A co z takim błędem?

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Postać w Zamku, rozsyła materiały po altach, korzysta ze skrzynki pocztowej... Przychodzą godziny, w których postać wylogowuje z Zamku po paru minutach (tak wylogowuje, nie przenosi do miejsca, z którego wchodziło się do zamku - WYLOGOWUJE!!!). No dobra... są teraz tygodniowe skrzynki, nie ma tragedii (haha, akurat...) można rozesłać po zalogowaniu (w miejscu gdzie wchodziło się do zamku). A tu pipka - okienka skrzynki nie ma, a próba otworzenia jakiejkolwiek skrzynki pocztowej (stacjonarnej, czy itemkowej) daje komunikat - "zanim przejdziesz dalej, zamknij interfejs poczty". Nie pomaga Esc, użycie stacjonarnej skrzynki, przelogowanie postaci... (tarzania się ze śmiechu nie próbowałem).


    Opisane tu okoliczności, to jest to, co mnie właśnie teraz spotkało, ale zdarza się, że w zupełnie innych okolicznościach skrzynka pocztowa (ta stacjonarna, z tej się najczęściej korzysta) zatnie się w identyczny sposób. Jakiś pomysł zaradczy (poza czekaniem na zbawienie, autonaprawę czy rozwiązanie problemu at all)?

  • Zmień strefę , bład wynika prawdopodobnie z addonu do poczty.


    Ale błąd zamku rzeczywiście jest denerwujacy, postacie sa wyrzucane z gry po kilku min przebywania w okolicach skarbca

  • Nie mam addonu do poczty, błąd z tego nie wynika. Sadziłem, że otwiera okienko do poczty gdzieś w pamięci, poza strefą dostępu z pulpitu, ale na coś takiego przelogowanie postaci powinno pomóc, a nie pomagało. Kilkakrotnie już zdarzały mi się podobne reakcje poczty (i nie tylko poczty, z czasem nie dało się wejść do domu itd.) i naprawiał to dopiero reset serwera, który zwykle następował do ok pół godziny od pojawienia się podobnych "objawów". Misja jedna też mi się się wtedy zawiesiła na jednym z altów, ta z Minotaurem (balsam), na Ystra. Nie dało się usunąć beczek a one same wisiały przy namiocie w nieładzie.