Świąteczne Eventy - czy to jakiś żart?

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Jak w temacie, jakim cudem ktoś wpadł na to żeby zrobić wymianę za rdzenie moa ? czy zdajecie sobie sprawę z tego, że możemy wymieniać te rdzenie do Nowego Roku pod HOS-em i nie trafić na taki, który jest chociażby potrzebny do wymiany, nie mówiąc już o tym żeby trafić ten który by się chciało ? Po każdej próbie zmiany rdzenia jest cooldown 24 godziny - informuję o tym, bo może serio osoby odpowiedzialne za to nie zdają sobie z tego sprawy bo nigdy questa na broń moa nie robiły. serio ? dużo w życiu widziałem, ale to jeden z największych absurdów. Kolejna sprawa - nagrody nie są warte wysiłku. Kilka(naście) godzin dropienia składników, żeby potem wymienić to na tarczę V (WTF?) albo 5 talonów na dzienne ?


    Co z osobami, które nie mogą w ogóle wziąć questa na te rdzenie, bo albo je już kiedyś wykonały albo są krasnalami? Przecież to nie są misje dzienne ani powtarzalne, można je wykonać raz i koniec. Co macie do powiedzenia tym osobom ? Sory, to event dla kogoś innego ?


    jakby tego było mało, to maile z prezentami do połowy postaci w ogóle nie docierają, albo docierają z dziennym opóznieniem..



    Letnie eventy były całkiem ciekawe i udane, natomiast to co dostaliśmy w grudniu, to jakiś nieśmieszny i niesmaczny żart. Może lepiej to w ogóle wyłączyć, bo w tej formie nie ma to najmniejszego sensu.

  • Witaj Johnny McBride ,


    Co z osobami, które nie mogą w ogóle wziąć questa na te rdzenie, bo albo je już kiedyś wykonały albo są krasnalami? Przecież to nie są misje dzienne ani powtarzalne, można je wykonać raz i koniec. Co macie do powiedzenia tym osobom ? Sory, to event dla kogoś innego ?

    Rdzenie Moa można otrzymać po zabiciu ostatniego bossa na instancjach: Kaplica Kalina (Regin), Jaskinia Skarbów (Śnieżna Blake), Nora Cyklopów (Uguda). Jedyne questy, jakie mogą być wymagane, aby móc Rdzenie wydropić, to tzw. prequesty na dostęp do Jaskini Skarbów i Nory Cyklopów. Nie trzeba mieć pobranej misji na tworzenie epickich broni, żeby mieć szansę na upuszczenie losowego rdzenia przez jednego z wyżej wymienionych bossów. Również nie trzeba mieć zrobionych Arkanów, ani być w trakcie wykonywania Arkanów. Tym samym rasa krasnoludów nie jest tu w żaden sposób poszkodowana - krasnoludy też mogą mieć ten drop, o ile oczywiście spełniają warunki konieczne do wejścia na daną instancję, tak samo jak pozostałe rasy.

  • No to fajnie, dobrze wiedzieć, ale czy możesz mi wskazać gdzie w ogłoszeniu o świątecznych eventach jest napisane skąd można pozyskać te rdzenie ? Dlaczego nie ma o tym ani słowa? Przecież nie każdy wie, że akurat podczas tego eventu można je wydropić na jakiejś instancji..

  • Ja przepraszam bardzo, ale po co Wam taka broń - na skina ? Przecież to 50 LV z nadziubdzianymi na full crapowymi statystykami. Przypominam, że nie da się zrobić wierzchowca MOA. O czymś nie wiem?



    A ja już się niczego nie spodziewam. Choć - wreszcie płatek śniegu w worku. Bo wierzchowce, które wiszą na skrzynce przez dwa lata, a nie da się ich użyć, gdy event się skończy to przeginka na miarę RoMka. Zgadzam się z Licho. Ten bardzo długi event letni - wspominam dobrze, Te późniejsze, włącznie z obecnym (nie mam zamiaru bawić się kolorowanki) - kicha na miarę RoMka.


    Tak ogólnie - Wesołych Świąt.


    PS


    Już widzę - "Owenstein i jego przyjaciele" się pojawili, ale jak zwykle - zarwij parę nocek, to jak zmanipulowane szczęście pozwoli - Jest szansa (bliska napotkaniu Hilarzu), że może skorzystasz... Echhhh... Prezent, który tylko go udaje!

    Edited once, last by Andrut ().

  • Ja po północy dostałem na jedno konto kulkę. Czasem trzeba długo poczekać, zatem nawet nie sprawdzam, wchodzę na wybraną postać na koncie - i następne konto... Szkoda mi czasu na czekanie. Zwykle, jak czasem sprawdzam następnego dnia - te itemki z poprzedniego dnia są - nie zauważyłem by wystąpiły jakieś braki - jedynie te opóźnienia z pojawieniem się na skrzynce, które czasem bardzo długo trwają (nie zawsze). Może trafiłeś na godzinki jakiejś zwiechy.


    PS


    Przed chwilą postać stała pod skrzynka jakieś 10 minut - i nic, sprawdzę jutro (ale pewnie będzie).

  • Ja tam się cieszę z dzisiejszych recept, póki co - same niskie mi poleciały, ale lubię się bawić w crafting i wreszcie coś nowego. No i jajka... Parę lat ich nie było a teraz już drugi raz. Pety zupełnie w zaniedbaniu (ranczo i jajka z niego to zupełnie jakieś halo a ponoć z lustrami też wcale nie wesoło). Choć obłowiłem się na tym letnim evencie w jajka, ale na wiele postaci zabrakło mi itemków lub dni (na niektórych kontach mam bardzo wiele postaci, z wielu historycznych serwerów). Ale ogólnie z tym MOA to zupełna kicha, choć na dwóch postaciach udało mi się już dostać ten na broń maga i trochę mi zeszła ta złość. Ale latanie każdego dnia o określonej godzinie pod instę to głupik jakich mało. A może nie mało, ta gra taka jest...