Sugestia - zniesienie megafonów do XX lvl

  • Sugestia jak w temacie, fajnie by było gdyby kanał ŚWIAT był darmowy chociaż do 20 czy 30 lvl, znacznie by to ułatwiło grę potencjalnym nowym graczom którzy często się zniechęcają tym że już na starcie muszą płacić za ogólną komunikację z graczami na kanale ŚWIAT :/


    Zwłaszcza że lokacje startowe często świecą pustkami i trzeba polegać na kanale strefowym w której często dosłownie nikogo nie ma :/ a nawet jak ktoś jest to przeważnie jakiś endgejm AFK :P


    Ogólnie też uważam że takie coś jak opłaty za używanie kanału światowego jest niedopuszczalne bo to już na starcie pokazuje profil gry p2w ! Ale oczywiście wiadomo że całkowite zniesienie opłat za światowy nie wejdzie nigdy więc chociaż pójdźcie na rękę nowym graczom i pozwólcie im swobodnie prosić o pomoc/wskazówki bez ograniczeń na światowym :/


    Chociaż do tego 20/20 lvl...

  • Witam :)


    Każdemu nowemu graczowi, którego spotykam (a jakże, spotykam!) w grze ZAWSZE polecam dołączyć do kanału Rynek. Tu również polecę, a co! Więc (tak, wiem, nie zaczyna się zdania od "więc") jeśli jesteś nowym graczem i szukasz pomocy, towarzystwa, żony (a co, uciekła?), kokosanek, polecam dołączyć do ogólnoserwerowego bezpłatnego kanału komunikacyjnego Rynek. Jedyne, co trzeba, to w grze w okienko czatu wpisać komendę:


    /join Rynek


    I to wszystko. Dzięki temu prostemu, darmowemu zabiegowi będziesz mógł cieszyć się towarzystwem innych graczy bez względu na ich strefę przebywania; będziesz mógł śledzić na bieżąco pojawiające się oferty handlowe, jak również dodawać swoje; a przede wszystkich będziesz miał jedyną w swoim rodzaju okazję być świadkiem zapierających dech w piersiach dram na żywo!


    Polecam, zachęcam.


    P.S. Ponoć jest jeszcze Targ jakowyś... Ale nie wiem, to chyba jakaś bajka z cyklu o ośmiu jednorożcach i sierotce Marisshy...

  • Jeśli odblokować to całkowicie albo wcale, a nie poniżej x lvl. Ta część pomysłu akurat jest bardzo nietrafiona (już widzę potworzone alty na 1lvl tylko po to by móc sobie za darmo pospamować).

  • ogólnie czat światowy powinien być w pełni darmowy i tyle, takie coś na wstępie informuje gracza PŁAĆ i PŁACZ ale gra jest "DARMOWA" ... a pisanie tutaj że jest Rynek, no spoko, ale wielu nowych graczy najpierw wbija do gry a potem na forum albo wcale na forum i chce skorzystać z czatu światowego a tu lipa, kup diaski mimo że nie wiesz czy gra Ci podejdzie, spodoba się i czy spędzisz w niej miesiące czy tylko godziny :P Ten cały steam w niczym nie pomoże, skona w mękach ta gra jak inne tytuły nastawione na uber maxi drenaż kieszeń graczy :/

  • Ja tam sądzę, że jest dobrze jak jest. Tak samo, jak spotykam "pajacyki" (postaci 100/100...) które ot tak, z deficytu uwagi na sobie, potrafią obskakiwać Cię dookoła - przy którymś z AH lub w innych miejscach, w których trudno się nie pojawiać - tak samo i na kanale światowym zdarzają się podobne "kabotyny", które z braku uwagi na sobie, wymuszają ją w egzotycznie wyrachowany sposób. I to wcale nie z powodu, iż mają do załatwienia jakąś sprawę. Ot tak, z chorobliwego deficytu adoracji (uwagą czy obecnością - nie ma tu znaczenia). Otworzenie kanału publicznego (gratis) nasili jedynie obecność tych osób pod wszelkiej maści "niskolevelowymi" altami i zaspamuje ten kanał. Rozwiązanie podane przez Vimkę wydaje mi się wyjątkowo trafione. Doświadczałem już takich masowych spamów - w momentach, gdy w związku z jakimś eventem, czy promocją za 3 diamenty/1 diament na paczkę (nie pamiętam) - zarzucili serwer megafonami. Brrrr. Nigdy więcej.

  • Kanał światowym powinien być darmowy. Od kontrolowania spamu/dram powinni być GM. Do tego istnieje taka magiczna opcja jak BL, oraz wyłączenie kanału (nie wiem czy na światowy to działa ^^)

  • To, że ktoś ma "napad werbalny" ;) i w dodatku się w nim konformizuje nie oznacza, że mam ochotę wsadzić go do BL.

    Nie zmienia to faktu, że światowy kanał, nie powinien "świecić" spamem. Zwykle śledzi się go na bieżąco.

    Zawsze można się umówić, że tym kanałem alternatywnym jest jakiś /join XYZ a tam... np. można się wyżywać do woli...

    Jak sobie wyobrażasz taką "kontrolę przez GM". Każdy post będzie się pojawiał z pięciominutowym opóźnieniem?

    I.... zarywamy im nocki ? Echhhh.

  • ale macie darmowe megafony, wystarczy się do kogoś przyczepić i zabrać parę skrzynek! istnieje szansa na magafon :>

    a myślę że jak ktoś zaczyna z romem i chce to sobie poradzi wystarczy do kogoś zagadać na pewno pomoże te wielkie koksy 100/100 to nie koksy tylko nupczaki o dobrym sercu


    Aż se konto zrobiłem żeby to napisac :/

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF

  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Closed the thread.
  • Camist

    Added the Label Polski