Mag, Druid - jaka trzecia klasa

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Hej,


    Wracam do gry po ponad pięciu latach przerwy, i znowu zacząłem grać moim ulubionym połączeniem - M/D.


    Główną klasą wbiłem już 70 poziom, i dlatego chciałbym niedługo zacząć expić 3cią klasę


    Mam jednak dylemat, jaką klasę wybrać i najrozsądniejszy wydaje się wybór WD lub W.


    WD dla - D/WD, M/WD czy WD/D (ponoć dobre endgamowe połączenie).

    W dla - W/M, M/W czy D/W


    Myślałem jeszcze nad R czy S, ale te dwie mają maks jedno dobre połączenie dla Mada czy Druida. :)


    Chodzi mi głównie o możliwość farmienia endgamowych instancji (bo jak wiadomo M/D najlepszym DPSem nie jest).

  • W grze od dawna dostępne są Talony na powiększenie maksymalnej liczby klas, więc z czasem możesz mieć wszystkie połączenia jakie są dostępne na dana rasę tj. Elf, Krasnal czy Człowiek.

  • Tak ogólnie, to poszukaj gildii (jakieś niedobitki jeszcze widać w świecie), jak chcesz się trochę pobawić - samemu ciężko może być a pytań pojawi Ci się sporo.

  • Dzięki za podpowiedzi, ale dalej nie wiem jaka trzecia klasa byłaby najlepsza :)


    Myślałem, że na forum też ktoś mi pomoże.

  • Janusze instancji mogą nie chcieć dać ci inva na endgame jako m/d. Ogólnie nie widziałem jeszcze innego maga niż m/wl na endgame. Polecam oklepanego w/m ponieważ ma bardzo dobry dmg, interrupt i używa ten sam sprzęt co m/d oraz na pewno nie będzie problemu żeby dostać się do drużyny

  • Tego rodzaju "podpowiedź", wymaga poznania twoich preferencji co do stylu gry. Ta powyższa jest bardzo słuszna, jednak nie uwzględnia faktu, że do twojego "endgame", trochę czasu minie a tu może pojawić się "nerfienie" (nierzadka sprawa w grze) czy nowe obszary z innymi wymaganiami (buahahahahaa).