Dyskusja na temat nowej strefy w 2018

  • pewnie testuje to ten sam team co wczesnnie xd czyli nic nikt nie testuje i czekaja az im rw ja napisze....

  • Poprzednią strefę i instancję też "pieczołowicie" testowaliście. Tak dobrze wam to wyszło, że sufit się zawalił tuż po wypuszczeniu 🤣 i niestety trzeba było czekać miesiącami na kolejne poprawki 🤣

  • Nowa strefa jest fazie testów, więc mamy nadzieję że jest bliżej niż dalej (mamy nadzieję, że uda się jeszcze w tym roku, ale wszystko zależy od postępu testów i czy nie zostaną/zostaną znalezione jakieś ewentualne błędy - nie chcę więc obiecywać jakiś terminów, bo pamiętamy ile trwało czasem otworzenie nowej instancji khem khem)

    Pokuszę się o stwierdzenie iż po nowym roku nie będziecie już mieli dla kogo wprowadzać nowej strefy ;) w ciągu ostatniego pół roku około 50% graczy przestało się logować a po ostatnich zmianach cen dias zostały wam już chyba tylko alty Doraka ;)

    Korim


    Knight < 100 > Mage


    8o=O<X   Ignis Guild   ||?(;(


    Wychylylybymy - RIP


    Mementomori - RIP


    Ignis - RIP


    Korim - OFF

  • Przepraszam, ja się loguje na baaaaaardzo wielu altach, ale ostatnio nawet i to mi się znudziło i z pokojówkami nie chce mi się gadać ;)


    I jak to ja. Wystawiam na AH taniusio.... że aż trzeszczy, ale nie ma chętnych. Wszystko wraca..


    A jak przestaje kupować jajca, żeby nakarmić pety, to po dwóch, trzech dniach jest ich zatrzęsienie (na żywioły, którymi chyba tylko ja karmię).


    Już mi się nawet nie chce w kółko Millerów robić, żeby odblokować sobie miejsce na następne karmienia, bo ileż można...


    Nowa strefa, nowa strefa....

    Czy mi się będzie chciało jakieś kolejne ubranka wystatować... Przecież niewiele się będą różnić od tych, które już zrobiłem i są świetne.


    Hmmm.


    Chyba koniec zabawy... tak na dłuższy czas.


    Bo nawet run produkcyjnych za darmochę (no... nie do końca za darmochę... wyszło tak, że w zasadzie za aktywny udział) nikt ode mnie nie chce.


    Zatem i to alternatywne MMO, które uprawiam staje się deadMMO.

    No cóż, przeszedłem tak kiedyś Diablo II, ale to trwało parę dni.


    Dni na tym nearlydeadMMO stanowczo za dużo.

    Dla mnie teraz - na pewno.


    Może jeszcze jakieś opróżnianie skrzynek i... do nie wiem czy zobaczenia...

  • A czy jest coś planowane poza "nową strefą" ? Już nie chodzi mi o jakieś naprawianie bugów czy coś bo tego nie naprawicie nigdy. Chodzi mi o to czy możemy się spodziewać czegoś więcej niż zwykła strefa z instą ? Jakieś tam elitki lvl 80+ pojawiły się podobno w bazie, wprowadzenie jakichkolwiek nowych elementów, jakiś balans klas czy coś ? Przydałoby choć odrobinę świeżości, której ta gra nie widziała chyba ze 3 lata.

  • Celes pewnie nie odpowie, bo nie wiedzą co dostaną w paczu ^^

    The real question here seems to be "Don't you see that the Upgrade System of RoM is way to expensive? "

    To that question I would say, what is too expensive? To expensive is a price no one is willing to pay...


    by Phelan (responsible for the Community Management, Support, Localization, Facility Management and Human Ressources departments in Gameforge)


  • pewnie testuje to ten sam team co wczesnnie xd czyli nic nikt nie testuje i czekaja az im rw ja napisze....

    Obawiam się, podążając za refleksjami byłego GMa, krążącymi po necie, to testerami nowego contentu będą gracze, a pilnował całego procesu będzie GM w hełmie ssmańskim, czający się w krzakach, aby bariera nie pękła po ubiciu bossa :D

  • A czy jest coś planowane poza "nową strefą" ? Już nie chodzi mi o jakieś naprawianie bugów czy coś bo tego nie naprawicie nigdy. Chodzi mi o to czy możemy się spodziewać czegoś więcej niż zwykła strefa z instą ? Jakieś tam elitki lvl 80+ pojawiły się podobno w bazie, wprowadzenie jakichkolwiek nowych elementów, jakiś balans klas czy coś ? Przydałoby choć odrobinę świeżości, której ta gra nie widziała chyba ze 3 lata.

    To pytanie poważne czy sarkazm ? :P

  • pewnie testuje to ten sam team co wczesnnie xd czyli nic nikt nie testuje i czekaja az im rw ja napisze....

    Obawiam się, podążając za refleksjami byłego GMa, krążącymi po necie, to testerami nowego contentu będą gracze, a pilnował całego procesu będzie GM w hełmie ssmańskim, czający się w krzakach, aby bariera nie pękła po ubiciu bossa :D

    można jakiegoś linka, to bym sobie poczytał? ;)

    Korim


    Knight < 100 > Mage


    8o=O<X   Ignis Guild   ||?(;(


    Wychylylybymy - RIP


    Mementomori - RIP


    Ignis - RIP


    Korim - OFF