Jestem legendą.

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Nie było mnie jakiś czas (przerwa w grze fajna rzecz). Trochę spóźniony, ale wpadłem na urodzinowy "poskrzynkować" w Ukrytym Ogrodzie. Hmmm. Czułem się trochę jak Will Smith w "I'm the Legend". Takich pustek to jeszcze nie widziałem. Ciekawe czy na AH też nie ma czym i z kim handlować - przypuszczam, że to samo. Cóż, chyba posprzątam postaci po festiwalu i znów sobie pogram w coś innego.

    Ale kicha. Gratulacje GF. Na pewno zadzieram kiecę i lecę na wasze nowe "swordy". Zniechęciliście mnie do siebie skutecznie. Niestety. Smutne to i przykre.

  • To i ja się dopisze do tego. Nie ma co tu robić. Urodziny Roma do bani. Instancja Panteon jest otwarta ale nie można jej robić. Lipne promocje gdzie tak nabierać ludzi to tylko GF może. Miało być lepiej a jest do dupy. Celes nic nie wie i nie chce wiedzieć. Jednym słowem kłamstwo kłamstwo i kłamstwo z waszej strony. Mało jeszcze graczy wam odeszło to się jeszcze przekonamy !!!! Lichoniespi co złego to nie ja a le to tak jest. Gram w Runes of Magic 12 lat już i takiej żenady jeszcze nie widziałem jaka teraz jest..