Posts by Nieznajomek

  To fakt na Świątyni bosy mają więcej HP, ale praktycznie nie mają żadnej taktyki ( można je bić aż do rage i nic się nie dzieje). Moim zdaniem dlatego mają one te 550-800kk HP. Grobowiec,Płaskowyż czy Rytualna posiadają jakieś taktyki ( nawet o zgrozo niektóre bosy działające) i można je robić taktycznie ( niektórych nawet się pominąć nie da ).


  Panteon również jak widać posiada jakieś taktyki, tylko da się je pominąć burstem ( przynajmniej 1,2 i 4 bosa, bo nie wiem jak wygląda bicie 2 w innym miejscu niż go zbijam farmiąc sobie easy), a 5 boss ma taktykę wymuszoną czyt. ma jakieś fazy bicia co te 10-20% HP ( też idzie go zdepsić w pare sekund wystarczy odpalać się stopniowo, tylko co tam miały robić te duszki, które on respi).


  Drugi problem z tą insta jak i 4 poprzednimi to taki,że za dużo skili bosom da się przerwać ( wymusza to pewną zależność,że gracze mogą olać HP czy defa na korzyść dużo większej ilości patt'u z eq, bo przecież praktycznie wszystkie skile bosów da się przerywać i nie powodują one żadnych obrażeń całemu party). Okej jest to spoko, tylko jest to spowodowane tym,że tzw. BURST został wymuszony od GOH'a, bo taktyki na bosach były albo nie sprawne albo dało się je pominąć ( naprawdę mało bosów jest w tej grze taktycznych tak serio,że trzeba jakiś element taktyki wystać czy coś wykonywać poza przerywaniem castujących skili bosów, czasy TOSH'a, GC'ka czy KBN'a dawno minęły i już nie powrócą </3 ).  Na dzień dzisiejszy dalej popieram,aby bossy na panteonie miały chociaż te 3 razy więcej życia, bo inaczej insta nie sprawi żadnego wyzwania ( co to jest lognąć 5 altów odpalić 1 zwiada na maxa i żeby on wycastował przycelke z naładowanym w bosa, dosłownie pare minut i przelot insty gotowy). Nie popierałbym tego pomysłu jeśli instancja miałaby taktyki wymuszające na całym pt jakiejś aktywności poza przerywaniem skili.


  Smutne jest tylko to,że nawet romek zszedł na droge banalnej gry, która nie wymaga od gracza niczego innego tylko klikania paru skili, zamiast wymuszać myślenie na każdym bosie :/

  XD Dalej te zasrane 500% PT, po co to komu, Wy serio tam nie rozumiecie,że po dobiciu 4kkk PT więcej się już nie da, a zanim ktoś wbije 10poziom szczytu dawno wymaksuje wszystkie skile.  Serio zawiodłem się na tym evencie, bo o ile z expa jeszcze skorzystam tak z reszty grindu nie zamierzam, bo nie pomoże to w zrobieniu panteonu. Liczyłem na co najmniej 300% do expa skoro tak szumnie zapowiadaliście mnóstwo eventów i o ile +,że są rozłożone w czasie to wielki minus za odgrzewane kotlety.


  Naprawdę zero inwencji twórczej z Waszej strony...

  Ta tylko w tym tempie te eventy i tak będa wszystkie naraz bo uwaga za 3 dni jest już Sierpień czyli dokładnie połowa wakacji MIJA. Wy dalej nie daliście graczom,żadnego eventu poza słabymi eventami na expa ( serio dalej dajecie 100% PD i te 250% PT, zamiast to zamienić, bo te PT'ki są nam już zbędne, nawet nowe postacie zanim wbiją poziom szczytu dawno wymaksują wszystkie 6 dostępnych połączeń, a starzy gracze dawno mają maksymalną ilość pt na daną klase postaci).  Nie wiem co Wy tam kombinujecie, ale jak ten Wasz cały wakacyjny pakiet eventów ma się skończyć na wrzuceniu znowu arbuzowego eventu połączonego z eventem na expa oraz mitami, to ja podziękuję już teraz za taki bezsens, bo przynajmniej ja wolałbym bardziej wymagające eventy niż te polegające na czystym grindzie oraz otrzymać za nie w końcu lepsze nagrody niż podstawowe odpałki ( które zresztą każdy może wycrafcić) czy podstawowe waluty ( które też da się zdobywać w bardzo dużych ilościach dziennie).


  Jak już macie dawać eventowe nagrody to niech to będą nagrody typu odpałki z IS'u ( mam tu namyśli najlepsze żarcie z wesela, czy lepsze odpałki na łup,pd,pt typu bigos oraz najmocniejsze mikstury), kulki expa szczytu ( chociaż te po 1kk, bo wiem,że nikomu nie dacie oczekującej na wprowadzenie do IS tej 50kk ), nieprzypisane do dropu karty potworów.


  Te nagrody wg mnie są bardziej interesujące niż kolejny event na mity, gdzie tych mitów serio nie ma na co wydawać, bo najnowszego panteonu nie będzie się dało zrobić jeszcze przez przeszło pół roku, a o zdobyciu z niego pełnego setu nie wspominam ( bo wiem jak z harda leciały hdki i ile młotków z lojalki poszło na to, by te itemy wgl były zdatne do użytku)

  Camist sorki bardzo, ale już wole napisać sobie ułomne Kittycombo, z podstawowymi warunkami, byle używało skili, niż korzystać z makr w tej grze do bicia. Sam doskonale wiesz,że makra w tej grze często gęsto nie działają dobrze jeśli dana osoba ma lagi lub makro ma ustawione za niskie cd. Walki w tej grze są zbyt dynamiczne po max 15-30sekund na bosa i takie makra nie pozwolą na użycie takiej samej ilości skili , które gracz normalnie użyłby ręcznie podczas bicia bosa.  Fakt jest to najprostsze rozwiązanie aktualnie istniejącego problemu, ale nie da ono takiego samego efektu jak bicie ręczne, bo działanie makr w tej grze jest krótko mówiąc opóźnione. Lepiej napisać sobie dyice lub kittycombo jeśli jest się dps'em, leczyki wiadomo większość używa addonów do leczenia i one działają na takiej samej zasadzie jak kt czy dyice,gorzej z tankami, którzy z takich addonów wręcz nie mogą korzystać, bo rzucają władne oraz ich combo jest zbudowane tak,że musza trafić danym skilem w odpowiednim momencie ^^


  Dziwi mnie tylko, czemu Wy dalej nie testujecie zawartości patchy, które otrzymujecie od RW tylko odrazu wgrywacie je na serwer by jak najszybciej je uruchomić w dniu przerwy technicznej. Sam wolałbym,żeby ta przerwa potrwała 2-3 godziny dłużej niż dostawać takie buble w patchach, gdzie z wymienionych zmian miały być tylko skile petów oraz naprawa kulek szczytu, a tu jak zwykle PEŁNO NOWYCH NIEPOŻĄDANYCH ZMIAN NEGATYWNIE WPŁYWAJĄCYCH NA ROZGRYWKĘ :(

  Ilość defa jest OK, to HP wymaga poprawy, bo ta liczba zmienia się minimalnie ( w granicach max 5%) w stosunku do poprzednich instancji ( grobowiec,świąśtynia,płaskowyż,rytualna)


  Zmienianie defa nie zmieni nic w końcowym rozliczeniu podczas bicia, bo wszystkie bufki zmniejszające jego wartość są % i nawet jak boss będzie mieć nawet te 10kk defa to zostanie mu na burście coś w granicach 600-800k, a tyle pattu ma praktycznie każdy dps podczas wbijania  Najnowszy WB jest fenomenem jeśli chodzi o ilość posiadanego życia,bo może się okazać,że nawet na 5 odpalonych zwiadów nie zejdzie on na bursta i walka z nim będzie trwać więcej niż te 15-30sekund ;) .

  Oby więcej takich celów w przyszłości <3

  Też jestem za wprowadzeniem plusów do 40, ponieważ dałoby to szanse słabszym glidiom serweru Nawia na robienie aktualnie dostępnych inst w ich skromnym gronie i nie musieliby czekać na tzw. randomy oraz twierdze,że wprowadzenie tak istotnej nowinki ożywiłoby nasze serwery w okresie wakacyjnym :/. No i wiadomo,że rozgrywka stałaby się dużo ciekawsza,bo takie plusy pozwalałyby na dużo więcej niż aktualne do 30 ( no i 40 taka ładniejsza liczba :saint:)

  Minął miesiąc od tej nieszczęsnej łatki i dalej nie widzę żadnego info o naprawie tego bubla. To kiedy gracze grający strażnikami dostaną poprawkę do centaura????????

  Dostosowania

  • [Zwierzak][Umiejętności] Następujące umiejętności zwierzaków nie ulegają już więcej nakładaniu/stackowaniu:
   • Zagmatwanie Myśli
   • Gaz Zmieszania
   • Diaboliczna Klątwa
   • Rozmyty Obraz

  Cóż za istotne dostosowania po przeszło 10latach gry, nagle trzeba zmienić skile z których nikt nie korzystał i korzystać nie zamierzał ( pety,które to dawały były tak dupiate w dodatkowych innych bufach,że nie warto było tego nawet rozwijać). Dziwnie się zbiega to z tym,że nagle panteonu nie da się robić i nerfi się wszystko czego można by użyć podczas próby robienia go xD. ( GF naprawde jest żałosny, gdzie ten słynny NIELEGALNY wydawca _ PS on jest legalny bo ma na to licencje _ potrafi zrobić wszystkie poprawki błędów, które na globalu nie są naprawiane od samego początku gry)

  Poprawki błędów

  • [Sklep z Przedmiotami] Naprawiono problem, polegający na tym, że okno przeglądania plików Systemu Windows zostało otwierane w momencie, gdy gracz używał opcji doładowania diamentów w Sklepie z Przedmiotami.
  • [System Poziomów Szczytu][Przedmiot] Naprawiono problem, polegający na tym, że Kule Doświadczenia Szczytu mogły zostać użyte nawet gdy nie zostały spełnione do tego wymagania.

  No ta IS potraficie naprawić, ale gry już nie. Łatwiej napisać,że zamkniecie tą grę już na dobre i oddacie miejsce lepszym deweloperom, bo sami potraficie zrobić tyle co Polscy politycy ( na obietnicach skończyć)


  Szkoda tylko,że nawet z naszym PL_teamem nie można pogadać na discordzie czy teamspeaku lub wiadomościach prywatnych forum ( bo nawet nie odpisują i mają to w D wymigując się, że prowadza tylko wolontariat _ Serio jakby się GF dowiedział jak prowadzicie ten wolontariat wywaliłby was na zbity pysk od razu_ i nie można dostać normalnych informacji tylko dostaje się gotowe odpowiedzi, pisane nawet za Zuriego ). Nie potraficie się dowiedzieć konkretnych rzeczy od producenta gry, to po co tam siedzicie, bo Waszej pracy związanej z Serwerem Nawia (gdzie robicie tylko jeszcze większy zamęt wprowadzając wasza krucjate pomagajmy słabszym gnójmy topke, to uwaga , ale topka skończy grać to Ci słabi dalej będa biegać po gohu i zamkniecie serwer GRATULUJE) nie można nazwać dobrze wykonaną pracą (ale wiadomo papier o wolontariacie jak zresztą każdy przyjmie wszystko)


  Usuwam obraźliwą treść

  //Volveremos

  Na toshu nie da się już wbijać altów, bo zostało to naprawione( no chyba,że będziesz expił altem 70lvl na max długu, ale to i tak nie jest to to samo co na zbugowanej honorówce ), a eventy na expa do wbijania poziomów szczytu przydadzą się bardzo. To,że ktoś przy okazji wbijania szczytu dorobi sobie 10 czy 100 altów nie powinno nikogo obchodzić, ktoś ma ochotę to tak zrobi, tak samo jak zbieranie itemów na tiery podczas expienia.  Zresztą,żeby w tej grze osiągnąć tzw end game nie wydając ani zł to bez altów życzę powodzenia ( jest to nieosiągalne).


  Popieram eventy na expa od zawsze,( sam wbijałem alty, ale mi się znudziło) i powinny one trwać dłużej niż np weekend, ale to tylko moja opinia

  Akurat te zmiany byłyby na bardzo duży +, ponieważ dotka z r/d jest na tyle mocna,że nawet tanki od niej padają( znowu nie nerfmy jej tak bardzo,że nagle z wartości 130k będzie biła tylko po 13 czy 20, wydaje mi się,że poziom 50-60k byłby idealny, a samego wampira też bym znerfił do 30k, choć sam z niego dośc często korzystam, ale wiem,że ta dotka też jest za mocna, bo sam hit z użycia skila potrafi przeciwnikowi niekiedy zabrać większośc życia). Same skile co biją przez mury,bramy,budynki są irytujące, ponieważ nie można obronić zamku normalnie ( w sensie obstawić go wieżyczkami w środku), trzeba albo logować armie altów i non stop pilnować bram albo zdominować całą strefe i nie wypuszczać przeciwnika z jego zamku.

  - by bram nie dało się leczyć ani też bić , dotyczy graczy. Zbijanie bram tornadem , zwojami i taranami, a leczenie specjalnym obiektem/urządzeniem , (ale to by było nowe, czyli od razu pewnie do kosza)

  To, też by można jeszcze ulepszyć, o niedziałanie na budynkach czy bram skili takich jak : bariera z ch/m, nasycenie oraz tarcza cierni z druida, iksra z p/wrl, sieci z wrl. Fakt wtedy byłby problem z uleczeniem tej bramy, ale wsumie jest wieżyczka,która leczy ( nie testowałem czy ona byłaby wstanie podleczyć budynek/strażnika czy brame).

  Akurat te zmiany,by urozmaiciły troche PVP w tej grze, ale raczej jako kolejna arena, niż modernizacja wojen oblężniczych. Mamy taką strefe jak tajemna arena, ale tam jest tylko 1 klasa, na którą można kupić różne skile od bijących po leczące, ale ta arena służy tylko aktualnie do farmy rubinów,kamienii oraz run glidii do rozwoju zamków, bo staty z niej są dawno przestarzałe. Szkoda,że umarła, bo była na niej fajna zabawa odkąd usunęli bug z cenedrilami :)  Pomysły fajne i fajnie,że ktoś je w końcu poruszył na forum w formie wypisania każdego po kolei, a nie tylko wspominania w innych tematach,że coś powinno być zmienione :thumbup:

  Czas może podsumować ten okres 7 miesięcy od kiedy wprowadzono nam bubel:

  - grudzień 2019- luty 2020: gracze testują nowy wprowadzony system okazuje się,że nie umożliwia on robienia poziomu hard najnowszej instancji, GF zapewnia,że wprowadzi zmiany, pare osób wbija 5lvl szczytu ( szacun, za taki grind gdzie otrzymywany exp to 1/100 normalnego doświadczenia); dodają nową arene PVP ( niby spoko, ale jednak jest na niej masa bugów i czas jaki trzeba poświęcić na wyfarmienie eq za tą walute można liczyć w miesiącach)


  - luty 2020 -kwiecień 2020: GF przeprowadza kolejne urodziny roma, wprowadza nam niedostosowany do żadnego serwera event in game ( którego zresztą nie opłacało się robić, bo wiele ludzi zatrzymywała zbugowana część ze skakaniem),jedna glidia zbija panteon w wersji hard oraz drugiej udaje się zbić 1 bosa( GF nie podjął na tamten czas żadnego stanowiska); GF wprowadza alternatywny sposób wyfarmienia kulek do odblokowania poziomu szczytu ( serio 300szt waluty za 1 kulke, gdzie do zdania misji potrzebne są 3, a sama waluta dropi w kosmicznie śmiesznych ilościach)


  - maj 2020: GF zamyka poziom normal i hard oraz wydaje oświadczenie,że tym razem łaskawie nie zbanuje graczy ( chociaż nie widzę tu podstaw w żadnym regulaminie, by używanie skili było zabronione)


  - no i czerwiec 2020: GF wprowadza zmiany w walucie fragmentów szczytu ( kulki nie kosztują już 300szt) oraz dodaje kule expa szczytu ( te "darmowe" są śmiesznych wartości i dalej grind pozwala uzyskać max lvl znacznie szybciej, a ta najlepsza pewnie czeka na oferte w IS); nerfi centaura do tego stopnia,że wd/s bez end game staje się bezużyteczny ( poziom szczytu dalej nie działa na strażnikowe pety); otwiera tryby normal/hard, ale nie zwiększa dostępnego poziomu szczytu ( dalej nie można robić wymienionych poziomów instancji);zmniejszają wymagany exp na każdy lvl o 50%, ale nie biorą pod uwage graczy,którzy już zdążyli wbić minimum 3 poziom i więcej ( wbity EXP im przepadł, prawdopodobnie nieodwracalnie)  Jak na 7 miesięcy i tak dużego wydawce, moim zdaniem nie zostało tu zrobione NIC, nowego contentu nie da się robić( jest to po prostu niewykonalne bez minimum 10poziomu szczytu bez nowego WB, jak chcemy robić ten najnowszego WB, trzeba conajmniej 15 poziom szczytu). GF poszedł złą drogą najpierw wprowadził nieprzetestowaną zawartość patcha,ukarał graczy,którzy znaleźli sposób na korzystanie z tego bubla,a teraz ułatwia zdobycie systemu szczytu ( NIE WIEM PO JAKĄ CHOLERE, bo wystarczyło dać tą cene w marcu zamiast 300sztk za 1 to 300szt za 3 i tak gracze farmiliby to podobną ilość czasu co dane instancje)( kurde akurat jedno co wam wyszło to ta misja, bo była przemyślana do tego stopnia,że nawet itemy nie dropiły za każdym razem i było trzeba coś w końcu pofarmić więcej niż 1 przelot po danej instancji :thumbup:),a to że ułatwicie odblokowanie tego systemu nie oznacza,że gracze będą w stanie zdobyć maksymalny poziom szczytu ( bardzo dużo graczy na polskim serwerze nie ma możliwości odpalania się na 700-900% doświadczenia jak ludzie, którzy już w lutym mieli powbijane 5 poziomy, OKEJ NIBY DA SIĘ TO WBIĆ,ALE FARMIENIE TEGO NA POZIOMIE 300-500% TO JUŻ NAWET NIE JEST GRIND,TO JUŻ JEST MORDĘGA) A wystarczyło tylko zamiast wymaganej ilości expa zmniejszyć ten współczynnik z 1/100 na 1/25 lub 1/10 nawet :sleeping:.


  Bardzo mnie ciekawi co GF zrobi w grudniu tego roku:

  - wyda oświadczenie o zamknięciu serwerów US/EU:?:

  - czy może jednak wprowadzi większe zmiany w tym bublu niż te które zrobił do tej pory :?:

  Nie ma co ukrywać, że wątek został założony, bo nie mogą sobie gracze z danej jednej gildii poradzić we wciskaniu jednego przycisku na klawiaturce i na dodatek podstawieni pod ścianę robią dokładnie to samo - fcapują tym samym sposobem, byle tylko nie przegrać.

  No nie tylko z jednej glidii, nie ciężko zauważyć,że sporo glidii się z twoją po prostu nie bije bo nie ma to większego sensu.W polu odstajecie bo jest was po prostu za mało i macie raptem ubrane 4 osoby, reszta biega w depsowych ekwipunkach i opieracie się tylko na właśnie wspomnianym fcapie, gdy Waszą łotrową glidią nie uda Wam się wbić do zamku przeciwnika, a Wasze alty można doskonale znaleźć rozmieszczone w pobliżu wież na koniec, by tylko to przejąć na koniec (dziwne gdzie od godziny 20:40 zawsze znika od was wrl/ch i część łotrów wgl nie pojawia się w żadnym sektorze mapy wojennej --> co nagle sobie stwierdzili idę zrobić kawe albo wyjść na spacer????, po prostu się ustawiają i starają się nie zostać wykrytym). Fakt Wasz herold w końcu po tylu latach mógłby sobie zrobić eq albo chociaż zmienić klase na łotra na wojny, bo Wam tornado nie dobiega do zamku przeciwnika:D.


  A czemu wspomniana glidia też fcapuje, bo czemu mają oddać wojnę za frajer Venatorisom, bo sobie przejmą na koniec.Zabronią fcapu czy po prostu go uniemożliwią wspomniana glidia poradzi sobie doskonale i bez tego, czy Wasza sobie poradzi, hmmm pewnie też, bo wkońcu może porobicie eq wojenne i nawet wspomniane łotry zaczną się inaczej statować niż tylko wytrzymałość/życie i przestaną być celami padającymi na hita :thumbup:. To,że wybronicie zamku postawioną x liczbą altów nie oznacza,że jesteście koksami, po prostu skili umożliwiających bronienie bram jest za dużo, by to zdepsić jak przeciwnik sobie postawi 10altow do bronienia.


  Wspomniane czyszczenie przeciwnika na koniec jak widać u was też nie zawsze działa, bo jak widać łotr kolejną wojnę zrzędu przejął Wam wieżę, więc skończ się ośmieszać,że zawsze uda Ci się wyczyścić przeciwnika gdy robi fcap :saint:.


  Co do tematu jak wspominali tutaj mądrzejsi gracze trzeba to wkońcu pozmieniać, by wieży nie dało się przejąć, gdy strażnicy są na niej postawieni ( włącznie ze strażnikiem honoru) oraz wyłączyć wspomnianą potkę lub zmienić ją tak by zwiadowca mógł widzieć cel,który jej użył.


  Usuwam z cytatu wcześniej usunięte treści

  //Volveremos

  trainer  Łotr jest za słaby, bo buguje mu się combat??? Wolne żarty

  -r/d ( dota waląca po ponad 100k mało???)

  -r/k ( zbugowany stun, który można zdjąć 2 rzeczami w tej grze, faktycznie słabe połączenie XDDDD ile osób na serwerach ma rękawiczki z 50lvl'a albo ilu ludzi gra wojownikiem na wojnach ----> PARE OSÓB, bo rękawiczki jest cholernie ciężko wyfarmić, a woj jest op tylko na w/wd reszta połączeń woja ssie na wojnach)

  -r/wd ( jak ktoś to ogarnia to robi pogrom wśród przeciwników, bo jest to najbardziej tankowaty łotr,który się jeszcze dodatkowo leczy XD)

  -r/wrl ( 2 skile, które one shotują praktycznie każdego jak wspomniany przez Ciebie k/m wystarczy mieć eq ;) )

  - r/s ( największa ilość dotek z czego druga najbardziej OP dota w tej grze wampirka bijąca po 80k NAWET NIE TRZEBA MIEĆ KOKS EQ BY TAK BIŁA)

  - o r/m nie wspominam, bo mało kto tym chodzi na wojne, ale jest to łotr robiący największy dps ze wszystkich wymienionych połączeń, który dodatkowo ma cisze blokującą używanie skili)


  DALEJ TWIERDZISZ,ŻE ŁOTR JEST POSZKODOWANY BO BUGUJE MU SIĘ WALKA OJOJ, JA TU WIDZĘ CO NAJMNIEJ 6 POŁĄCZEŃ, KTÓRE NAWET NIE MUSZĄ SIĘ UKRYWAĆ I SĄ OP


  Teraz o czyszczeniu fcapu przez p/r owszem można to zrobić posiadając makro (zresztą napisane przez osobę, która zaczęła jako pierwsza robić fcap na potęgę i jest w tym można powiedzieć,że doskonała:D:D. Takiego łotra można wyczyścić też bez tego makra posiadając więcej farta niż refleksu, bo w gre nie wchodzi tylko refleks, a to czy ta zlagowana strefa wgl pozwoli to zrobić ( tak dalej ta strefa jest drugą najbardziej crashogenną i lagującą strefą zaraz po dalanis --> szczególnie na wojnach 36 vs 36).


  A poza p/r jest wiele innych sposobów na zatrzymanie takich glidii jak Venatoris, tylko szkoda to opisywać na tym forum,bo akurat te rzeczy zostaną naprawione w trybie natychmiastowym ( jak centaur z wd/s'a), a z fcapem i invicapem nie zostanie zrobione nic, bo uwaga ten problem jest zgłaszany od przeszło roku na każdym forum i w każdym suporcie.


  Jedyne z czym się z Tobą zgadzam to to,że powinien być zakaz używania rzeczy mogących zostać uznane o bycie exploitem, jak bugowanie set skili czy używania broni, które mają zbugowany zasięg bicia ( np. dwuręczne laski, pozdrawiam całą Niemiecką glidie biegającą samymi w/m na wojnach i bijących z dystansu jak zwiadowcy XD), ale też za używanie botów,zapętlonych makr,cheat'ów. Niestety ludzie,którzy z takich rzeczy korzystają nie dostają wgl ostrzeżeń czy banów, a jak już wyrwą, bo im się wpadło jest to max tydzień czasu:evil:.

  Dorzucam do propozycji zmiane łotrowego setskila z instancji Grobowiec Dusz  Ktoś kto to wymyślił upadł na głowę, skoro łotrowi nic nie można zrobić wtedy nawet zwiadowcom z włączonym wykryciem( zwiad nawet wtedy nie widzi tego łotra). Jedyny sposób na zabicie takiego łotra to rzucić mu dotę przed i liczyć,że go ona zabije podczas używania tego setskila. Niestety ten setskill też przyczynia się do robienia tzw FCAP'u, bo pozwala nietkniętym i niewidocznym dobiec do wieży ( bezsensu totalnie).

  Moim zdaniem powinny być rekompensaty za wszystko w tej grze, tylko prawda jest taka,że supportowi jakiego kraju , by on nie był ,nie chce się tego robić.


  Po 1 zaczynamy od promo na pfs'y ( spora część graczy zrobiła sobie zapasy błędem GF, i zdobyła znaczącą przewagę względem reszty graczy, którzy fizycznie nie mogli być wtedy na grze). GF ze swojej strony wgl nie dał rekompensaty, a graczom, którzy skorzystali PFS'y nie zostały odebrane.


  Po 2 wszelakie nerfy połączeń czy zmiany w skilach. GF nie dodał dla słabych połączeń żadnych nowych elitek czy nie przerobił np zwiada by jednak nie zbijał bosa na 2 hity.


  Po 3 takie zmiany jak ta z expem szczytu, też nie otrzymamy żadnej rekompensaty, bo nie było przymusu maksowania tego lvl'a czy zbierania fragmentów szczytu i jak ktoś już zaznaczył na tym forum "POŚPIECH W ROMIE JEST NIEWSKAZANY". Gracze co wbili niestety będą na tym stratni i to nie jest fair,że ktoś traci połowę poświęconego czasu na wbicie całych 5lvl szczytu. Mogli go poświęcić na cokolwiek innego ;). Zastanawia mnie gdzie jest tych TEAM_PL, który banuje graczy za nie bycie fair play, a sami dla własnej społeczności, nie robią zupełnie nic, by firma GF była fair wobec zwykłego gracza


  Sam szczytu nie wbijałem, bo bufek pochodzący z niego jest beznadziejny i nie zamierzam go wbijać dalej, bo po ostatnich zmianach ze strażnikiem ten system dalej jest skopany i nie działa na strażnikowe pety ( sprawdzone,że inny gracz z wyższym lvl ma podobną - no może różniącą się o 5% - ilość chybień na skilach centaura), a eq z panteonu i tak jest nieosiągalne z 5lvl szczytu i wątpię,że ktoś poza Asgardem i 2 innymi glidiami z DE będzie wstanie robić tą instancje gdy odblokują 10lvl szczytu ( po prostu taktyka na x zwiadów w pt, może nie zadziałać na tej instancji, bo 4 z 5 bosów zrobi kuku zanim te przycelki wejdą).


  Najprostszy pomysł na rekompensate w tym przypadku to rozesłać graczom kule expa szczytu ( tylko nie te badziewne od NPC'a bo to jest śmiech na sali) tylko GF pokazał,że potrafi stworzyć kule dającą określoną ilość EXP'a gdy zamknęli ten specjalny serwer 8).


  Nic nie powinno być akurat zwracane. Nie było żadnego przymusu wbijania tych poziomów. Przymusu nie ma nadal, poziomy szczytu guzik dają. O co te całe AJ WAJ ?

  A Tobie drogi graczu życzę,żeby support nie zwrócił Ci żadnego przedmiotu, który straciłeś w jakikolwiek sposób, skoro tak jesteś przeciwny rekompensat. Jakby nie patrzeć jest to ta sama sytuacja co utracony exp, bo firma wprowadziła zmiany, Tobie też poprzez wprowadzane zmiany może zniknąć pokojówka,eq,pt i wiele innych rzeczy.:evil:

  Okej wprowadziliście zmiany szanuje albo i nie szanuje, bo miał mieć celność jak gracz,a raczej jego postać i znowu Wam nie wyszło :D:D.

  Serio jeśli gracz ma wobec celu wyższego o 3,2 czy nawet 1 lvl od 20 do 55% chybień. To chyba jak ma władanie na 0 i biega bez eq.:cursing:

  EDIT_1: Dodam,że Centaur przed tym patchem zbiłby na tym bosie około 110-120kk ( biorąc pod uwage jak mocno go odpaliłem )  A tu tak dla porównania gracz z władaniem na maxa i end game eq, jakieś chybienia ???? ŻADNYCH (lvl szczytu 1 )


  Jedyne co im wyszło to faktycznie to,że petami strażnikowymi nie trafia się w cel powyżej 10lvl'i przewagi, ale ta ICH poprawka spowodowała tylko typowy nerf centaura,a tym samym strażnika ( bo sam centaur bije na jakieś 50-70% swoich możliwości, a samemu graczowi też spada dps na bosie, bo może zejśc mu nastackowana elitka na 70lvl ^^ )


  Tak dla beki już poszedłem innymi połączeniami potestować te Wasze zmiany w tych petach i tylko Centaur Chiron dostał nerfa, Dębowy Wędrowiec nie dostał żadnego nerfa do celności ( dalej trafia za każdym razem w te same cele co Centaur missuje jak głupi) i Duch Dębu też nie ma jakiś większych odstępstw od tego co było przed dzisiejszym patchem. Kryształu nawet nie sprawdzałem, bo on tylko bufuje nie bije tak dla niegrających tą klasą ;)

  Owszem obecnie osiągnięcie maksymalnego poziomu szczytu (poz. 5) nie gwarantuje nam wiele - poza wzmocnieniem Poziomu Szczytu, które minimalnie zwiększa nasze atrybuty. Proszę jednak pamiętać, że są plany urozmaicenia systemu Poziomów Szczytu poprzez chociażby dodanie ekwipunku Poziomów Szczytu. Więc może obecnie osiągnięcie X poziomu nie wiele nam zmieni, co jednak nie koniecznie będzie tak w przyszłości.

  Tylko na tą Waszą "przyszłość" strasznie długo każecie czekać. Kiedyś lvl'e i instancje były co pół roku ( dla części graczy za często, bo nie nadążali robić ekwipunku), potem dawaliście co rok ( spoko więcej osób porobiło eq, więcej glidii zbiło topową inste, ale dla większości topki w grze nie było co robić ---> zbyt proste instancje [ wyjątki 90 i 95]),a teraz dajecie instancje tylko z easy ( no łaskawie odblokowaliście harda i norma) nie dając wgl lvl'i by robić coś więcej niż easy ( no dobra ktoś może pójdzie na tego norma jak wbije 5lvl szczytu).


  I jak gracz ma Wam wgl zaufać w Wasze obietnice,że w przyszłości będzie lepiej kurde. Większe brednie tylko w kampanii wyborczej w Polsce można usłyszeć.Co się zmieni z wprowadzeniem kolejnych lvl szczytu?


  Hmmm pomyślmy, poza możliwością normalnie zbić najnowszego WB i Panteon w wersji HARD UWAGA ----> NIC, bo eq jest przewidziane dopiero dla ostatnich lvl szczytu, które tak szumnie zapowiadacie.

  A skończy się na milion % tak, jak skończyło eq z burzowego wzgorza ( stary set i ten z 92lvl'a) oraz sety z auli, gdzie aktualnie nawet nie wiem czy opłaca się jeszcze robić set biżuterii, bo nie policzyłem tego jeszcze :D:D

  Gienek


  no nie do końca musi tak być, bo byli ludzie nawet na polskim serwerze, którzy nagromadzili expa ze zbieractwa ( gdy już wbili ten 100lvl) i ten exp po prostu przepadł, nie został on przeliczony na exp szczytu. WIęc jak odblokują 10lvl czy nawet 15 obawiam się,że może być bardzo podobnie :/