Restartowanie strefy - misja

  • Szkoda że żaden Gm nie pofatygował sie wcześniej zresetować sterfy chociaż prosiłem wielokrotnie i zostałem odesłany do Supportu ....... Wkoncu doczekałem sie konserwy i mam mojego questa :) Nie pozdrawiam :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

  • Witam,


    obserwowałam całą tą sytuację ze zbugowanym Morrokiem u Drose'go z dość sporym zainteresowaniem, gdyż niańczę jak obiecałam. Gdy się Morrok bugnął, doradziłam mu napisać w odpowiednim dziale prośbę o reset strefy, gdyż (tu cytuję sama siebie) "support dość sprawnie załatwia taki reset i NPC działa jak trzeba". Jakież było moje zdziwienie, gdy imć pan camist zamiast po prostu zresetować Wzgórza Grzmiącego Kopyta (jak to drzewiej bywało) zaczął kombinować i odsyłać do supportu. Po co? Po to, żeby uruchomić cały proces rozpatrywania zgłoszenia? Żeby "roboty papierkowej" sobie przydać? Albo po prostu pokazać, że jest ważny jak maggi w zupie? I proszę nie pisać, że w sytuacjach zbugowanych NPCów od misji tylko zgłoszenie do systemu supportu może pomóc - bo wszyscy dobrze wiemy, że w większości przypadków tak nie jest, że często wystarczy zwykły reset strefy, bez potrzeby "wytaczania ciężkiej artylerii przeciwko komarowi"...(Nawiasem mówiąc, kiedyś takich sytuacji było mniej, bo konserwacja odbywała się regularnie co tydzień. No ale ktoś uznał, że po co...)


    Jeszcze kilka tygodni temu, jeszcze na starym forum, wystarczyło poprosić o reset strefy i sprawa była załatwiana praktycznie od ręki, nawet tego samego dnia. Co się od tego czasu zmieniło? Czyżby awans spowodował również następstwa w postaci przerostu ego? Pozostawię to jako pytanie retoryczne, nie wymagające odpowiedzi...

  • Witam serdecznie,

    Szkoda że żaden Gm nie pofatygował sie wcześniej zresetować sterfy chociaż prosiłem wielokrotnie i zostałem odesłany do Supportu ....... Wkoncu doczekałem sie konserwy i mam mojego questa :) Nie pozdrawiam :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

    Zamieszczając odpowiednią adnotacje w Twoim poście w temacie "Prośby i informacje dotyczące zrestartowania stref" , prosiłem o kontakt poprzez System Supportu. Tam postaralibyśmy pomóc Ci w Twojej kwestii najszybciej jak to możliwe. Bardzo proszę na przyszłość o stosowanie się do naszych zaleceń, a sprawa na pewno byłaby szybko rozwiązana.


    zaczął kombinować i odsyłać do supportu. Po co? Po to, żeby uruchomić cały proces rozpatrywania zgłoszenia?

    Poprzez System Supportu moglibyśmy rozpatrzyć natychmiastowe zaliczenie misji, co byłoby znacznie pewniejszą i skuteczniejszą metodą rozwiązania problemu., niż ponowne uruchomienie strefy. Restarty stref nie są metodą, którą możemy stosować zawsze i w każdych sytuacjach, z racji na wiele czynników, dlatego też jako zdecydowanie lepszy sposób dla tej sytuacji - poleciłem kontakt za pośrednictwem wspomnianej platformy.


    Jeśli zamieszczony przez Was post w temacie Prośby i informacje dotyczące zrestartowania stref , nie uzyska dodatkowej adnotacji lub polecenia - należy oczekiwać na rozpatrzenie Waszej prośby, jeśli jednak zamieszczona zostanie adnotacja z prośbą np. o kontakt przez System Supportu należy się do tego dostosować. Naszym zamiarem nie jest wydłużanie spraw lub utrudnianie czegokolwiek, jednak są pewne wewnętrzne procedury, zgodnie z którymi musimy sprawy rozwiązywać w zgodny z nimi sposób.


    Jeszcze kilka tygodni temu, jeszcze na starym forum, wystarczyło poprosić o reset strefy i sprawa była załatwiana praktycznie od ręki, nawet tego samego dnia.

    Owszem i wciąż wiele spraw można "załatwiać" w podobny sposób, jednak są też takie, które mogą wymagać odpowiednich procedur z naszej strony.

  • Witam,


    to ja też się odniosę do kilku fragmentów:


    Poprzez System Supportu moglibyśmy rozpatrzyć natychmiastowe zaliczenie misji, co byłoby znacznie pewniejszą i skuteczniejszą metodą rozwiązania problemu., niż ponowne uruchomienie strefy.


    Czyżby powstały jakieś nowe procedury? Gdy jakiś czas temu kontaktowałam się z supportem w sprawie niedziałającej misji z łańcuszka morrokowego, który robiłam altem (warunki misji zostały spełnione, pojawił się żółty "ptoszek" na mapce, ale Morroka do odbioru misji nie było) kazano mi... czekać na konserwację! Teraz się dowiaduję, że jednak możecie

    rozpatrzyć natychmiastowe zaliczenie misji


    No to chwila moment, raz tak a raz siak, jak wiatr zawieje? Może warto by ujednolicić te procedury, bo chwilowo to wygląda na jedno wielkie bordello bum bum...

  • Do każdej sprawy, zgłoszenia podchodzimy indywidualnie i nie ma zasady czy dana misja zostanie zaliczona natychmiastowo czy zaś gracz zostanie poproszony o odczekanie do czasu przerwy technicznej, przy podejmowaniu takich decyzji bierzemy pod uwagę wiele czynników, których nie jestem w stanie sprecyzować, że względu na to, że są to wewnętrzne zasady. Nie jestem tutaj również w stanie odwołać się do wspomnianego przez Ciebie zgłoszenia.


    Podsumowując, w przedstawionym przez autora tematu przypadku zaleciłem skontaktowanie się z nami poprzez System Supportu, ponieważ w moim przekonaniu byłby to najskuteczniejszy sposób udzielenia pomocy w tym konkretnym przypadku. Dlatego bardzo proszę na przyszłość stosować się do naszych zaleceń.

  • >Restart strefy: ~10min

    >Szybka odpowiedzieć supportu i natychmiastowe zaliczenie misji: 2-3 dni


    Rzeczywiście ticket w supporcie jest znacznie szybszy ^^

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski