Bardzo stare postaci.

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Jest mi niezmiernie przykro z powodu utraty nazw postaci, w wyniku fuzji serwerów.


    Reguła jest taka - wyższy poziom postaci - nazwa zostaje. Paskudna reguła.


    Np. moja "LOVE". Alchemiczka. Postać techniczna, którą bardzo lubiłem. Co z tego że nie powyciągana na 100(15)... 2 monty, kompletne ubranko anioła (w czasie jak je kupowałem, nie było jeszcze magicznej szafy), 2 bufujące przywoływacze za rubiny... Tego rodzaju postaci miałem więcej. Ktoś w ogóle wie dzisiaj, skąd brało się bocę, żabę czerwoną lub zieloną, albo czapkę mikołaja, która nie miała w ogóle przypisania? Mam taką na 119 HD - to lv 0

    Pamiętam, jak w pierwszych chwilach istnienia polskiego serwera, łapałem nazwy...

    Wiecie ile to było lat temu? Ech....

    Większość przetrwała fuzje polskich serwerów, straciłem tylko jedna, czy dwie, na których mi zależało...


    Teraz - masakra jakaś. Mini, Maxi, Mili, Gram, Alfa, Beta, Gama,.. w piguły tego. Nie mówię o tych typowo technicznych postaciach, jak np Gong, ale o tych przeogromnie starych, którymi czasem grałem sobie...


    Większość fajnych nazw postaci potraciłem.


    Gro tych postaci, które zatrzymały nazwę, to pewnie nikt już dawno nimi nie gra - ale miały wyższy poziom - i nazwa dla kogoś innego. Co z tego, że logował się pewnie wieki temu i nie zamierza pewnie w ogóle...


    Smutne to bardzo.