 (tako rzecze stare forum)

  Dlatego sądzę iż taka promocja będzie mile widziana.


  Jednoczesnie prosiłabym o jasne okreslenie możliwości jej realizacji, jestem gotowa przyjąć odpowiedź "nie da sie", juz bardziej wolę coś takiego niż "zobaczymy" lub "przekażemy dalej" :)

  Pozdrawiam :*