Moje pożegnanie z RoMem

  • Drogi Njoy


    Podawanie informacji na temt punktu regulaminu / OWU, które mogły być zastosowane wobec Twojego konta gry, także są uznawane za rozmowy na temat działań Supportu czy ewentualnie nałożonych kar, co stoi z sprzecznością z naszym Regulaminem Forum:

    nie dyskutowaniu/narzekaniu o ostrzeżeniach, mutach czy też innych karach zarówno w grze jak i na forum - prosimy zamiast tego skontaktować się z Zespołem

    ----


    Rozumiem, że chcesz się pożegnać, tak więc bardzo prosiłabym trzymać się tego tematu.

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Siemaneczko! :) Powodzenia w realu i wszystkiego dobrego :D nie wracaj gra nie warta nerwów po za to co za sens żeby się kłócić z kopiuj wklej przy każdej wymianie zdań z suportem <3


    Celes kiedy planujecie połączenie wszystkich serwerów w jeden bo przez wasze partactwo nie ma komu grać, nawet wojny słabe ;)

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Hejka, ja ze swej strony zdrówka życzę! Dla Ciebie i dla wszystkich Twoich bliskich, no i szczęścia w zdrapki ;D


    Quote


    nawet wojny słabe

    Było grać uczciwe ^^, znaczy według zasad oponentów, to może by tak nie płakali ;) i tym samym wchodzili na wojny

  • Camist

    Closed the thread.