Zamek gildii

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Dlaczego gra wyrzuca do ekranu logowania podczas dłuższego przebywania w zamku gildii? Jest to bardzo irytujące w chwili, gdy chcę zrobić porządek w gildyjnym skarbcu.


    Podobno zostało to już naprawione.

  • Witaj nicniewart


    Podobno zostało to już naprawione.

    Jak sam zauważyłeś - nie zostało. Problem jest znany, zgłoszony, czekamy na poprawkę - i tak samo jak Wy się denerwujemy, gdy nas wyrzuca z zamku gildii podczas próby pobierania buffów.


    Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo jest to uciążliwe. Przepraszamy za utrudnienia wynikające z tej sytuacji.


    Pozdrawiam -

    Salamandra.

  • Przy pobieraniu bufków, to jeszcze nie ma takiej tragedii, da się to szybko obskoczyć, ale mam solidnie rozwinięty skarbiec (to wymaga ogromnej ilości materiałów), by alty mogły sobie swobodnie korzystać z ubranek i materiałów potrzebnych na bieżąco...(skrzynka pocztowa tez jest obok) i jest tragedia. Ten błąd czyni go prawie bezużytecznym... Gdy usiłowałem poznać funkcje zamku (wcale nie obok skarbca), rozwijać go - też mnie wylogowywało co ok. 3 minuty.


    NATOMIAST...


    Tak, nadal crashuje, wylogowywuje w Varanas, ale odnoszę wrażenie, że rzadziej, niż to było wcześniej.


    W "Crashanis" dawno nie robiłem żadnych misji - nie wiem czy się poprawiło.