Opinia na temat GM po połączeniu serwerów

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Chciałabym się wypowiedzieć na temat Gmow na Naszym serwerze oraz poznać Waszą opinię innych graczy.

    Mianowicie od kiedy zostały połączone serwery mam wrażenie że naduzywaja swojej władzy. Nagminnie dają bany za nic, lub za błędy wynikające z przeciążenia serwerów nie tłumacząc za co lub dają ogólną odpowiedź nie przedstawiając żadnych dowodów.

    Pomoc jest żadna bo jeśli nawet pojawią się na serwerze to ich jedyna odpowiedź to proszę napisać na support.

    Mam nadzieje ze przeczyta również to ktoś wyżej i coś z tym zrobi.

    No i oby postu mi nie usuneli w końcu to tylko moja opinia.:/

  • Też mam taką opinię na ten temat. Co by się nie działo blokada, jakby to była jedyna opcja którą posiadają , tylko żeby jeszcze słusznie ludzi karać za coś co zrobią a nie za błędy gry i wytłumaczenie paragraf 4.3a czy jakoś tak .... żeby za głupie cofki podczas eventu w harf wyłapać 7 dni blokady za cofki i jeszcze przez te cofki zginąć to jest coś . Chociaż jakby tak pomyśleć logicznie to na 100lv z zrobionym eq bieganie po tej mapie na hackach botach czy innym badziewiu nie jest wykonalne heh...:D

    love <3

  • Proszę o zapoznanie się z Regulaminem Forum, zwłaszcza sekcja "Pisanie na Forum", dostępnym tutaj:


    Regulamin Forum


    Jednocześnie przypominam, że tworzenie multikont na forum jest również zabronione przez tenże regulamin i informuję, że wszelkie kolejne multikonta będą permanentnie blokowane, a tworzone przez nie wątki - usuwane.