Posts by Virek

    1. Idea dobra, bo za realną gotówkę dostajemy tak naprawdę 2 waluty premium zamiast jednej i to mi się podoba, ale obecny system ilości dostawania rubinów jest zbyt mały do cen tych przedmiotów ( rl'y za wydane 3250 diamentów tylko 325 rubinów????!!!!!), a poprzedni powodował to,że każdy kto doładowywał diamenty miał rubinów od groma.


    Więc tutaj proponuje to jakoś wyśrodkować ewentualnie obniżyć ceny w rubinowym sklepie.


    2.Obecna oferta z użytecznych rzeczy to tak naprawdę nawierty na 4 slot i perfekty do +6 oraz dodatkowe talony na miejsce w banku i plecaki, więc dodanie perfektów do 12 i 16 za rubiny byłoby dobrym pomysłem oraz serio 150 rubinów za potke 100% więcej PT gdy za lustra każdy może mieć za free 50% potke..............


    3. Nie, ponieważ gdy rzeczy za rubiny trafią do sklepu za diamenty to ceny tych przedmiotów będą tak wysokie,że mało który gracz będzie mógł sobie na nie pozwolić ( przeliczając jaką ilość diamentów trzeba wydać by nazbierać na głupi nawiert do pancerza to miałby on w is diamentowym cenę 600 diamentów O.o)

    1,5kkk PT powinno Ci wystarczyć żeby zacząć zabawe na wd/s i wd/w, co do wd/m tam dps opiera się na pecie strażnikowym gdy on zginie to trzeba go na nowo odpalać żeby jakoś sensownie bił ale jest wstanie bić po 2kk z białego ;)