Problemy po łączeniu serwerów

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
Dołącz do letnich eventów! Więcej informacji:​ Letnie eventy i nie tylko!
 • Drodzy gracze,


  Jak mogliście zauważyć, po łączeniu serwerów wystąpiło kilka problemów - proces łączenia ogólnie przebiegł dobrze, lecz nieprzewidziane problemy sprawiły, że wymagane są manualne restarty serwerów w ostatnich tygodniach.


  Doprowadziło to u niektórych graczy do rollbacków i utraty przedmiotów, za co bardzo przepraszamy i aktywnie poszukujemy sposobu naprawy błędów i zwrotu przedmiotów.  Częścią tego dochodzenia będzie odwrócenie zmiany, którą wprowadziliśmy na nowo połączonym serwerze, a która zwiększa liczbę kanałów.

  Jesteśmy świadomi potrzeby posiadania wielu kanałów na zaludnionym serwerze, jednak to tymczasowe działanie będzie kluczowe dla lepszego zrozumienia problemu i znalezienia jego rozwiązania.

  Dlatego też, dziś o godzinie 14:00 CEST na serwerze Gaia (EU1) tymczasowo zamkniemy poniższe krainy i zmienimy ilość dostępnych kanałów:

  • kraina 38 - 4 kanały
  • krainy 30 do 37 - 3 kanały
  • krainy 15 do 30 - 2 kanały

  W przyszłości podjętę mogą zostać dalsze środki i działania na serwerze, o którym Was poinformujemy.

  Dziękujemy za Wasze zrozumienie, podczas gdy problemy są sprawdzane i naprawiane.


  Wasz Zespół RoM.

  tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

 • Drodzy gracze,


  Chcielibyśmy jeszcze raz przeprosić za problemy ze stabilnością, którą doświadczacie na niektórych serwerach po ostatnim ich łączeniu.


  Oczywiście zdajemy sobię sprawę z występowania tych problemów i aktywnie pracujemy, by rozwiązać ten problem najszybciej, jak to możliwe. Cały nasz zespół pracuje nad tym zagadnieniem i oczywiście poinformujemy Was jak tylko sytuacja wróci do normy - wtedy też, rozważymy opcję odpowiedniej rekompensaty problemów które doświadczacie.


  Na razie, pragniemy podziękować Wam za cierpliwość oraz zrozumienie. Jako mały dowód naszej wdzięczności, od dziś do 16.09.2021 znajdziecie w Sklepie paczkę z darmowymi przedmiotami (dostępna raz na konto gry).


  Zawartość paczki:

  • 1x Nie-ma-to-jak-w-domu (7 dni)
  • 1x Kamień Przenoszący do Zamku Gildii (7 dni)
  • 1x Wygodna Skrzynka Pocztowa (7 dni)
  • 20x Runa Przenosząca
  • 20x Megafon
  • 20x Uniwersalna Mikstura
  • 20x Zwykły Młot Mistrza do Napraw

  Dodatkowo, przez następnych kilka dni spotkać będziecie mogli w grze chojnych GMów, także nie przegapcie ich!


  Mamy nadzieję już wrótke przekazać Wam dobre wiadomości odnośnie tej sytuacji.


  Zespół RoM.

  tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

 • Drodzy gracze,


  Problemy ze stabilnością serwerów nie zostały jeszcze rozwiązane, lecz wraz z naszych Zespołem Technicznym idziemy w dobrą stronę, by je rozwiązać. Dalsze testy oraz zmiany zostaną przeprowadzone w nadchodzącch dniach i będziemy Was informowali.


  Pragniemy zapewnić Was odnośnie systemu Supportu i Waszych zgłoszeniach o utraconych przedmiotach - wszystkie tickety w Supporcie zostaną przez nas rozwiązane, przepraszamy za opóźnienia i dłuższy czas realizacji.  Dodatkowo, po wysłuchaniu Waszych próśb oraz opinii, ponownie rozdamy "Small Package", którą ponownie otrzymać możecie począwszy od jutra 16.09 do 30.09.2021 - zawartość paczki jest taka sama jak poprzednio i także możecie odebrać ją za darmo w Sklepie z Przedmiotami.


  Aktywowany zostanie także Boost Event w ten weekend, tak więc nie przegapcie go!


  Boost event będzie aktywny pomiędzy 17.09 godz. 00:00 do 19.09 godz. 23:59 (czas serwera) z następującymi boostami:

  • +150% EXP
  • +150% TP
  • +100 łup

  Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować naszym Zespołom Wolontariuszy RoM za ich wspaniałą pracę, za pomoc na "pierwszej linii frontu", pomoc przy eventach i funkcjonowaniu serwerów oraz za to, że są super.


  Na koniec, pragniemy podziękować Wszystkim naszym graczon za Waszą cierpliwość, zaufanie oraz nieprzerwane wsparcie - postaramy się podzielić się dowodem naszej wdzięczności, gdy tylko będziemy mieli okazję.


  Wasz Zespół RoM.

  tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg