Pytania odnośnie konkursu na forum "Twój bestiariusz"

  • Witam,


    właśnie skończyłam robić pracę konkursową. Zrobiłam ją korzystając z Prezentacji Google i teraz się zastanawiam, czy taka forma pracy jest dopuszczalna w konkursie? Tym bardziej, że stworzony przeze mnie gniot ma koncówkę: .pptx

    Czy jest to to samo, co .pttx wymieniane przez Camista w regulaminie konkursu? Wiem, durne pytanie, ale ja się na tym naprawdę nie znam...


    Praca może zostać wykonana z narzędzi tekstowych oraz graficznych własnego wyboru. Jednak dzieło musi zostać dostarczone do nas w wybranym formacie spośród: *.doc, *.png, *.jpg, *.pdf lub *.pttx.

  • Jestem przekonany że to literówka i chodziło o .pptx, nie ma takiego formatu jak .pttx.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Witaj Vimka ,


    Bardzo przepraszamy za literówkę, została już poprawiona.

    Owszem w naszym zamierzeniu była nazwa formatu *.pptx, dlatego jak najbardziej praca konkursowa wykonana za pośrednictwem aplikacji "Prezentacje Google", a następnie pobrana i dołączona w załączniku wiadomości e-mail, jest dopuszczalna.


    W przypadku dodatkowych pytań lub niejasności, bardzo proszę o takową informacje, w poniższym temacie.

  • Camist

    Set the Label from Forum to Other
  • Uff, ulga... bo już szukałam jakiegoś konwertera, żeby przerobić tą końcówkę :D


    A skoro już jesteśmy w temacie zadawania pytań, to czy prace biorące udział w konkursie zostaną potem, po jego zakończeniu, jakoś udostępnione szerszemu gronu użytkowników?

  • A skoro już jesteśmy w temacie zadawania pytań, to czy prace biorące udział w konkursie zostaną potem, po jego zakończeniu, jakoś udostępnione szerszemu gronu użytkowników?

    Nie podjęliśmy jeszcze ostatecznej decyzji w tej kwestii. Rozważamy możliwość publikacji zwycięskich prac konkursowych, jednak jak zawsze - zostanie to ostatecznie postanowione po zakończeniu procesu wysyłania zgłoszeń przez użytkowników. Dlatego również, w Warunkach Uczestnictwa oraz Regulaminie Konkursu, "zastrzegliśmy" sobie odpowiedni punkt:


    1. Biorąc udział w konkursie udzielasz zespołowi Runes of Magic Polska, pozwolenia do wykorzystywania/zamieszczania Twojego zgłoszenia na oficjalnym forum Runes of Magic.

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski