Posts by SonOfLiberty

Dostosowania i poprawki błędów

[Poziom szczytu] Bonusowe wzmocnienia zostały dostosowane i od teraz buff zwiększający szanse na wypadnięcie złota jest zastąpiony przez zwiększenie obrażeń przeciwko potworom.

Znany problem: tekst w grze nadal pokazuje buff zwiększający szansę na wypadnięcie złota, ale nowy buff działa prawidłowo.

Szanuje to obniżenie współczynnika na zwiększenie obrażeń z 4% do 1% na 2 poziomie szczytu :D:D:D

Wbicie 102 poziomu szczytu nie daje tak naprawdę żadnej różnicy ( o ile taka w ogóle istnieje, możliwa jest różnica 5% celności na nowej instancji norm, bardzo ciężko to ocenić ) nie ma nawet żadnej zmiany graficznej zaznaczonej w kolorze lvlu mooba wynikającej z różnicy między moją postacią a danym moobem ( do tej pory - przy różnicy 6 lvli wyżej od postaci, poziom mooba miał kolor żółty). Statystyki po wbiciu lvla, które się otrzymuje są śmieszne, dokładnie tak jakbym wbił po prostu 2 poziom postaci :D

Mnie to raczej nie chodzi o jakieś korzyści ze statystyk, tylko , może byc tak że przy różnicy lvlovej (szczytowej), po prostu będą chybienia.

Tzn. ja np mam 5 lvl szczytu, a koleś 0 , i nie może mnie nawet trafić.

Raczej skupiłem się bardziej na różnicy celności w mooby niż w graczy, nie testowałem tego na wojnie ani arenie, więc nie wiem jak to wygląda. Zapewne jak ktoś na wojnie będzie biegał z 5 lvlem szczytu to może poczujesz jak go nie trafisz za wiele razy (o ile ten system nowy robi różnicę jakąkolwiek dla graczy). Póki co wątpię, że zobaczymy kogokolwiek z 5lv w najbliższym czasie (chyba, że ktoś wyda tone dias na talony i kulki :/).

Sono, Ty chory p.....e, będzie medal GF'a, oskar i 2 tostery ! Brawo ! No kurła, byndzie buzi od Celes. :D:D:D My Ci znajdziemy dziewczynę, nawet jak nie będziesz chciał :D

Warto było tyle wbijać! :D:D

1. Czy premia pochodząca z mebli nabija się do maksymalnego poziomu jaki był wymagany do wbicia rzekomo 101lvl'a czy nabija się aktualnie do poziomu tych 130kk potrzebnych na wbicie poziomu szczytu?

Wcześniej zbijałem bonus żeby mieć szybko z głowy, teraz poczekałem trochę, u mnie bonus PT zatrzymał się na poziomie 11kk, mimo, że powinno być 16 więc premia zostaje bez zmian na starym 100 lv, mam nadzieję, że to naprawią.

Nie przelicza się to w żaden sposób na pierwszy rzut oka, może wbicie 105 coś zmieni, bo 102 to trochę mało żeby to zweryfikować, jednak to nadal za dużo do wbicia. Myślę, że żeby zrobić nową instę o ile ten system działa poprawnie to trzeba będzie czekać na odblokowanie kolejnych poziomów nawet powyżej 105 <X.

no chyba że ktoś inteligentny inaczej wymyślił sobie ze dacie zajęcie na długi długi czas i jakoś to będzie, za rok się da kolejne 5 poziomów szczytu i będzie się to jakoś kręcić...

Jakby tak wbijać po 2% dziennie to przez 2 miesiące na lvl to tak nawet nawet... :/:/ Chociaż ilość expa wymaganego na lvl robi się zwyczajnie chora i niewykonalna. Na 104 to będzie już 220kk do wbicia, a na 110 już 442kk, wbijanie nawet po 1% wtedy nie wchodzi w grę...

Wbicie 102 poziomu szczytu nie daje tak naprawdę żadnej różnicy ( o ile taka w ogóle istnieje, możliwa jest różnica 5% celności na nowej instancji norm, bardzo ciężko to ocenić ) nie ma nawet żadnej zmiany graficznej zaznaczonej w kolorze lvlu mooba wynikającej z różnicy między moją postacią a danym moobem ( do tej pory - przy różnicy 6 lvli wyżej od postaci, poziom mooba miał kolor żółty). Statystyki po wbiciu lvla, które się otrzymuje są śmieszne, dokładnie tak jakbym wbił po prostu 2 poziom postaci :D Tak samo cała informacja o wbiciu poziomu szczytu wyświetlana na czasie wygląda na niewprowadzoną o ile miała jakaś istnieć. Nie ma też żadnych specjalnych bonusów ani innych korzyści. Nie widać żadnych wyraźnych różnic w stosunku do zwykłego 100 lv.

Ilość doświadczenia otrzymywanego z moobów na świątyni słońca (stara 100 easy) jest dokładnie taka sama jak przed wbiciem lvla, więc podejrzewam, że zdobywanie kolejnych PD/PT na następnych poziomach nie zmienia się. Punkty talentu po wbiciu na 3 kolejnych klasach max skilli i wartości powyżej 2,2kkk na każdej, nie przekręciły się.

Pomijając już kwestie czasu, który trzeba poświęcić na wbicie JEDNEGO poziomu, czy jest przewidywane podanie jakiejś notki dotyczącej nowego systemu poziomów szczytu? Albo cokolwiek co wyjaśni działanie nowych lvli lub sens ich wbijania lub w ogóle informacje o tym, że ten system zostanie w takiej formie jakiej jest? Tak naprawdę nie ma już nawet sensu wbijać PT'ków, bo nie ma gdzie ich rozdać osiągając tylko 102 poziom.

Drugi poziom szczytu już osiągnięty! Jeszcze tylko kilka pozostałych!:D:D:D Poza kilkoma punktami atrybutów i buffkowi który daje nadal 1% poruszania oraz po 4% złota i łupu to nie ma szału xD

Właśnie zastanawiam się czy licznik PT'ków został przekręcony dlatego, że przekroczyłem limit, czy to jednak po zrobieniu misji z poziomem szczytu coś się zepsuło...

Ja chcę odzyskać moje cyferki PT ;(

Zasugeruję zmianę i poprawę tego.

To jeszcze mam dodatkową propozycję, podczas podpinania konta gry do maila, moze tez dodac jakas weryfikacje/akceptacje ze starego adresu mailowego? Bo chyba nie przychodzi zadna wiadomosc z powiadomieniem o zmianie maila po podpieciu konta, przynajmniej u mnie.

Okey, to jeszcze jedna kwestia, jeżeli chciałbym zalogować sie na czyjeś konto to musze dostac od kogos maila i haslo, gdzie bez problemu w cliencie gf moge zmienic tej osobie hasło, nie za słaba ta weryfikacja? (Nie testowałem, ale wyglada to mizernie)