Posts by Rizelmine90

    czekam kiedy dodadza spoty jak w metinie i mozliwosc walki z wierzchowca :> (im wierzchowiec wolniejszy tym ma wiecej sily) .... by sie ludzie ciepli na wierzchowce ktore sa nie brane pod uwage xdd .... z tym ze zolw musialby zamiast sily dawac <edit> obrony xd ( maly wyjatek )... smieszkuje



    Post został edytowany

    / Vinelya

    ponoc forma wymian byla obgadywana z teamem ( niewiem czy ze wszystkich serwerow ) . jestem CIEKAWY co za ludzie z teamu wpadli na tak kretynski pomysl by trza farmic 15.000 memo na obie wymiany^^ ... to tylko 30 przelotow po grobowcu hard ( cale przeloty ). To tylko pokazuje jacy "ogarnieci" ludzie ida do tego teamu

    majac 100 lvl trafialo i trafia sie w 99.9% w mobki i bosy na grobowcu ktore maja 103 lvl (3 lvl roznicy) .

    majac 100(6) lvl na Panteonie normalu gdzie mobki maja 108 lvl ( 2 lvl roznicy ) na swietym ciosie 50/50 , a boss 111 lvl 25% przy dobrych wiatrach :/


    KOLEJNY BADZIEW WYMYSLONY PRZEZ GF ......

    Camist .... nawet majac te 2.000.000 defa ... przy wszystkich "minusach" na nim z taka iloscia HP zostanie zjechany w 5-10 sekund ..... Robilem ten panteon w calosci bijac go na straznikow . NIE BYLO MOZLIWOSCI POMIENIECIA TAKTYK POPRZEZ ZBICIE BOSSOW W 10 SEKUND . Te bosy maja o 200kk hp mniej niz bosy 2 insty wczesniej (gdzie tamte bossy tak czy siak schodza na full dps) ...


    Taktyki na Panteonie dzialaja , a przynajmniej na tamta chwile dzialaly . Po co robic jakie kolwiek taktyki skoro te bosy beda schodzic w 10 sekund z ich pominieciem ??.


    Na centaury ta inste robilismy 2-3 godzinki na 1 przelot... i trza bylo przynajmniej troszke myslec .... Aktualnie Panteon przy trafianiu w bossy bedzie "Maćkowaty"... 25-30 minut przelot


    Quote

    Ilość defa jest OK, to HP wymaga poprawy, bo ta liczba zmienia się minimalnie ( w granicach max 5%) w stosunku do poprzednich instancji ( grobowiec,świąśtynia,płaskowyż,rytualna)

    w stosunku do swiatyni to hp spadlo o 150-200k hp xd gdzie na swiatyni te bosy i tak padaja w 5-10 sekund

    Quote

    Która byłaby najlepsza broń, patrząc na dostępność, jakość oraz cenę :P ( myślałem od broni Maga, gdyż teraz więcej soluje insty i farmie niż chodze leczyc w PT, gdyż nie mam gildii :P)

    to znajdz sobie gildie ... Solowac to mozesz hmmm przy mega koxie max inste 85 lvl (hard) z ktorej i tak aktualnie nic miec nie bedziesz . Zrobienjie heala jest w miare tanie gdyz eq poza pierscionkami bronia i ew naszyjnikiem plusowac nie musisz . a staty wystarcza workowe , jakis wyt-def za luski , z craftu itp itd ...

    zrobienie DPSA od 0 prawdopodobnie Ci sie nie uda .... predzej ta gra padnie patrzac nak GF do niej podchodzi

    Das Problem ist, dass diese Instanz sehr einfach sein wird . seit Instanz 98 Level haben alle Bosse ähnliche Statistiken. Der Inventarwert im Inventar ist 30-40% höher . bessere Waffen auch um 30-40% . Verteidigungs- und Lebenspunkte im Pantheon sollten um das Zweifache erhöht werden . Ansonsten reichen drei Scouts

    Vielleicht werden ehrliche Deutsche sagen, wie sie die Spiegelwelt zurücksetzen. in großer Menge. Das ist deine Ehrlichkeit. Jeder konnte es mit einem Haustier tun. Nur diejenigen, die weinen, waren nicht klug genug, es zu tun .

    Das Tier macht das schon lange. Dies geschah in der alten Veranstaltung "Ghost of a Stormy Hill", in der die Monster Level 75 waren (die Leute waren Stufe 60) und niemand weinte

    Droga Celes to co napisze to bedzie tylko moja opinia .... jesli tyle miesiecy nie jestes w stanie sie nic dowiedziec powinnas zglosic wlasna rezygnacje ze stanowiska . Nie widac u Ciebie zadnego zainteresowania przynajmniej tym produktem ....

    Zreszta nie widac zainteresowania calego GF nad Romem

    Quote

    Aż zostanie tyle ludzi że może ze wszystkich gildii na serwerze zbierze się jedno party

    jak te bosy beda mialy takie statystyki jakie maja to wystarcza 2 krasnale 4 zwiadow i tank -.- ... poza ostatnim bosem , ale tam sie beda zwiadki odpalaly na przemian -.-


    Poza tym zawsze gf moze zrobic 1 europejski serwer i bedzie tyle :] nie wyciagaja wnioskow z wlasnych bledow ^^

    ja mialem przed 57-8% cos takiego a po wpadl mi 2 lvl i kilka % wiec mnie wyropwnali ... ale pytam o tych co juz maja 5 lvl xd ( niewiem jak to jest w przypadku tych co juz mieli wbity 2 lvl przed zmianami xd )

    moze nie tyle wyrownali tylko juz mialem wbite te 65kk expa wczesniej wiec tak czy siak wpadl xd

    Od 98 lvl te statystyki bossow niewiele sie zmieniaja ..... instancja Swiatynia slonca wiecznego snu jedynie ma troche wieksze statystyki , a nastepna insta znowu slabsza ... ( gdzie bosy na swiatyni tak czy siak schodza na dps )

    Panteon bedzie szlo zrobic w eq na 92-95 lvl :/ jedynie kusza z 1 bosa z grobowca ( ktorej juz nie oplaca sie nawet sellac ) by ulatwila ... nawet z jakas starsza kusza by szlo .... najwyzej 1 zwiada wiecej by sie wzielo xd


    Podobaja mi sie statystyki nowego wb .. szczegolnie jego obrona i hp .... gdyz jego atak troche przesadzony , ale atak idzie obejsc bufferami ktorzy zmniejsza obrazonka ...


    Poprosze zglosic to do rw badz sami zmiencie statystyki tym bosa na panteonie :) chodzi o obrone i hp :)

    chcialbym zwrocic uwage , ze tu nie ma spotow jak w metinie xdd




    CIEKAWE CZY OSOBY KTORE OSIAGNELY 5 LVL SZCZYTU PRZED ZMIANAMI DOSTANA REKOMPENSATE W POSTACI WBICIA 108-109 LVL OD RAZU PO WPROWADZENIU TEGO LVL TAK JAK POZOSTALI GRACZE OTRZYMALI NA NIZSZYCH LVL-ACH