Zimowe eventy

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
 • RoM_Xmas_present.jpg


  Rozpoczął się czas adwentu, a w Taborei spadł pierwszy śnieg. Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim mieszkańcom…


  Jednak w krainie magicznych run za każdym rogiem czai się przygoda – również i w tym roku dzikie potwory grasują po okolicy, urządzając ciekawe eventy oraz konkursy.


  A więc naostrzcie swą broń i regularnie zaglądajcie do świata RoM, by nie przegapić informacji na temat naszych zimowych eventów.

  Zabawa na śniegu

  W nocy spadło sporo śniegu i teraz cała Taborea mieni się srebrzystym blaskiem odbijającego się w białej powłoce słońca. Dzieci czym prędzej wybiegły na dwór i rzuciły się w wir bitwy na śnieżki. Jednakże przypadkowo natrafiły na agresywne i bardzo skore do ataku potwory.


  Czy chcecie bronić dzieci? W ramach podziękowania czeka na Was Boost event!

  • Pomiędzy 11.12 (00:00) a 13.12 (23:59 czasu lokalnego) otrzymacie +150% więcej doświadczenia z zadań oraz potworów oraz +150% punktów talentu z potworów.
  • Pomiędzy 18.12 (00:00) a 20.12 (23:59 czasu lokalnego) otrzymacie +100% większą szansę na drop.
  • Pomiędzy 25.12 (00:00) a 3.01.2021 (23:59 czasu lokalnego) otrzymacie +300% więcej doświadczenia z zadań oraz potworów, +300% punktów talentu z potworów oraz +200% większą szansę na drop.

  Prosimy zauważyć, iż szansa na łup jest zwiększona jedynie, jeśli gracz jest w party.

  Codzienne prezenty od Mikołaja

  Pamiętacie jeszcze, jak w dzieciństwie pisaliście listy do Mikołaja? W Taborei rzecz ma się na odwrót, ponieważ to Święty Mikołaj i jego pomocnicy wysyłają Wam listy z drobnymi prezentami.


  Nie przegap tych cennych wiadomości: od 14.12.2020 do 1.01.2021 będziemy podrzucać Wam codziennie małe niespodzianki, który niechybnie przydadzą się każdemu śmiałkowi podczas wszelkiej maści przygód. Jeśli posiadacie kilka postaci na koncie, niespodzianka wyląduje w skrzynce pocztowej pierwszej postaci, którą się zalogujecie. Jeśli przegapicie jeden dzień podczas trwania eventu, nie będzie miało to znaczenia na pozostałe nagrody.

  Akcja w świątecznym nastroju

  Zima przykryła Taboreę białą otuliną, a mieszkańcy krainy zajęli się przygotowywaniem świątecznych potraw i ostrzeniem broni. Festiwal Płatków Śniegu oraz Nowy Rok sprawiają, że nawet najstraszniejsze potwory ulegają świątecznemu nastrojowi: noszą przy sobie niespodzianki, które mogą stać się własnością każdego poszukiwacza przygód... o ile ten wykaże się odwagą i bojowym zacięciem. Jeśli więc niestraszna Ci wartka akcja, nie przegap tej szansy.


  W czasie trwania eventu, od 15.12. (12:00) do 3.01.2021 (23:59 czasu serwera), zwołaj swoich przyjaciół i kolegów z gildii i razem pokonuj potwory w całej Taborei i zgarniaj super nagrody:

  • W Nowym Panteonie (tryb łatwy) wszyscy bossowie dropić będą Monetę Wiatru (1 dzień). Prosimy zauważyć, iż każdy boss ma konkretną ilość przedmiotów, niezależnie ilu śmiałków przyszło go pokonać.
  • W Zamku Sardo (tryb normalny) Ukryte Pudełko oraz w Wiecznym Krągu (tryb normalny) Strażniczy Golem Mocy ukrywać będą Dowody Mitu.
  • W całej Taborei, wszystkie potwory nosić będą specjalną Monetę Kwiatów (30 dni).

  Dodatkowo, nie zapomnij odwiedzić Owensteina, Hilary, Franka i Eve od 15.12. (12:00) do 7.01.2021 (do przerwy technicznej) w Obózie Reifort na Stepach Sascilii, by otrzymać dodatkowe świąteczne prezenty!


  Poszukują oni rzadkiej Krwii Nosorożca, Monety Kwiatów (30 dni) oraz Monety Wiatru (1 dzień), które chętnie wymienią na szeroką gamę dóbr, takich jak Dowody Mitu oraz Kule Doświadczenia Szczytu.


  Wskazówka: krew nosorożca możesz kupić za pradawne pamiątki u handlarzy czarnego kodeksu.


  Bawcie się dobrze podczas eventów!

  Wasz zespół RoM

  tumblr_p2yqqdl1UT1r6d0kro2_r1_500.jpg