Posts by Sayurii88

    Zgadzam się z poprzednikami: powinna być rekompensata za stratę możliwości farmienia memo, robienia dziennych i u nie których odebrania lojalki. Dajecie kiepski event i jeszcze nie ma możliwości zdobycia memo na wymiany... Bardzo nie fajnie

    Dla nowych graczy którzy przegapili event urodziny to obecne wymiany są fajne. Jednakże ilość run wymaganych jest kosmiczna. Wczoraj przez 2h dropienia na wszelkich opałkach poleciało ok 10 runek Trwałości III. W takim tempie niemożliwością jest uzbieranie 1 wymiany nie mówiąc o 10. Mam zatem prośbę o zmianę liczby wymaganych runek na np 30 albo/i podniesienie ilości wypadania tych run. Można też rozważyć pomysł kolegów o możliwości rozmienienia run wyższego stopnia na niższy stopień.
    Jako gracz z krótkim stażem, podnoszący dopiero lvl, na prawdę potrzebuje jedzonka na exp i talent.

    Witajcie, mam problem z misjami epickimi. Nie mogę rozpocząć łańcuszków z misjami epickimi wyższych lvl. Od łańcuszka "Wielka Bariera" na Dzikich Ziemiach wzwyż nie pokazują mi się dialogi do rozpoczęcia misji epickich. Nie pojawia się też na Wulkanie Tajemniczy Torrog. Moja postać ma 64lvl. Czy to błąd gry czy musiałam pominąć jakieś misje i teraz mi się nie pojawiają nowe?