Posts by Nieznajomek

Celes nie musi Ci odpowiadać bo powód pomijania Polskiego i Hiszpańskiego serwera jest jasny. Na obu tych serwerach padł minimum 1 boss instancji Nowy panteon w wersji hard ( gdy max lvl szczytu był jeszcze 5, a inste wg GF powinno się dopiero robić na poziomach 15+). Jest to celowe działanie ponieważ społeczność serwerów EU i DE się popłakała, że u nich nie robi się panteonu pomimo wbicia 5lvl, a na tych 2 jakoś bossy tej instancji padały ( te społeczności są zbyt leniwe ,żeby ubrać 9 wd/sów na end game by odpalić centaury i zbić inste, nie to co Asgard, który zrobił to w niecały tydzień i z powodzeniem robił instancje, fakt faktem pare razy ale padło ^^) No i GF twierdzi, że tymi paroma razami nagle zdobyliśmy jakąś niewytłumaczalną przewagę gdzie realnie wpadło parę broni z czego 95% to LD ( teraz są HD bo ludzie wydali na nie dziesiątki młotków do dura)

Co do eventu serio sztolnia, przypadkiem nie jest to strefa tylko dla krasnoludów gdzie,żeby się dostać trzeba sobie otworzyć portal z alta albo poprosić kolege/koleżanke krasnala by nam to otwarli ( bo gramy elfem lub człowiekiem XD). Kolejny skok na kupno diamentów NIEŹLE :)

Poprawki błędów

• Ponowne użycie przedmiotów typu wierzchowiec podczas gdy postać znajduje się na wierzchowcu, spowoduje poprawne opuszczenie wierzchowca przez postać.

Dostosowania

• [Przedmioty][Waluta] Poniższe waluty mogą być od teraz dodane do listy walut:
      • Fragmenty Szczytu
      • Miedziana Moneta Łamignatów
      • Srebrna Moneta Łamignatów
      • Złota Moneta Łamignatów
      • Gwiezdny Pył - prosimy zauważyć, że ta waluta nie jest jeszcze dostępna w grze.
    • [Pole Łamignatów][Przedmioty] Maksymalna ilość stacku została zmieniona z 900 na 1000:
      • Srebrna Moneta Łamignatów
      • Złota Moneta Łamignatów
    • [Pole Łamignatów][Zadania] Zadanie na Skrzynie Chaosu wymagało do wymiany 1000 przedmiotów, teraz zostało to zredukowane do 999.

Serio? Zgłoszony pomysł pół roku temu dopiero teraz został wprowadzony jako dostosowanie, a COMa i tak pisze głupoty apropo misji, bo skrzynka wczesniej też była za 999monet.....

Poprawiony błąd z wierzchowcem, a komu to potrzebne XD????????

Widzę pełen profesjonalizm w ciągu pół roku potrafiliście tylko dobić grę nerfiąc centaury tym samym zabierając możliwość zrobienia eq na jakimkolwiek serwerze od nowa ( tym samym zabraliście sobie zarobek bo nikt nie doładuje dias by porobić eq). Gra jest martwa i polecam to zamknąć wpizdu, bo nowi czy starzy gracze nie mają w tym tytule czego szukać, na tym lepszym serwerze GMowie potrafią po 5 minutach przyjśc naprawić,wytłumaczyć taktyke na bosie czy wgl cokolwiek pomóc, a u nas jest standardowa formułka my nic nie możemy...... ŻAŁOSNE

Jeszcze pytanie co ma na celu najnowsza jeszcze niedostępna waluta. Czy dzięki niej wkońcu expienie szczytu będzie trwać max pare godzin a nie tygodnie/miesiące????

wrzucaja niedopracowane eventy, polska spolecznosc po nich jedzie kolejny pojawia sie z jeszcze wieksza niechecia i niedopracowaniem i tak to jedzie

ps ktos wspominal puzzle czy cos? a potem przez miesiac gadka jakie to slabe puzzle i nagrody tez i ze w sumie nie warto bylo tego robic.....

Niedopracowane eventy były dla wszystkich serwerów np:

- labirynt z zabijaniem mobów i skakaniem, w którym o ile poziom solo mógł zrobić każdy, tak poziom easy tylko end game gracze i to go męcząc, poziom normal czy hard można przemilczeć, bo on wykraczał po za poziom aktualnie dostępnego eq na jakimkolwiek serwerze ( nikt nie miał na tyle koks eq, by te poziomy były robione w ok. godzinę, robienie tego przez pół lub cały dzień nie miało po prostu sensu) i to o ile nie trafiło się na zbugowane skakanie ( było ich pare i na tyle uciążliwe, że wejście kosztujące diasy każdego uczestnika po prostu uniemożliwiało wykonanie części z solo, bo do bosa nawet się nie dało dojść)

-labirynt z odnajdywaniem skrzynek i bosem w innej sali, było spoko tylko zepsuli ten event gracze, którzy robili to na potęgę altami ( sam tez tak robiłem) co powodowało, że wchodziło się postacią i nie odnajdywało żadnej darmowej skrzynki , były same za kluczyk z IS

W tym wypadku nie da się nic zrobić, bo oba labirynty miały ograniczenie poziomu, ale szanujmy się wbicie aktualnie 85 czy nawet 100 to jest pare godzin

Ktoś kto narzekał na puzzle, no sorki nie każdy lubi takie atrakcje nie uszczęśliwimy wszystkich na siłę, bo w każdej tego typu grze eventy jedne są dla topki, inne dla początkujących, a jeszcze inne są dla mega ograniczonej grupy jaką są crafterzy czy ludzie kochający grind. To samo apropo eventów gdzie tworzyło się screeny zamków, wakacji czy świąt, też był dla wąskiej grupy graczy.

Owszem były wpadki w organizacji eventów tylko dla PL społeczności i krytyka na PL Team była słuszna, bo co to jest za zabawa jak GM organizuje np event z szukaniem skrzynki i wrzuca screena mapy,na którym widać jak byk, koordynaty gdzie dokładnie stoi skrzynka. To samo gdy GM tworzyli wydarzenie, gdzie zbijało się bosy, którzy oni sami respili, no sory cały serwer na jednym kanale na jednej strefie ( pierwsze eventy tego typu takie były i ludzie tam nawet altami nie przychodzili, bo grę crashowało w momencie, a kto dostał crasha nawet nie klikał na wyskakujący komunikat, bo nie dało się zalogować ;P), dopiero chyba po 3 takich eventach GM'i wpadli na pomysł dzielenia takich wydarzeń na grupy i strefy.... ( też bardzo wcześnie, widać,że wgl grali w roma)

A to co pisze gemi to cała prawda niestety. Więc nie dziwię się, że i stanowisko Event Managera zniknęło, jak i eventy in-game się skończyły. Komu z was chciałoby się coś robić, jak każdy tylko narzeka, bo tor przeszkód za łatwy, bo za krótki, a bo to tylko wyścig na wierzchowcach, a bo beznadziejne nagrody, dajcie wszystkim najlepiej recepte na Placek z Lasu Laor czy Serek.
    Ktoś powie że taki ich obowiązek? A ja zapytam - gdzie to jest powiedziane? ;)

Dopóki był event manager, można było wymagać robienia eventów ( tak samo jak od prezydenta własnego miasta możesz wymagać realizacji obietnicy wyborczej efekt próśb w obu przypadkach jest taki sam, czyli eventy są ale bardzo rzadko zazwyczaj 1,2 na cały rok albo nie ma ich wgl, bo się nie chce),. Narzekania były słuszne i zawsze takie będą, bo cały team ma możliwość informowania swoich przełożonych, że " nasza gra nie jest przystosowana do pomysłu na organizacje eventu na jaki wpadliśmy, zróbcie coś z tym". Team woli iść na łatwizne i odgrzewać stare kotlety ( wymianki sprzed 8lat, eventy na mity, co roku te same konkursy, w których i tak co roku wygrywają te same osoby xD). Aktualny team nie odważył się zrobić żadnego nowego eventu, za czasów Raidena czy nawet starszych GMów coś kombinowali i fakt dostawali za to słuszną krytykę, ale było tego znacznie więcej i po prostu było co robić......

Camist z całym szacunkiem, ale wszyscy gracze na PL serwerze czekają na jakieś eventy in game od dawna z Waszej strony, a wy nie organizujecie nic ( nawet głupich puzzli czy konkursów na wierszyki itp). Ostatnim takim wydarzeniem był event " Czas na misję", który był w marcu. Mamy wrzesień no i sory nie zorganizowaliście nic dla własnej społeczności przez praktycznie pół roku. Jedyny festiwal jaki mamy od Was to bany za niepisane zasady tak naprawdę.....

Okazji macie mnóstwo do robienia eventów dla PL serwera ( nie muszą to być wydarzenia, gdzie rozdajecie po stacku pierożków każdej postaci 8|, tylko zwyczajne jakieś pierdoły często przydatne w robieniu misji czy też instancji), a Wy ich nie wykorzystujecie....

Same przykłady:

- okres wakacji jedynie z eventem dla wszystkich serwerów ( miesiąc bez niczego)

- przekroczenie 500k pkt w wojnach przez polską glidię

- czy nawet durne święta występujące w Polsce ( okres majówki wystarczyło zrobić durne puzzle i ludzie by byli bardziej zadowoleni)

Czas mija od zgłoszonego błędu, rozumiem,że nawet nie przekazaliście zgłoszenia do RW, bo jest to dla was wygodne.....

Wgl ta wasza "naprawa" zauważyłem,że ułatwiła strasznie grę, bo po jej wgraniu okazuje się,że wszystkie niskie instancje ( aule,insty poniżej 95) stały się banalne, ponieważ trash wgl nie jest wstanie nas trafić białymi atakami..... Serio teraz to te insty można solować,bo trash nie robi nam nic ( to on był zawsze największym problemem szczególnie na kbn -> 75; tosh ->70; coe -> 90; czy nawet gc ->65).

Nie wiem komu ułatwiacie tą grę, bo robicie to od tyłka strony. Co z tego,że gracze łatwo wbiją zwykłe poziomy ( bo żeby szybko wbić poziomy szczytu trzeba nakupować odpałek z IS), jak eq dalej robi się po staremu czyli miesiącami....... Ułatwiacie nie to co powinniście ( na forum i tak znajda się nuby co was poprą, bo grają w te grę max pół roku i nie doszli do robienia profesjonalnego ekwipunku albo odkupili stare eq od topki i się wymądrzają jak oni to się na grze nie znają)

Co do centaura jeszcze, aktualnie nie wbiłem 10 poziomu szczytu i nie nastąpi to szybko, ale mam na tyle go wbitego,że mogę jasno stwierdzić,że centaur i co za tym idzie jednocześnie wd/s będzie niegrywalny już do końca gry, bo ten pet nie trafi nic na Nowym Panteonie i przypuszczam kolejnej instancji ( bo po co 20 poziomów szczytu???). Czemu twierdze,że nie trafi nic?

Otóż z wbitym 3-5 poziomem szczytu ( czyli na normalny lvl można to przeliczyć jako 103-105lvl) Centaur ma chybienia dalej na poziomie do 50% ze wszystkich użytych umiejętności ( jedynie z białego ataku trafia za każdym razem). Więc powodzenia,że cokolwiek będzie wstanie ten pet zrobić na panteonie.....

Znerfiliście wd/s'a do takiego poziomu,że jego elitka na 70lvl można wgl jej nie robić, bo po co, skoro i tak się nie nastackuje do 5:cursing:

Gratuluję <edit> pomysłu z tym nerfem, bo Niemcy wraz z Polskim serwerem się popłakali,że jedna glidia mogła robić coś więcej niż reszta <edit> leni ( co i tak trwało minimum 3 godziny na przelot, a czasem nawet i 3/4 dnia). Tak się uśmierca rzeczy, które działały poprawnie, ale próbuje się je naprawiać. Szkoda,że nie zajmujecie się zbugowanymi setskilami rycerza zmniejszającymi magiczne obrażenia(które dalej da się używać jednocześnie nawet wszystkie 3) albo przekokszonym zwiadowcą ( klasa co praktycznie na 2 skile gasi każdego bosa w tej grze) lub czarnoksiężnikiem/czempionem ( bug z walką polegający na rzuceniu tarczy niezłomnego umysłu na przyzwanego peta co pozwala na utrzymanie combatu ,zachowaniu PSI naładowanego do 6 i odpaleniu jednocześnie setskila na bieganie i skila leczącego)..... a nie chwila przecież nie można nerfić czegoś czym grają gm'i każdej narodowości, bo będą kupami wszędzie ( zresztą i tak już są):thumbdown:

Gracze co grają k/m'ami i wrl/ch nie dziękujcie za zdradzenie używanych przez Was bugów <3

Usunęłam zbędne treści. Przypominam, że pseudocenzura jest również zabroniona na forum.

/ Vinelya

A więc gra dla klas leczących kończy się z osiągnięciem poziomu 100x100 bo potem wszystkie zadania są liczone według nowego cudownego poziomu szczytu.

Chętnie bym "usłyszała" od kogoś z teamu jak klasy leczące maja wbijać poziomu oczywiście bez opcji IS.

Pozdrawiam

Przecież masz alternatywę, którą GF Ci zaoferował, a mianowicie misje na fragmenty szczytu pozwalające uzyskać kulki expa szczytu :D

To,że te wartości są śmieszne każdy wie,a ilość fragmentów na komplet wymian praktycznie nie do uzyskania codziennie ,ale z racji,że GF dał taką alternatywę teraz może umywać ręce,że klasy leczące czy gracze dużo słabsi mają alternatywę by wbić szczyt<X

Przyzwyczajaj się,że ta firma ma w d zdanie graczy, a teamy wszystkich narodowości odpisują standardowymi formułkami sprzed 8 lat i nie robią nic dla dobra graczy, a wręcz przeciwnie 8)

Poza tym każdy narzeka na expienie druidem czy kapłanem, nie Ty pierwsza nie ostatnia, która narzeka. Zrób eq magiczne i do boju.....

Po co leczyk ma to wbijać????, Poziom szczytu u leczyków nie zmienia nic, bo one nie biją bosa. Bez ziarenek z druida te bosy i tak będą do zbicia. Co do tytułów wojennych taktyczne wchodziło i bez systemu szczytu ;)

Przeszło 20k memo by mieć komplet wymian dziennie XD

Farmienie po kilkadziesiąt godzin dziennie, by uwaga zdobyć łącznie nieco ponad 42kk expa szczytu ( uwzględniając,że fragmenty przeznaczymy na kulki z expem, nie te do questów). Kurna to nawet nie jest 1 pełny poziom......

Liczyłem,że ta wymiana będzie jak poprzednia,że np 10 wymian dziennie, ale na kulki z 5kk expa, a tu uj, GF pazery stracili troche dias na poprzedniej wymianie ( bo bigosów i torcików przecież mało kto kupi jak pojawią się w IS), to teraz nie dali najlepszych kulek, tylko te po 1kk......

Jak mam być szczery, to Ci co będą farmić memo na tą wymiane są skończonymi nubami, bo ilość expa jaką dostaniecie za wszystko ,na evencie 200% szło zdobyć w około 3,5 godziny :) ( a teraz będziecie napier...... goh'a po 12 godzin dziennie by mieć tyle samo expa :D)

Podsumowanie otrzymanych eventów:

- drop no to wiadomo kto skorzystał to skorzystał

- exp/pt poza tym,że wartość bonusu do expa powinna być wyższa, a event na PT zlikwidowany wgl, tak samo jak z dropem

- pierwsze wymiany, ilości otrzymanych itemów nawet nawet ( mogło być więcej tych 15-20minutowych odpałek), za to wartości potrzebnych run wzięta z czapy, odgruzowany event sprzed 8 lat i nie powinna ta forma eventu już nigdy wrócić, bo faworyzuje ludzi chomikujących wszystko

- druga wymiana, totalne dno, ilość mitów taka,że wystarczy zbić jednego WB ( z którym walka trwa 15sekund) niż farmić minimum 3 godziny goh'a XD ( SERIO WOLAŁBYM JUŻ TUTAJ EVENT Z MITAMI NA SARDO I TOSHU NIŻ TO CO DOSTALIŚMY), kulki z expem nie otrzymaliśmy tych najlepszych ( wsumie czemu ja się tu mam dziwić) i ich ilość jest tak śmieszna,że nawet nie wbije się tym z 1 na 2 poziom szczytu, fragmenty szczytu no dalej nie wiem po co komu to potrzebne,bo exp za nie, jest jeszcze mniejszy, a ilość potrzebnych fragmentów do wymiany na komplet kulek ( misja resetuje się codziennie do pierwszej kulki) da nam nie całe 3 wymiany

Ogólnie miałem pochwalić, bo do eventu na expa włącznie byłem prawie zadowolony, tak od wczoraj stwierdzam,że wszystkie teamy powinny się zwolnić, bo nie przekazały żadnej naszej sugestii ( a pisaliśmy nawet w trakcie eventu o zmiany, które dało się wprowadzić bez udziału RW). :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

majac 100 lvl trafialo i trafia sie w 99.9% w mobki i bosy na grobowcu ktore maja 103 lvl (3 lvl roznicy) .

majac 100(6) lvl na Panteonie normalu gdzie mobki maja 108 lvl ( 2 lvl roznicy ) na swietym ciosie 50/50 , a boss 111 lvl 25% przy dobrych wiatrach :/

KOLEJNY BADZIEW WYMYSLONY PRZEZ GF ......

Ja dodam,że ten wymyślony system nie działa wgl na strażnikowe pety, ponieważ czy to z 1 lvl czy z 4 czy nawet z 8, centaur dalej missuje jak durny w moby, które dla niego są nawet o 5lvl niżej....... Nie wspominam,że pomimo szczytu na max można pomarzyć,że centaur na panteonie cokolwiek zbije na trashu czy bosie...... SKUTECZNY NERF :thumbdown::thumbdown:

Okazuje się,że ten durny system to nie jest stary system 1:1, 1 lvl szczytu nie zmienia praktycznie nic w celności gracza ( serio to nie jest zmiana,że na jednym skilu miało się 50% missów teraz ma się 45%). Jedyne co działa w tym zepsutym systemie to dodawanie statystyk po wbiciu każdego poziomu ( o zgrozo nawet Wam się kurna nie chciało przetłumaczyć komunikatu na czacie w każdym języku ---> tylko wersja angielska). Nie wiem czemu GF poszedł tak durnym krokiem,że dodał jakiś szczyt, bo nawet na tzw. "NIELEGALNYM SERWERZE", Twórcy byli wstanie zrobić content 100+, który działa normalnie.

Jedyny sposób na zrobienie panteon aktualnie by wgl padł chociaż 1 ( najprostszy boss), to zbufować się na maxa pod celność i liczyć,że gra na burście da nam chociaż 40% trafień ^^ ( ta insta nawet z 20lvl szczytu będzie awykonalna, bo ten system to jest jakieś 25% normalnego lvl'a):D

W sumie za bardzo nie wiem w którym wątku to napisać, bo tyczy się to paru wątków, ale:

Po pierwsze w aktualnym evencie już wbiłem 2 poziomy szczytu ( no jakoś się udało) i po zobaczeniu tego ile mam do rozdania PT zastanawia mnie czemu Celes wraz z innymi CM dalej forsują eventy na 250-500% PT. Od czasu gdy jest ten system szczytu na mojej głównej klasie nabiłem już 1,6kkk PT wgl się pod nie nie odpalając ( jedynie tyle co z odpałek, które jednocześnie dają PD oraz PT). Wartość nabitych PT wbijając te śmieszne poziomy to już przeszło 50% wgl nabitych PT na tej klasie i stąd moje pytanie, po co są dalej eventy PT w tak wysokich wartościach??, bo najbardziej PTkożerne klasy na poziomie 3kkk się kończą.

Nie czepiałbym się gdyby te PT można było na coś wydać albo przekazać w postaci kulek na inne subki bądź wgl postacie. Dla nowych graczy zanim oni wbiją ten poziom szczytu ( aktualnie max 10) wymaksują dawno swoje połączenia i też będą posiadać nadwyżkę ( sporo mniejsza niż konta mające po 8-10lat)

Po drugie z tego co obserwuję to z eventem 200% do PD w miarę szybko zdobywa się te poziomy szczytu ( przynajmniej w tym przedziale 1-5, nie wiem jak długo trzeba biegać na 6+) . Ogólnie event 200% PD powinien zostać nową podstawą eventową w weekendy ( bo te 100% expa no okej jeszcze te 1-5 idzie expić, ale 6+ widząc,że expa jest tam tyle samo do zdobycia co w pierwszej wersji wymaganego expa dla 1-5 to już wątpię w tą szybkość, a macie dodać jeszcze kolejne 10 poziomów gdzie wymagany exp tylko rośnie), a event 500% do PT bym zlikwidował i zastąpił go eventem na expa 300% ( 400 lub nawet 500% to bardzo zły pomysł, bo znając graczy każdy dorobi sobie po 100+ altów na tzw. butelki i pogorszy to mega sytuację na rynkach serwerowych ----> bardzo duży przyrost bezwartościowego golda)

Po trzecie nie wiem czy to jest technicznie możliwe, ale może zamiast zmieniać aktualne wartości bonusów do expa ( pkt 2) wprowadzić rodzaj eventu dla ludzi z aktywnymi systemami szczytu:

- postawić NPC dającego bufka ( event dla reszty serwera byłby wyłączony dla ludzi z systemem szczytu, tzn. w momencie gdy mają aktywnego bufa z poziomu szczytu)

- zamiast NPC dodatkowy bufek aktywowany w okresie trwania eventu tylko dla tych co mają w/w system( tutaj znowu event podstawowy byłby nieaktywny)

W obu przypadkach ten mocniejszy bonus nie byłby dostępny dla ludzi bez odblokowanego systemu szczytu ( by wyeliminować sztuczne dokładanie graczy w postaci altów i setek milionów już bezwartościowego golda do serwerów)

Po czwarte czy CM albo GA jest wstanie mi wytłumaczyć wpływ tego poziomu szczytu na celność trafień podczas walki z mobami.

Mam tu namyśli instancję Nowy Panteon i poziomy trudności normal i hard, bo odkąd wbiłem lvl, z którym teoretycznie powinienem trafiać już normalnie ( tak jak ma to miejsce na Grobowcu Dusz czy Świątyni Wiecznego Słońca) obserwuje na większości umiejętności chybienia na poziomie ponad 50% ( co wgl przy tylu bufach i wbitym władaniu nie powinno wystąpić nawet 1 chybienie). Stąd moje pytanie jak ten system wgl działa na tą celność, bo w przyszłości planuje dobić maksymalny poziom i nie widzę robienia harda ( z 10) nawet w 12 osobowej drużynie ( ilość chybień jest zbyt duża).

Fajnie tą celność widać w addonie PBinfo, bo jest to tam na podstawie kolorów ( nazwa moba jest w odpowiednim kolorze)

- szary ( mob ma za niski lvl dla naszej postaci ---> praktycznie celność 100% i praktycznie zawsze krytyczne trafienie)

- niebieski ( mob odpowiedni dla lvl naszej postaci --> celność w okolicach 95-100% i ilość trafień krytycznych odpowiada posiadanej ilości pkt kryt.)

- żółty ( mob ma troche wyższy lvl conajmniej o 4 większy --> celność spada do około 50-75% zależnie jak duża jest ta różnica, szansa na kryta spada o minimalne wartości)

- czerwony ( mob ma stanowczo za duży poziom dla nas ---> celność na przedziale 0-50% zależnie jak bardzo duża jest ta przewaga, szansa na kryta troszkę mniejsza ---- moby o 10lvl lub większy są praktycznie niemożliwe do trafienia, trafiają tylko niektóre skile, które trafiają we wszystko)

Moim zdaniem event wymian został nie do końca przemyślany, ponieważ o ile same ilości otrzymywanych przedmiotów są ok:

- praktycznie znaczna większość tytułów wojenna jest do zrobienia dzięki tym wymianom (4k odznak za wojny)

- zapas odpałek na expa ( słobuzy i bigos) na dobre około 400godzin expienia ( jak zrobiło się wszystkie wymiany)

- torciki urodzinowe, skrzynki z instrumentami, babeczki ( no tutaj mogliście dać większe ilości, bo są to odpałki 20minutowe i np darować sobie tą skrzynkę z instrumentami)

- uniwersalne mikstury ( wymiana której sensu dalej nie rozumiem, bo opiera się na wymaksowanym crafcie) przewidziana wsumie dla nowych osób, bo starsze konta powinny mieć mniejsze lub większe zapasy z poprzednich eventów

Tak ilość run do wymiany, była kompletnie z czapy i event wsumie dla paru osób na każdym serwerze co chomikują wszystko. Okej runy wiążące dało się wyfarmić w pare godzin na cały event, ale Trwałość III oraz Witalność III ( ta pierwsza leciała jakoś lepiej odnoszę wrażenie) jak się nie miało zapasów albo nie kupiło od innych graczy to wyfarmić 500sztuk dziennie na komplet wymian graniczyło z cudem.X/

Samą wymianę oceniam na duży +, bo otrzymaliśmy w niej odpałki, o które spora część graczy pisała od dawna oraz jak ktoś był nowy ( i miał spory portfel golda) praktycznie mógł zrobić dodatkowo tytuły wojenne ( no tak z rok zajmują przy bardzo dobrych wiatrach systemem wojen). Ilości run można było dać mniejszą albo tak jak ktoś pisał postawić NPC co by rozmieniał IX lub X na III ( nawet powiedzmy 1x X na 50x III). <3

Co do propozycji robienia eventów za waluty w grze, owszem można, ale wtedy wypadają Wam waluty takie jak Łuski Phiriusa ( trzeba mieć minimum 50lvl by wyfarmić), kawałki luster ( no minimum 95 by wgl móc tam wchodzić), Pradawne Pamiątki ( też zaczynają lecieć dopiero od HoTo więc znowu minimum 50lvl), Energia ( no pierwsze questy na Zatoce około 68lvl ),Waluta Krainy Snów ( bez max lvl i eq nie do wyfarmienia solo),więc co za Żetony mamy wymieniać ( troche XD bo znowu kto trzyma ma przewagę).No ewentualnie jest waluta tajemnej areny,honor reszta Walut wymaga określonego lvl lub pomocy lepszych graczy :):thumbdown::thumbdown:

Ja jestem zdania,że na czas takich eventów powinna być wprowadzana dodatkowa waluta ( którą każdy gracz nawet z 1lvl może wyfarmić) i jest ona przypisana do dropu każdego moba w grze.Liczę,że na nadchodzącą wymianę, wprowadzicie taki system, ponieważ ma on dużo więcej sensu niż to co było teraz ( chociaż pomysł z Runami do craftu był spoko, bo można to kupić za diasy, stworzyć na szybko alta z odpowiednim lvl czy farmić najnowsze instancje lub strefy)8)

Opisz w supporcie dokładnie w jakim dniu, mniej więcej godzinie i jaki item wyrzuciłaś ( najlepiej jak masz zrobiony jego screen albo dokładnie go opisz jak był zrobiony) oraz sposób w jaki to zrobiłaś.

Sposób ma duże znaczenie, bo support może odmówić zwrócenia itemu gdy został on wyrzucony jednym z 2 addonów do podnoszenia dropu ( tłumacząc to tym,że addon zrobił to automatycznie a nie Ty). Jesli wyrzuciłaś go np. koszem myślę,że support Ci zwróci item :)

Życze powodzenia :)

Może kolega GM Volveremos przestałby straszyć kasowaniem postów na forum czy to discordzie i wziąłby się za normalny dialog z graczami, ponieważ gracze w dobrej wierze podbijają każdy temat, który jest dla nich ważny. Wy jako GM'i nie przekazujecie nam większości informacji jakie dostajemy w patchach wgrywanych podczas przerw technciznych np.

popsute gcd dziwnym trafem gdyby gracze nie napisali to dalej by było popsute ---> a nie chwila dalej występuje problem bo macie istniejące problemy z własnymi serwerami ;) ,

nerf centaura --> szkoda,że nie było żadnej wzmianki o tym jak została poprawiona ta celność, tylko jest poprawione i elo sprawdźcie sobie sami

Patch zajmuje 300MB a Wy dajecie liste 4-5 poprawek , serio nikt nie jest głupi i wie,ze poprawa jakiegoś bosa czy skili czy peta nigdy nie będzie tyle zajmować. Zacznijcie od podawania pełnych patchnotesów, a nie wpiszecie 3 wg Was istotne zmiany ( z reguły podajecie te mniej ważne), a sami gracze potem w plikach gry lub działaniu skili znajdują setki nowych nowości o których nawet nie było wspomniane słowa.

Podbijając sam temat, w którym została zgłoszona propozycja naprawiająca znacząco wojny ( przeszło miesiąc temu) nie zostało zrobione nic. W sprawach o które gracze nie prosili nigdzie ( jakieś poprawki w gcd, petach, skilach) no tu kurna robicie wszystko by tylko jak najbardziej opuźnić zrobienie panteonu w wersji hard innym sposobem niż na strażnikowe pety. Proponuje wybanować najlepiej cały serwer Nawia, to taka próba się nie wydarzy nigdy, bo zagraniczne glidie nie posiadają tylu strażników na serwerach :*

To fakt na Świątyni bosy mają więcej HP, ale praktycznie nie mają żadnej taktyki ( można je bić aż do rage i nic się nie dzieje). Moim zdaniem dlatego mają one te 550-800kk HP. Grobowiec,Płaskowyż czy Rytualna posiadają jakieś taktyki ( nawet o zgrozo niektóre bosy działające) i można je robić taktycznie ( niektórych nawet się pominąć nie da ).

Panteon również jak widać posiada jakieś taktyki, tylko da się je pominąć burstem ( przynajmniej 1,2 i 4 bosa, bo nie wiem jak wygląda bicie 2 w innym miejscu niż go zbijam farmiąc sobie easy), a 5 boss ma taktykę wymuszoną czyt. ma jakieś fazy bicia co te 10-20% HP ( też idzie go zdepsić w pare sekund wystarczy odpalać się stopniowo, tylko co tam miały robić te duszki, które on respi).

Drugi problem z tą insta jak i 4 poprzednimi to taki,że za dużo skili bosom da się przerwać ( wymusza to pewną zależność,że gracze mogą olać HP czy defa na korzyść dużo większej ilości patt'u z eq, bo przecież praktycznie wszystkie skile bosów da się przerywać i nie powodują one żadnych obrażeń całemu party). Okej jest to spoko, tylko jest to spowodowane tym,że tzw. BURST został wymuszony od GOH'a, bo taktyki na bosach były albo nie sprawne albo dało się je pominąć ( naprawdę mało bosów jest w tej grze taktycznych tak serio,że trzeba jakiś element taktyki wystać czy coś wykonywać poza przerywaniem castujących skili bosów, czasy TOSH'a, GC'ka czy KBN'a dawno minęły i już nie powrócą </3 ).

Na dzień dzisiejszy dalej popieram,aby bossy na panteonie miały chociaż te 3 razy więcej życia, bo inaczej insta nie sprawi żadnego wyzwania ( co to jest lognąć 5 altów odpalić 1 zwiada na maxa i żeby on wycastował przycelke z naładowanym w bosa, dosłownie pare minut i przelot insty gotowy). Nie popierałbym tego pomysłu jeśli instancja miałaby taktyki wymuszające na całym pt jakiejś aktywności poza przerywaniem skili.

Smutne jest tylko to,że nawet romek zszedł na droge banalnej gry, która nie wymaga od gracza niczego innego tylko klikania paru skili, zamiast wymuszać myślenie na każdym bosie :/

XD Dalej te zasrane 500% PT, po co to komu, Wy serio tam nie rozumiecie,że po dobiciu 4kkk PT więcej się już nie da, a zanim ktoś wbije 10poziom szczytu dawno wymaksuje wszystkie skile.

Serio zawiodłem się na tym evencie, bo o ile z expa jeszcze skorzystam tak z reszty grindu nie zamierzam, bo nie pomoże to w zrobieniu panteonu. Liczyłem na co najmniej 300% do expa skoro tak szumnie zapowiadaliście mnóstwo eventów i o ile +,że są rozłożone w czasie to wielki minus za odgrzewane kotlety.

Naprawdę zero inwencji twórczej z Waszej strony...

Ta tylko w tym tempie te eventy i tak będa wszystkie naraz bo uwaga za 3 dni jest już Sierpień czyli dokładnie połowa wakacji MIJA. Wy dalej nie daliście graczom,żadnego eventu poza słabymi eventami na expa ( serio dalej dajecie 100% PD i te 250% PT, zamiast to zamienić, bo te PT'ki są nam już zbędne, nawet nowe postacie zanim wbiją poziom szczytu dawno wymaksują wszystkie 6 dostępnych połączeń, a starzy gracze dawno mają maksymalną ilość pt na daną klase postaci).

Nie wiem co Wy tam kombinujecie, ale jak ten Wasz cały wakacyjny pakiet eventów ma się skończyć na wrzuceniu znowu arbuzowego eventu połączonego z eventem na expa oraz mitami, to ja podziękuję już teraz za taki bezsens, bo przynajmniej ja wolałbym bardziej wymagające eventy niż te polegające na czystym grindzie oraz otrzymać za nie w końcu lepsze nagrody niż podstawowe odpałki ( które zresztą każdy może wycrafcić) czy podstawowe waluty ( które też da się zdobywać w bardzo dużych ilościach dziennie).

Jak już macie dawać eventowe nagrody to niech to będą nagrody typu odpałki z IS'u ( mam tu namyśli najlepsze żarcie z wesela, czy lepsze odpałki na łup,pd,pt typu bigos oraz najmocniejsze mikstury), kulki expa szczytu ( chociaż te po 1kk, bo wiem,że nikomu nie dacie oczekującej na wprowadzenie do IS tej 50kk ), nieprzypisane do dropu karty potworów.

Te nagrody wg mnie są bardziej interesujące niż kolejny event na mity, gdzie tych mitów serio nie ma na co wydawać, bo najnowszego panteonu nie będzie się dało zrobić jeszcze przez przeszło pół roku, a o zdobyciu z niego pełnego setu nie wspominam ( bo wiem jak z harda leciały hdki i ile młotków z lojalki poszło na to, by te itemy wgl były zdatne do użytku)

Camist sorki bardzo, ale już wole napisać sobie ułomne Kittycombo, z podstawowymi warunkami, byle używało skili, niż korzystać z makr w tej grze do bicia. Sam doskonale wiesz,że makra w tej grze często gęsto nie działają dobrze jeśli dana osoba ma lagi lub makro ma ustawione za niskie cd. Walki w tej grze są zbyt dynamiczne po max 15-30sekund na bosa i takie makra nie pozwolą na użycie takiej samej ilości skili , które gracz normalnie użyłby ręcznie podczas bicia bosa.

Fakt jest to najprostsze rozwiązanie aktualnie istniejącego problemu, ale nie da ono takiego samego efektu jak bicie ręczne, bo działanie makr w tej grze jest krótko mówiąc opóźnione. Lepiej napisać sobie dyice lub kittycombo jeśli jest się dps'em, leczyki wiadomo większość używa addonów do leczenia i one działają na takiej samej zasadzie jak kt czy dyice,gorzej z tankami, którzy z takich addonów wręcz nie mogą korzystać, bo rzucają władne oraz ich combo jest zbudowane tak,że musza trafić danym skilem w odpowiednim momencie ^^

Dziwi mnie tylko, czemu Wy dalej nie testujecie zawartości patchy, które otrzymujecie od RW tylko odrazu wgrywacie je na serwer by jak najszybciej je uruchomić w dniu przerwy technicznej. Sam wolałbym,żeby ta przerwa potrwała 2-3 godziny dłużej niż dostawać takie buble w patchach, gdzie z wymienionych zmian miały być tylko skile petów oraz naprawa kulek szczytu, a tu jak zwykle PEŁNO NOWYCH NIEPOŻĄDANYCH ZMIAN NEGATYWNIE WPŁYWAJĄCYCH NA ROZGRYWKĘ :(

Ilość defa jest OK, to HP wymaga poprawy, bo ta liczba zmienia się minimalnie ( w granicach max 5%) w stosunku do poprzednich instancji ( grobowiec,świąśtynia,płaskowyż,rytualna)

Zmienianie defa nie zmieni nic w końcowym rozliczeniu podczas bicia, bo wszystkie bufki zmniejszające jego wartość są % i nawet jak boss będzie mieć nawet te 10kk defa to zostanie mu na burście coś w granicach 600-800k, a tyle pattu ma praktycznie każdy dps podczas wbijania

Najnowszy WB jest fenomenem jeśli chodzi o ilość posiadanego życia,bo może się okazać,że nawet na 5 odpalonych zwiadów nie zejdzie on na bursta i walka z nim będzie trwać więcej niż te 15-30sekund ;) .

Oby więcej takich celów w przyszłości <3