Bonus Lojalnościowy

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
 • Mam pytanko do zarządu ^^


  Czy nie dało by się zrobić by itemki z bonusu można odbierać w większej ilości np. wszystkie kule energii domu 1000ptk, doładowania transmutora, potki PD PT itd. na raz, zaznaczam np. 30 potek PD i 30 sztuk odrazu wpada do plecaka handlowego no i analogicznie inne itemki co się stakują. Szlak mnie jasny trafia jak trzeba to odbierać pojedynczo nie dość że IS strasznie muli jak się ma dużo tych rzeczy w bonusie a poza tym odbieranie pojedynczo strasznie dużo czasu zajmuje.


  Proszę przekazać moją sugestię wyżej, myślę że każdy gracz Roma by się pod tym podpisał ;).

  Ułatwiło by to wszystkim odbieranie itemków z tegoż to bonusu.

 • Jak grochem o ścianę. Temat już był... Wiele spraw jest naprawianych, ulepszanych, ale to ni w ząb. Ja też mam stare konta i przy wielu itemkach w CBL, chodzi to jak... skrzyżowanie żółwia ze ślimakiem na zdezelowanych resorach i pod wpływem środków zaburzających rzeczywistość. Programista musiał mieć niezły ubaw sprzedając taki produkt do użytku. Tak w ogóle - to okienko IS'u często ma zwiechy/zacięcia. Ot taka wizytówka całej gry (o czym już kiedyś pisałem poruszając ten temat dawno temu). I jak już wspominałem, co najciekawsze - jest to miejsce, które ma przynosić dochody tej grze.

 • Ha.

  Może być gorzej? Może!


  W ramach, jak sądzę zaradzenia problemowi, zwiększono czas pomiędzy kliknięciem na przycisk "odbierz bonus lojalnościowy" a reakcja na to klikniecie.... do KILKU SEKUND !!!


  Przypomina mi to kawał, w którym przychodzi gościu do innego po poradę w sprawie małego mieszkania i bardzo licznej w nim rodziny, i otzymuje zalecenie - wprowadź do domu kozę....