[25.07 - 06.08 23:59] Twój bestiariusz

 • twoj_bestiariusz2.png


  W świecie Taborei wielu z Was poświęca masę czasu na polowania na rzadkie czy też bardzo potężne bestie. Często przemierzacie wiele krain oraz miejsc eliminując niemalże każdą znajdującą się tam istotę, a wszystko po to, aby zdobyć kolejną rzadką kartę do Waszego bestiariusza. Przy tym część z Was zapewne korzysta z wzmocnień tajemniczych eliksirów oraz rzadko-spotykanych potraw, inni zaś liczą na łut szczęścia i stosują przy tym inne własne sprawdzone metody. Mimo wszystko, z pewnością w Waszym zbiorze kart, posiadacie takie, które cenicie sobie najbardziej ze względu na trud jaki włożyliście w jej zdobycie czy też sentyment, którym ją darzycie z innych powodów.


  Drodzy Poszukiwacze Przygód! Do dzieła przedstawcie 5 kart z Waszej kolekcji, które cenicie sobie najbardziej oraz są waszymi ulubionymi zdobyczami, ponadto przedstawcie nam sposób i historię w jaki każda z nich znalazła się w Waszym posiadaniu oraz jaki jest Wasz ulubiony sposób na pozyskiwanie kart.


  :!:Na czym polega konkurs:


  • Wybierz 5 posiadanych przez Twoją postać, kart z Bestiariusza.
  • Opisz znajdujące się na każdej z 5 wybranych przez Ciebie kart - potwory, gdzie można je spotkać, jak oceniasz ich siłę, czym charakteryzuje się dany nieprzyjaciel.
  • Do każdej z 5 zamieszczonych przez Ciebie kart zamieść, krótką historię w jaki sposób została przez Ciebie zdobyta, czy wymagało to dużo trudu oraz co najbardziej lubisz w tej karcie.
  • Opisz swój sposób na zdobywanie rzadkich kart z bestiariusza.
  • Praca może zostać wykonana z narzędzi tekstowych oraz graficznych własnego wyboru. Jednak dzieło musi zostać dostarczone do nas w wybranym formacie spośród: *.doc, *.png, *.jpg, *.pdf lub *.pptx.
  • Adres e-mail, na który powinna zostać dostarczona Twoja praca konkursowa to: event@runesofmagic.pl . Wiadomośc powinna zawierać w tytule nazwę konkursu: "Twój bestiariusz", zaś w treści prosimy o zamieszczenie nazwy postaci oraz serwera.
  • Pamiętaj: Biorąc udział w konkursie akceptujesz poniższe Warunki uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu!


  Termin wysyłania prac konkursowych upływa dnia 6.08.2018 o godzinie 23:59 (CEST).  <3 Nagrody, które możesz uzyskać w naszym konkursie:


  Każdy uczestnik, którego praca będzie spełniać wymogi Warunków Uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu otrzyma:

  • Karta - Mag Cieni
  • Mocna Mikstura Szczęścia
  • Polecana Potrawa x20
  • Magiczny Słobuz x10
  • Babeczka Urodzinowa x3
  • Skrzynka na Instrument Magiczny x5
  • Odznaka za Zasługi dla Gildii x30


  Trzech wybranych zwycięzców, których prace okażą się najciekawsze otrzyma:

  • Następujące karty potworów: Karta - Sismond, Karta - Legendarny Drako Iapetos, Karta - Koszmarny Androlier
  • Mikstura Szczęścia (7 dni)
  • Trofeum Pogromcy nr 203
  • Święty Feniks x3


  Serdecznie zapraszamy do udziału.

  Wasz zespół Runes of Magic Polska

 • Warunki uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu

  Biorąc udział w powyższym konkursie "Twój bestiariusz" akceptujesz poniższe Warunki uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu. Są to zasady opracowane dla powyższego konkursu przez organizatorów - zespół Runes of Magic Polska.


  1. Uczestnicy oraz udział.

  1. W konkursie może wziąć udział każda osoba (z wyjątkiem osób określonych w 1.4), posiadająca konto w grze Runes of Magic oraz postać na polskim serwerze Nawia.
  2. Każda osoba ma prawo, do jednorazowego udziału w konkursie.
  3. Uczestnikiem konkursu będzie mogła zostać osoba, która w regulaminowych ramach czasowych konkursu, dostarczy prace konkursową na adres e-mail: event@runesofmagic.pl, która będzie spełniać wymogi przedstawione w niniejszym regulaminie.
  4. Do udziału w konkursie nie uprawnieni są pracownicy oraz inne osoby powiązane z firmą GameForge.

  2. Ramy czasowe konkursu.

  1. Konkurs rozpoczyna się w momencie opublikowania powyższego posta na oficjalnym forum Runes of Magic, w sekcji PL.
  2. Konkurs kończy się dnia 6.08.2018 r. o godzinie 23:59 (CEST) i jest to moment, do którego przesłane prace konkursowe będą akceptowane.
  3. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w poniższym temacie w ciągu maksymalnie 10 dni od momentu zakończenia konkursu. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi poprzez podanie nazwy postaci, której nazwa została zamieszczona w treści dostarczonego do nas, zgłoszenia konkursowego.
  4. Nagrody zarówno dla zwycięzców jak również pozostałych uczestników konkursu, zostaną dostarczone za pośrednictwem wiadomości na Skrzynki Pocztowe Waszych postaci w grze. Czas, w którym to nastąpi to maksymalnie 10 dni od momentu ogłoszenia zwycięzców w poniższym temacie. Zakończenie tego procesu zostanie potwierdzone odpowiednim postem w poniższym temacie, który potwierdzi koniec tego procesu.
  5. Odwołanie od jakichkolwiek decyzji organizatorów konkursu może nastąpić w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu dostarczenia nagród oraz za pośrednictwem adresu e-mail, z którego wysłana została praca konkursowa, jak również na adres e-mail, na który praca konkursowa została dostarczona.

  3. Zadanie konkursowe.

  1. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy konkursowej o poniższej zawartości.
  2. Wybierz 5 posiadanych przez Ciebie kart z bestiariusza, a następnie opisz znajdujące się na każdej z nich - potwory. Zawrzyj takie jak informacje jak miejsce występowania, subiektywny opis ich siły oraz krótka charakterystyka każdego z nich.
  3. Do każdej z wybranych przez Ciebie kart sformułuj krótką historię w jaki sposób została przez Ciebie zdobyta.
  4. Opisz ogólny sposób, którym najczęściej się posługujesz zdobywając karty do swojego bestiariusza.
  5. Praca może zostać wykonana z narzędzi tekstowych oraz graficznych własnego wyboru.
  6. Dzieło musi zostać dostarczone do nas w wybranym formacie spośród: *.doc, *.png, *.jpg, *.pdf lub *.pptx.
  7. Przesyłając zgłoszenie uczestnik gwarantuje, iż jego praca została wykonana samodzielnie i jest wolna/nie narusza praw osób trzecich.

  4. Dostarczenie pracy konkursowej oraz parametry techniczne.

  1. Pracę konkursową należy dostarczyć za pośrednictwem wiadomości e-mailowej - na przygotowany przez organizatorów adres e-mail: event@runesofmagic.pl .
  2. Tematem wiadomości powinna być pełna nazwa konkursu: "Twój bestiariusz".
  3. W treści wiadomości zamieść: pełną nazwę Twojej postaci, na którą również życzysz sobie, aby dostarczona była nagroda oraz nazwę serwera, na którym znajduje się wspominania postać.
  4. Praca konkursowa powinna zostać dodana w załączniku i być wykonana w jednym z następujących formatów: *.doc, *.png, *.doc lub *.pttx.
  5. W przypadku wysłania błędnego zgłoszenia, można wysłać je ponownie do czasu zakończenia konkursu.

  5. System Nagród.

  1. Każda praca konkursowa spełniająca Warunki uczestnictwa oraz Regulamin Konkursu będzie uprawniona do otrzymania nagrody dla uczestników konkursu "Twój Bestiariusz".
  2. Spośród wszystkich nadesłanych prac, spełniających punkt 5.1, przez organizatorów konkursu zostaną wybrane 3 najciekawsze oraz cechujące się największą kreatywnością, które otrzymają nagrody dla zwycięzców konkursu "Twój bestiariusz".
  3. Skład nagród zarówno dla uczestników, jak i zwycięzców konkursu został podany powyżej w ogłoszeniu konkursowym.
  4. Nagrody zostaną przyznane zgodnie z ramami czasowymi, zaprezentowanymi w punkcie 2 Warunków uczestnictwa oraz Regulaminu Konkursu.

  6. Postanowienia końcowe powyższych zasad.

  1. Biorąc udział w konkursie udzielasz zespołowi Runes of Magic Polska, pozwolenia do wykorzystywania/zamieszczania Twojego zgłoszenia na oficjalnym forum Runes of Magic.
  2. Przesłana przez Ciebie praca konkursowa jest jednoznacznie akceptacją powyższych Warunków uczestnika oraz Regulaminu Konkursu.
  3. Dokument ten jak również Ogólny Warunki Korzystania są dokumentami obowiązującymi w zakresie powyższego konkursu.
  4. Wszelkie działania mające na celu zakłócenie odpowiedniej zabawy konkursowej/uniemożliwiające stabilne konkurowanie pomiędzy uczestnikami, będzie odpowiednio traktowane zgodnie z wewnętrznymi procedurami Zespołu Runes of Magic Polska.
  5. Konkurs ma charakter rozrywkowy, użytkownik bierze w nim udział z własnej woli - wysyłając zgłoszenie.
  6. Zespół Runes of Magic zastrzega sobie prawo zmienienia zasad konkursu lub przedwczesnego zakończenia konkursu w każdej chwili, jeśli zajdą nieprzewidziane okoliczności techniczne, prawne lub inne, które wpłynąć mogą na przebieg i wyniki konkursu.
  7. Osoby niestosujące się do powyższych zasad mogą zostać zdyskwalifikowane i/lub potraktowane odpowiednio według wewnętrznych zasad organizatorów.
 • Przypominamy, że czas na wysyłanie prac konkursowych upływa już w najbliższy poniedziałek (6.08) o godzinie 23:59.

  Serdecznie zapraszamy do udziału, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt.

 • Informujemy, iż czas na wysyłanie zgłoszeń konkursowych dobiegł końca.

  Serdecznie dziękujemy za wszystkie przesłane przez Was prace konkursowe.


  Zgodnie z Warunkami Uczestnictwa oraz Regulaminem Konkursu, aktualnie przystąpimy do analizowania przesłanych przez Was prac i w ciągu maksymalnie 10 dni postaramy się przedstawić zwycięzców konkursu.


  Zapraszamy do śledzenia naszego forum.

  Wasz Zespół Runes of Magic Polska

 • Droga społeczności,


  Po dokładnym przeanalizowaniu przesłanych przez Was prac, podjęliśmy decyzje o wyborze trzech zwycięzców, których prace okazały się najbardziej kreatywne oraz najciekawsze i zasłużyli naszym zdaniem na to miano.


  Jako zgłoszenia zwycięskie wybraliśmy, prace konkursowe następujących autorów:  Zachęcamy do zapoznania się ze zwycięskimi dziełami!


  Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział oraz serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu. Nagrody dla autorów prac zwycięskich oraz pozostałych uczestników zostaną wysłane niebawem na Skrzynki Pocztowe Waszych postaci w grze. Zapraszamy do ponownego udziału w przyszłych konkursach!


  Wasz Zespół Runes of Magic Polska

 • Nagrody zarówno dla uczestników jak i zwycięzców konkursu, zostały wysłane na Skrzynki Pocztowe Waszych postaci w grze.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i życzymy mile spędzonych chwil w świecie Taborei oraz pomyślnych poszukiwań kolejnych kart do Waszych Bestiariuszy.


  W przypadku ewentualnych nieprawidłowości dotyczących dostarczenia nagród, bardzo proszę o kontakt poprzez Prywatną Wiadomość na forum lub wiadomość e-mail.

 • Drodzy zwycięzcy,


  Z odnotowanych przez nas informacji, występuje problem i awaria jednego z przedmiotów przeznaczonych dla zwycięzców, a mianowicie: Mikstura Szczęścia (7 dni). Ponadto jego obecność w paczce wraz z innymi przedmiotami, powoduje brak możliwości jej otwarcia i czyni ją bezużyteczną. Niestety naprawa nie może zostać wykonana natychmiast, w związku z tym podjęliśmy decyzje o modyfikacji nagród dla zwycięzców i zamianie Mikstury Szczęścia (7 dni), na następujące przedmioty:

  • Mikstura Szczęścia (30 dni) - efekt: Zwiększenie łupu o 20% (30 Dni)
  • Mocna Mikstura Szczęścia x3

  Mamy nadzieje, że powyższa zmiana w pakiecie nagród dla zwycięzców, chociaż w lekkim stopniu zminimalizuje stratę: Mikstury Szczęścia (7 dni).


  :!:Paczka dla zwycięzców, wraz z nowo przygotowanymi przedmiotami zostanie dostarczona na Skrzynkę Pocztową Waszych postaci po pomyślnym zniszczeniu aktualnej. Dlatego bardzo prosimy zwycięzców: Robertpl, Vimma oraz Zeno z serwera Nawia, o wyrzucenie poprzedniego pakietu dla zwycięzców. Po czasie gdy zostanie to wykonane nowe paczki zostaną wysłane na Wasze Skrzynki. Informacja ta została wysłana zarówno na Wasze Skrzynki Pocztowe w Grze, jak również Waszą Skrzynkę Pocztową e-mail, z których została wysłana praca konkursowa.


  Bardzo przepraszamy za niedogodności.


  Wasz Zespół Runes of Magic Polska

 • Camist

  Closed the thread.