Black Friday 26.11.2021r.

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Hmmm...


    Zupełnie nie rozumiem polityki marketingowej tej gry. Tzn. chyba rozumiem, ale to czarny, jak ten piątek scenariusz.

    Czekam na ten dzień w RoM od długiego czasu - kiszę diamenty, rubiny od baaaaaaaardzo długiego czasu.


    Wcześniej myślałem, że marketing tej gry sprofilowany jest bardziej pod inne kraje, zatem jako zupełnie wykruszona społeczność polska, możemy się tylko podporządkować, ale dziś to zupełnie tak nie wygląda. Wygląda na zupełną olewkę (przepraszam za trywializm) wszystkich użytkowników gry. Zupełnie mnie nie skusiło 50% - BO ZNIKNĘŁY RUBINY - i wcale nie była to żadna okazja, ja się nie dałem nabrać - w aspekcie dzisiejszego dnia, miałem zupełną rację. Zapasy mam z zupełnie jeszcze innych, tych lepszych czasów.


    W każdym razie, skorzystałem z dwóch rewelacyjnych ofert, na zupełnie inne tytuły, chyba czas zaparkować wszystkie postaci, alty i po prostu oddać się rozrywce a nie frustracji.


    Ja widzę... po AH co się dzieje na Gai. Handel zupełnie siada, strefy pustoszeją, instancje z tymi potrzebnymi do rozwoju postaci nie są robione, bo itemki z nich na AH... - zostały jedynie crapy, które z powodu braku innych drożeją w kosmos.... a pandemia szaleje, ludzie siedzą w domach. Nie tylko ja mam podobne refleksje, to widać po tym co się dzieje - ja tylko o tym pisze - sygnalizuję.


    W każdym razie sarkastycznie gratuluje czarnego marketingu na czarny Black Friday.

    Edited once, last by Andrut ().

  • Przyzwoitości Mustek, przyzwoitości. Ale to kryteria z jakiegoś zupełnie innego świata, zupełnie innych czasów. Dziś dali jakieś 20% na otarcie łez - przynajmniej część rubinów zagospodarowałem, ale ciekawe, co z tymi wszystkimi kontami, na których zostało 18, 15 rubinów... nie ma na co je wydać - nawet na tym, co kiedyś cieszyło jako bonus - w plecy. Mogli by zrobić jakieś itemki - wszystko po 1 rubin, po 3 rubiny,aby pozamykać sprawę rubinów, ale to nie ci ludzie, nie ten szacunek dla gracza... W każdym razie wy-pakietowałem sobie alty z diamentów, w górę już nie mam zamiaru się piąć. Nic ciekawego na horyzoncie się nie zapowiada. Samo odcinanie kuponów.

    Masz rację Mustek, świętą rację.


    PS


    Spójrz tylko do początku tego wątku, na to ogłoszenie które już trąci myszką:


    "Dołącz do letnich eventów! Więcej informacji: Letnie eventy i nie tylko!"


    Pojutrze mamy grudzień. O czym to świadczy?

    Edited once, last by Andrut ().