Posts by Mrugal

A czy Asgard kogoś zbanował w imię niepisanych zasad? Czy raczej wyczyścił event z bossów i skrzynek? Skoro w evencie chodzi o zbicie mobów i zebranie skrzynek to w zasadzie Asgard nie zrobił nic co by mogło grozić banem :)

Zrobić krucjatę na Asgard w imię niepisanych zasad na burzowych? - TAK

Skoro chcą, żeby tryb łatwy był obecnie na endgame to czemu nie dadzą itemów i statów z trudnego na łatwy, a na wyższych poziomach po prostu zamiast rzadkich itemów będą epickie i legendarne żeby bazowe statystyki były większe. Oczywiście staty musieliby wprowadzać nowe, a tak to tylko rzadkość itemów.

Przecież to już się dzieje. Są "MY" na Burzowym, cała reszta to "WY". MY mówimy, co WY macie robić. MY ustalamy ceny EQ, diamentów. WY płaćcie ceny, jakie MY ustalamy, WY sprzedawajcie diaski w cenach, jakie MY ustalamy. Rajt ?

Czyli ceny EQ i diamentów powinny być ustalane przez osoby, które tego nie dropią/kupują?

Jak dla mnie zmiany na plus. Głównie chodzi mi o perfekty do +12 oraz nawierty za diasy. Co do kostiumów i wierzchowców za 1000+ rubinów to można by obniżyć cenę co najmniej o połowę. Poza tym wszystko wydaje się spoko.

Nie odniosłaś się do żadnego mojego argumentu ani też nie czytasz ze zrozumieniem, więc dyskusja będzie raczej jałowa. Nie chodzi o łamanie regulaminu tylko o Twoje zachowanie, które jest strasznie dziecinne, ponieważ rozpamiętujesz jakieś niemiłe słowa, którymi ktoś Cię obrzucił kilka miesięcy temu i jeszcze sama się tym nakręcasz, a potem wszystko wypisujesz na Rynku. W dodatku najpierw mówisz, że wklejanie screenów z szeptów jest złe, a potem sama je wklejasz, co zalatuje "lekko" hipokryzją nie sądzisz? Pamiętaj, że to nie tylko Twój szept ale też osoby, z którą szepczesz, więc skoro on to upublicznia bez Twojej wiedzy, a potem Ty to upubliczniasz to wcale nie jesteś lepsza.

1. Zrobiłem dokładnie to samo co osoba o której mowa? Serio? Czyli według Ciebie wyrażanie swojej opinii na dany temat to nękanie, stalking i hejt? OK.

2. To czy ktoś jest albo nie jest moim kolegą to nie Twoja sprawa.

3. Byli ludzie, którzy starali się Tobie pomóc ale Ty kompletnie ich zlałaś i postanowiłaś się dalej nad sobą użalać i mówić jaka to nie jesteś wielce pokrzywdzona.

4. Uważasz, że kanał Rynek służy do ofert handlowych, a nie wygłaszania tego co ślina na język przyniesie. Ciekawe, że mówisz to po tym jak wylewałaś na nim swoje żale.

5.

Natomiast osoby, które chcą umieścić ofertę handlową, albo cokolwiek napisać, a nie są z takich, czy innych względów przez tę grupę tolerowane, natychmiast są wyzywane itp.

"Udowodnij"

6.

Co do mojego wieku, istnieje coś takiego jak RODO, to dotyczy również szeptów, czyli moich rozmów prywatnych, ani jedno, ani drugie nie jest Twoją sprawą.

Przytocz zdanie, w którym podałem Twój wiek.

Skoro RODO dotyczy również szeptów i Twoich rozmów prywatnych to dlaczego linkujesz je na Rynku? Dlaczego swoje prywatne sprawy upubliczniasz na Rynku, a potem masz pretensje, że ktoś się interesuje?

Berry Ty to od kilku miesięcy stalkujesz, nękasz i hejtujesz cały serwer bo ktoś Ci powiedział coś niemiłego... w grze... obcy człowiek... :rolleyes:

Więc z całym szacunkiem ale ogarnij się bo zachowujesz się jakbyś miała około 10 lat.