Dyskusja na temat nowej strefy w 2018

  • Celes

    Możesz zdradzić choć trochę, czy planujecie wprowadzić jednocześnie wersje Steam i nowy lvl cap?

    Obecnie mamy najdłuższą przerwę w historii RoM jeśli chodzi o lvl cap i za dwa tygodnie może pobić rekord najdłuższego festiwalu z 2014. Zapowiedzi nowej zawartości zwykle pojawiały się tydzień przed wypuszczeniem, więc i za tydzień raczej nic nie będzie, wielu przypuszcza że to wynik przekroczenia progu 100 lvl gdzie sporo aspektów gry nie była na to przygotowana.


    Spis festiwali - numer patcha, data wprowadzenia, czas trwania

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Możesz zdradzić choć trochę, czy planujecie wprowadzić jednocześnie wersje Steam i nowy lvl cap?

    Nowa strefa i pozostałe rzeczy z nią związane zostaną wgrane osobno (po wypuszczeniu Steama).

    tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg

  • Jak beda dzialac w takim samym tempie jak do tej pory, to spodziewam sie aktualizacji w grudniu 2020 roku, czyli tak jakby po wygasnieciu licencji miedzy RW a GF;p

  • Pierwsza myśl, gdzie tu sens jeśli Steam przyciągnie nowych i zobaczą obecną aktywność spowodowaną brakiem nowości to... długo tu nie zabawią, ale zaraz, w końcu wraz ze Steam mają być nowe serwery czy tam serwer, zapewne EU i DE. Na nowych zacznie się "wyścig" więc ich to nie dotyczy, a na starych? No tak starzy wyjadacze którzy jeszcze tu siedzą poczekają, skoro do tej pory nie uciekli...

    Nowa strefa i pozostałe rzeczy z nią związane zostaną wgrane osobno (po wypuszczeniu Steama).

    Naprawdę liczę że będzie to niedługo po tym wypuszczeniu Steama.

    [Ukończone misje: 7277] [Zdobyte tytuły: 763] [Zdobyte karty: 1969]


    RAScrn-Shot-20221112-17523236-cleanupoy.jpg

  • Celes, ale macie świadomość, że graczy jest coraz mniej i kiedy wreszcie wejdzie nowa strefa, to może nie być jej komu zdobywać? Więc lepiej nie odkładajcie nowego lvl cap zbyt długo w czasie.

  • Ja to myślałem że skoro były/są plany wejścia ROMA na Steam to lvl cap wejdzie wraz ze startem tejże wersji, bo w sumie by to się fajnie zgrywało, ale że to nie o to chodzi, to ja nie wiem dlaczego gracze czekają już 9 miesięcy na nową zawartość.

  • Mogę powiedzieć, że level cap zapewne będzie "następny w kolejce" po tym jak wejdziemy już na Steam i wszystko się ustabilizuje.

    Nie chciałabym się czepiać, ale mówiąc, że coś się ustabilizuje w kontekście RoMka, to jak czekanie do końca świata i o jeden dzień dłużej. Proszę nie czekajcie z nową strefą jak się wszystko ustabilizuje, bo to nigdy nie nastąpi ;)

  • Ty to Celes lepiej nie siedź na facebooku, tylko ogarniaj ten lvl cap, bo nudy w grze.

    The real question here seems to be "Don't you see that the Upgrade System of RoM is way to expensive? "

    To that question I would say, what is too expensive? To expensive is a price no one is willing to pay...


    by Phelan (responsible for the Community Management, Support, Localization, Facility Management and Human Ressources departments in Gameforge)


  • Nawet jak dadzą lvl cap to i tak insta będzie zepsuta przez pół roku 🤔


    Na steamie do tej pory gra średnio 185.1 osób, obecnie 244. Czy to dużo czy mało?

  • Ty to Celes lepiej nie siedź na facebooku, tylko ogarniaj ten lvl cap, bo nudy w grze.

    Sama nie ogarnę i nie zainstaluje, przetestuję i nie wydam ;(

    A szkoda, może by ten lvl cup lepiej i szybciej wypalił ;) Nudy rzeczywiście straszne. W grze zostali już sami fanatycy, ale niedługo i oni przestaną grać.

  • lepiej niech już nic nie ruszają bo jeszcze bardziej zepsują...

    Swoją drogą może tak bojkot? przestańmy grać!

    "Nothing is true, everything is permitted"


    The only thing GM can do is delete and close topics -GF