Rekompensata - nie potrafię chyba jej znaleść od dwóch dni?

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Od dwóch dni nie mogę znaleźć "rekompensaty" obiecanej w tym wątku:


    Problemy po łączeniu serwerów


    Czybym nie zauważy jak znikł nam jeden tydzień, bo 16 ma DLA mnie dopiero BYĆ w czwartek, ale jak widzę dla GF już był XD


    Mam nadziej; że to ja nie potrafię odnaleźć w gąszczu tych nowych atrakcji w sklepie tej torby z rekompensatą, bp jeżeli to jednak GF z sobie wiadomych tylko powodów ją skasował to... masakra, powinna być < rekompensata za brak rekompensaty.


    Ehhh.

    "Cenzura jest potrzebna.

    Cenzurowanie jest sztuką.

    Dobry cenzor powinien być artystą.

    Poza tym to jest gra."


    Ucieczka z kina "Wolność"

    Edited once, last by Bronoro ().

  • Bronoro

    Changed the title of the thread from “Hmm, nie potrafię chyba znaleść od dwóch dni?” to “Rekompensata - nie potrafię chyba jej znaleść od dwóch dni?”.
  • Witaj Bronoro ,


    Wspomniana paczka "Mały Prezent" z darmowymi przedmiotami jest dostępna i będzie do 16.09.2021. W ItemShop, dział "Wszystkie przedmioty" > "Polecane".



    Możliwy jest jednorazowy odbiór prezentu, na jedną postać z danego konta. Po odbiorze paczka nie jest już widoczna.

  • Ponieważ zamieszczony zrzut jest zrobiony PO skończeniu się promocji weekendowej, jak rozumiem, nastąpiła naprawa problemu. W poprzednich dniach tej paczki NIE było, i mogę na tą okoliczność przesłać stosowne ss, tylko czy o to chodzi? W moim odczuciu odpowiedź jest nieuczciwa i ma charakter ofensywny, bo sugeruje, że nie potrafię spojrzeć na pierwszą stronę IS!!!Bo to że paczka JEST dzisiaj dostępna, nie oznacza że BYŁA dostępna w np. sobotę, czy niedzielę - proszę o JEDNOZNACZNA odpowiedź w tej kwestii - była czy nie - a nie pisanie, tak, by sugerować taki wniosek.

    Ja w zakładce "Wszystkie przedmioty" wczoraj takiej opcji NIE widziałem - a dzisiaj jest. Normalnie Magia Run xd - albo błąd klienta związany z ofertami promocyjnymi, który usuwa pewne inne opcje. Już tak kiedyś było. I była podobna dyskusja - tyle, że nie moja.

    Aha, i nie, nie wykorzystałem tej paczki na mainie, na którym to sprawdzałem - support przecież może to sprawdzić.

    A pytam się, że by ewentualnie wykluczyć istotny błąd mojego klienta - bo jakoś co jakiś czas się on po protu sypie. I już nie raz bywało, że potrzeby był reinstall, bo czegoś nie było, mimo że było.

    "Cenzura jest potrzebna.

    Cenzurowanie jest sztuką.

    Dobry cenzor powinien być artystą.

    Poza tym to jest gra."


    Ucieczka z kina "Wolność"

    Edited 3 times, last by Bronoro ().

  • Współczuję problemów Bronoro, ja swoje poodbierałem od razu jak się pojawiły - zatem nawet nie miałem okazji doświadczyć takich perypetii. Ale ja tu do innego trochę wątku który równolegle poruszasz. Co jakiś czas mam problemy z logowaniem - nawet w chwilach jak te, gdy środek nocy, a ja sobie odbieram codzienny bonus lojalnościowy. Muszę odczekiwać po każdym wylogowaniu konta, bo jak zbyt szybko wchodzę na następne - kicha - albo wyskakuje "błąd konta lub hasła", albo plansza akceptacji warunków umowy gry, albo w ogóle wszystko się wiesza, zanim cokolwiek wyskoczy. Podobnie, gdy rozmawiam z pokojówkami. Przeskakiwanie pomiędzy postaciami, wewnątrz tego samego konta, często powoduje zwis w postaci "logowanie do postaci konta". I nie wiem, czy to mój klient, którego muszę na nowo postawić, czy to takie "nowe" problemy po łączeniu serwerów.


    A do tych, którzy mają wpływ na to jak gra działa. Proponuje wprowadzenie "kary", dla tych "niegrzecznych" - przetasowanie postaci na koncie (tak jak to miało miejsce po łączeniu serwerów). Już chyba miesiąc minął, a ja nadal ładu-składu dojść nie mogę, co gdzie mam (dodatkowo nazwy wielu postaci mi się pozmieniały - zatem całkiem kaszana). Choć obecność większej ilości graczy na jednym serwerze dało trochę plusów - Ja nadal, zamiast sobie pograć - porządkuję ten harmider, aby gra była dla mnie grywalna... Pewnie znów się tym zmęczę i zrobię sobie z pół roku odpoczynku od RoM'ka...

  • Ponieważ zamieszczony zrzut jest zrobiony PO skończeniu się promocji weekendowej, jak rozumiem, nastąpiła naprawa problemu. W poprzednich dniach tej paczki NIE było, i mogę na tą okoliczność przesłać stosowne ss, tylko czy o to chodzi? W moim odczuciu odpowiedź jest nieuczciwa i ma charakter ofensywny, bo sugeruje, że nie potrafię spojrzeć na pierwszą stronę IS!!!Bo to że paczka JEST dzisiaj dostępna, nie oznacza że BYŁA dostępna w np. sobotę, czy niedzielę - proszę o JEDNOZNACZNA odpowiedź w tej kwestii - była czy nie - a nie pisanie, tak, by sugerować taki wniosek.

    Ja w zakładce "Wszystkie przedmioty" wczoraj takiej opcji NIE widziałem - a dzisiaj jest. Normalnie Magia Run xd

    Specjalnie przed publikacją odpowiedzi dopytałem, czy były jakieś problemy z tym pakietem i czy było coś poprawiane. Nic takiego nie miało miejsca i wspomniany pakiet był dostępny również przez weekend.

    Aha, i nie, nie wykorzystałem tej paczki na mainie, na którym to sprawdzałem - support przecież może to sprawdzić.

    Owszem możemy to sprawdzić, pakiet był odbierany przez wiele postaci w dniach 11 i 12 września 2021. Nie będę w tym miejscu niczego sugerował, ponieważ nie określiłeś jasno nazwy "maina", jak również forum nie jest odpowiednim do tego miejscem. Jeśli jednak nadal nie możesz odebrać pakietu, prosimy o kontakt poprzez Support System, a zostanie to sprawdzone.

  • Bronoro.


    Wczytując się w twoje niezadowolenie oraz odpowiedzi Terona, przypuszczam z czego mogło wynikać twoje niezadowolenie przy brak pakietu w IS przy jednoczesnym niepojawieniu się itemków z nim związanych w plecaku handlowym.


    Odbieram dzisiaj ten bonusowy pakiet (identyczny jak poprzednio).


    Na postaci, na której miałem zapchany plecak handlowy, bonusowe itemki nie pojawiły się, pomimo, że odebrałem pakiet a część takich samych itemków, już była w tym plecaku. Potrzebujesz 6 czy 7 wolnych miejsc, aby go w pełni odebrać a pojawiające się przedmioty nie wskakują do stosów, które już masz w tym plecaku (mozna to zrobić później, ręcznie). Przy zapchanym plecaku itemki te nie tracą się, jak zwolnisz miejsce, itiemki się pojawią (choć czasem nie natychmiast i być może trzeba przeładować to konto, aby się szybciej pojawiły).


    Być może dlatego nie znalazłeś tego bonusowego pakietu w plecaku handlowym, pomimo że z relacji Terona wynika, że poodbierałeś...