Buff "Żabi Maniak" i urodzinowe gashe

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Jak gram... a gram jeszcze od bety... nie przypominam sobie, by... dwie gashe zleciały z okazji eventu..

    DWUDNIOWY żabi maniak... to wizytówka obecnego stanu gry.


    Wszystkiego putlerowskiego  co lepsze niż to, co dotychczas - z okazji tej trzynastki!

    Edited once, last by Andrut ().

  • Salamandra

    Changed the title of the thread from “SĘPY !!!!” to “Buff "Żabi Maniak" i urodzinowe gashe”.
  • Z przyczyn technicznych w tym roku patch urodzinowy został wgrany z opóźnieniem, co spowodowało krótszy okres nakładania buffa "Żabi Maniak". Tym samym prezent za logowani, czyli jedna urodzinowa gasha i certyfikat urodzinowy, wpadający do plecaka po zalogowaniu postaci, również były dostępne przez krótszy czas, niż w latach poprzednich.


    Proszę jednak zwrócić uwagę, że w tym roku gracze mają możliwość pozyskania o wiele więcej urodzinowych gash, niż w ubiegłych festiwalach, wymieniając Żywioły Wody u NPC Owenstein. Obecna oferta tego NPC to 5 wymian dziennie (50 Żywiołów Wody za 1 urodzinową gashę), co daje 5 urodzinowych gash dziennie. Poprzednia oferta umożliwiała dokonanie 10 wymian (50 Żywiołów Wody za 10 gash), co umożliwiało pozyskanie 100 gash dziennie.


    O tym, że nastąpi zmiana w ofercie wymian, gracze zostali poinformowani tutaj:

    Jubileuszowe eventy w Runes of Magic



    -----------------------------------------------------------------


    Przypominam, aby trzymać się regulaminu forum, również w zakresie dobierania tytułów do zakładanego tematu.

  • Zdenerwowania we mnie ostatnio dużo Salamandro, bo czasu mogę mniej poświecić (na grę), a nawyki powiązane z tym festiwalem mam już chyba solidnie utrwalone. Inaczej teraz trzeba, bo zmian dużo a informacje o zmianach są mało dla mnie czytelne (trudno mi skanować na bieżąco informacje, które się pojawiają w rożnych miejscach). Dziękuję za interwencję w sprawie gash i alternatywy dla żabiego maniaka oraz czytelne informacje, których udzieliłaś w sprawie.