Posts by Maniek

    Witam w Nowym Roku i dziękuję wszystkim za opinie i sugestie odnośnie poziomów szczytu - jak tylko skończy się ten trochę "urlopowy" sezon, to postaramy się przeanalizować Wasze opinie i przekazać je twórcom.


    Nie mogę ze 100% pewnością powiedzieć, czy coś zostanie zmienione (bo taki mógł być "plan" twórców), ale na pewno każda wasza uwaga i sugestia będzie mile widziana. :)

    Chyba taki był plan kogoś z GF coby dać zajęcie ludkom tylko jak to zwykle bywa cosik nie pykło..... to tak samo jak z tymczasowym wyłączeniem handlu diasami na AH czy tez tymczasowym wyłączeniem scoreformore ... dni tygodnie... lata leca.....

    ja to mam takie pytanie... co za debil wymyślił żeby wpadała 1/100 expa, przy czymś takim to tak jakby wbić 13kkk expa normalnie a to wystarczy już na wbicie od 0 do 100 prawie 4klas postaci.... rozumie że ta 1/100 to jakiś błąd ... no chyba że ktoś inteligentny inaczej wymyślił sobie ze dacie zajęcie na długi długi czas i jakoś to będzie, za rok się da kolejne 5 poziomów szczytu i będzie się to jakoś kręcić... a ludki jak zaczną marudzić o nowy content to powieta.... jeszcze jednego nie skonczyliście.... BRAWO dla WAS

    jaka to promocja skoro to badziewie jest w losowych pakietach lub w kole..... 2 sprawa to kurcze te pakiety wysyłane w prezencie to nie wpadają wszystkie - wyglada to tak ze w momencie jak ma tytuł wypaść to pakiet nie dolatuje do adresata....

    • Serwer: Nawia
    • Nazwa strefy: Rynek główny w Varanas
    • Kanał: 1,2

    Brak npc od banku brak wydrzenie eventowego w banku itd itd - może ustawcie automatyczny restart strefy.... bo tak sie dzieje podczas tego eventu od zawsze


    SERIO NA RESET STREFY TYDZIEN TRZEBA CZEKAC??? Rozumie ze swieta byly ale do.... SOBOTE MAMY!!!!!!