Posts by Eldron

  Witam,


  mam problem od niedzieli około północy moje drugie konto pozostaje "w grze" pomimo, iż dostałem crasha i na pewno w grze nie jestem... Spoglądając z 2 postaci ewidentnie widać że "postać w grze" tak na prawdę jest offline.

  Sprawę zgłosiłem do supportu gry jednak do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi - nie rozwiązano mojego problemu.

  Bardzo chciałbym sobie odpalić drugie konto czy jesteście w stanie zresetować moją postać, bądź spowodować reakcje supportu :/?

  Czy mógłbym prosić o ponowne zresetowanie na

  Serwer: Idun


  Strefy: Chrysalia


  Kanał: 1


  Z powodu jak się domyślam błędu ;( w misji Badanie Mymrexów Keluch na polu bitwy pomimo iż Tragarze Keluch pracują i zabierają zwłoki nie pojawiają się w miejsce tych starych nowe, mam same trupy wojowników sojuszu a potrzebuje robaki ;x

  Quest zrobiony.

  Witam, mam problem z misją Mutacja Garon w strefie Chrysalia. Jest to chyba dość ważny quest a na pewno ważny dla mnie w tym momencie... NPC każe mi udać się pod Gniazdo Garon i pomóc Banny - niestety nie mogę tego zrobić ponieważ potwory z misji tj. żywiołaki nie pojawiają się !


  Bardzo proszę o naprawienie błędu, rozmawiałem z ludźmi z gildii i niestety też nie byli mi w stanie pomóc, wspólne poszukiwania nie pomogły - nie chciałbym czekać do następnej konserwacji we wtorek z tym questem ... :cursing: