Posts by Eldron

    Witam,


    mam problem od niedzieli około północy moje drugie konto pozostaje "w grze" pomimo, iż dostałem crasha i na pewno w grze nie jestem... Spoglądając z 2 postaci ewidentnie widać że "postać w grze" tak na prawdę jest offline.

    Sprawę zgłosiłem do supportu gry jednak do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi - nie rozwiązano mojego problemu.

    Bardzo chciałbym sobie odpalić drugie konto czy jesteście w stanie zresetować moją postać, bądź spowodować reakcje supportu :/?

    Czy mógłbym prosić o ponowne zresetowanie na

    Serwer: Idun


    Strefy: Chrysalia


    Kanał: 1


    Z powodu jak się domyślam błędu ;( w misji Badanie Mymrexów Keluch na polu bitwy pomimo iż Tragarze Keluch pracują i zabierają zwłoki nie pojawiają się w miejsce tych starych nowe, mam same trupy wojowników sojuszu a potrzebuje robaki ;x





    Quest zrobiony.

    Witam, mam problem z misją Mutacja Garon w strefie Chrysalia. Jest to chyba dość ważny quest a na pewno ważny dla mnie w tym momencie... NPC każe mi udać się pod Gniazdo Garon i pomóc Banny - niestety nie mogę tego zrobić ponieważ potwory z misji tj. żywiołaki nie pojawiają się !


    Bardzo proszę o naprawienie błędu, rozmawiałem z ludźmi z gildii i niestety też nie byli mi w stanie pomóc, wspólne poszukiwania nie pomogły - nie chciałbym czekać do następnej konserwacji we wtorek z tym questem ... :cursing: