Modyfikacja interfejsu gry

 • Jeśli chodzi o to drugie ...to nie wiem jaki to addon ... jeśli to Ikarus to po prostu wystarczy wydłużyć pasek by cała nazwa się zmieściła ... bardziej mi to wygląda na qUnitFrames i nie pamiętam jak to tam wyglądało ale chyba też da się wyciągnąć nieco ten pasek. Można też pokopać w wielkości czcionek.. w Ikarusie normalnie w opcjach jest a w qUnitFrames trochę w lua trzeba by było pogrzebać.  Jeśli zaś chodzi o to pierwsze to ...nie wiem o co Ci chodzi.. chcesz okno czatu przenieść z lewej na prawą? Wyżej napisałeś "pewnego elementu" ale strzałka zaczyna się tak jakby od napisu /rc ...czyli może chcesz tam umieścić przycisk z Runecraft? o.O

  Z tego co wiem to poszczególne elementy okienek można porozdzielać i przenosić ale głównego okna chyba nie da się ruszyć... przynajmniej nie w normalny sposób ...może jakimś skryptem?

 • A nie ...właśnie sprawdziłem... wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na zakładkę "ogólne" i odhaczyć "zablokuj zakładkę" i można swobodnie przemieszczać okienko czatu.


  FSlimUi.. to cały kombajn ... jak wcześniej nikt nie odpisze to jutro zainstaluję i się temu przyjrzę. ;)

 • Widzę, że nie ma możliwości ustawień w tym addonie więc trzeba trochę w kodzie pokopać... Takie ustawienia zazwyczaj są w xml'ach robione tutaj w pliku 'sui_playerframe.xml' .


  Jak lubisz grzebać trochę w kodzie to napiszę Ci gdzie, co i jak, a jak nie lubisz to podmień ten plik, który dodałem jako załącznik (oczywiście trzeba go wypakować najpierw z tego zip'a) ... oryginalny znajduje się w 'interface/addons/fSlimUI/playerframe' .


  !!! Zalecam przed podmianą zrobienie sobie kopii na wszelki wypadek gdyby coś nie tak było z tymi wymiarami jakie zmieniłem !!!


  Po podmianie pełna nazwa twojej klasy nie powinna być ucięta ale TYLKO W RAMCE GŁÓWNEJ POSTACI ... w ramce celu i celu twojego celu będzie tak jak było.  sui_playerframe.zip  PS: Mogłem za mało odsunąć bo mój alt miał tylko 3 cyfry z paska życia ... najwyżej zmienię jeszcze raz jak będzie za mało... napisz jak to wyszło :P

 • Nic z nickiem nie zmieniałem tylko właśnie pole z nazwą rasy ... wyżej napisałem klasy ale chodziło mi o rasę. U mnie nazwa 'Krasnolud Cienistej Kuźni' jest w całości ale jak pisałem mój alt ma tylko 900 HP (3 cyfry) więc nie wiem czy przy 100 000+ HP na nazwę znowu nie wejdą te cyferki.

 • Poprawiłem co nieco... pasek teraz jest znacznie dłuższy ale nazwa powinna zmieścić się cała razem z HP. Jak na screenie poniżej.  Nie mam powyżej 99,999 Hp ale jakiś zapas zostawiłem.

  Plik do podmiany poniżej.


  sui_playerframe.zip  Sposób podmiany pliku opisany wyżej.

 • Camist

  Closed the thread.
 • Camist

  Added the Label Polski
 • Camist

  Removed the Label Other