Eventy

  • Czy wy jesteście normalni??? W wakacje zostaliście zjechani od góry do dołu za zrobienia wymian za przedmioty, których nikt normalny nie zbiera, pomimo obietnicy, że nigdy więcej coś takiego się nie pojawi. Więc co robicie znowu? Dajecie tak samo badziewny event kilka miesięcy później. Weźcie się leczcie xD. Albo może dobijcie i zamknijcie tę grę, bo to co robicie wzbudza jedynie śmiech i politowanie swoją żałosnością. Nie ma chyba bardziej oderwanej od rzeczywistości firmy niż gje ef. Rzygam na was

  • Kto u was pracuje ze kopiuje te same eventy skrótem nikt tego nie łapie


    Proponuje zrewidować czy szanowny koleś od eventu się nie obija


    czy na nic już góra nie pozwala na wymianę dać czy co

  • Tluc mobki po runki czy wbijanie poziomow szczytu mozna solo, wkoncu to typowe dla tego typu gier... zaraz RoM to chyba mmo ... a pewnie juz tak malo graczy zostalo :)


    Ps Świetnie rozwijana jest ta gra

  • Nie mogę sobie tego nawet uzmysłowic w głowie XD


    Event dostaje mase negatywnych opinii, że jest własciwie cały do kitu - co robimy? Dajemy go jeszcze raz :D


    Jedyna fajna rzecz jaka była w poprzednim to że był rozbity na 4 tygodnie i można było robic na luzie wszystko, to sie graczom podobało. Co robimy? Dajemy go krótszego na 2 tygodnie ^^


    Powiedzcie mi co wy w tym GFie bierzecie bo odlot jest konkretny XD ale faza :|

    Będę zamieszczał swoje opinie.

    Podoba ci się moja opinia, sugestia? Daj like, żeby widzieli że pomysł ma poparcie. :thumbup:

  • Dlaczego serwer polski i hiszpański dyskryminowane są brakiem eventów? To kara za to, że zrobiono na nich panteon? Czy po prostu teamy tych serwerów plują na graczy z nich i mają to gdzieś?

  • Mam wrażenie ze nie jest równe traktowanie graczy społeczności na nie które muszą być na all atu mamy ze sobie robią prywatne


    polski i hiszpański nie są opłacalne dla gf i pewnie mam to wpływ na prace obecnych gm



    Proszę o odpowiedz Celes co jest grane należy chyba nam się

  • Celes nie musi Ci odpowiadać bo powód pomijania Polskiego i Hiszpańskiego serwera jest jasny. Na obu tych serwerach padł minimum 1 boss instancji Nowy panteon w wersji hard ( gdy max lvl szczytu był jeszcze 5, a inste wg GF powinno się dopiero robić na poziomach 15+). Jest to celowe działanie ponieważ społeczność serwerów EU i DE się popłakała, że u nich nie robi się panteonu pomimo wbicia 5lvl, a na tych 2 jakoś bossy tej instancji padały ( te społeczności są zbyt leniwe ,żeby ubrać 9 wd/sów na end game by odpalić centaury i zbić inste, nie to co Asgard, który zrobił to w niecały tydzień i z powodzeniem robił instancje, fakt faktem pare razy ale padło ^^) No i GF twierdzi, że tymi paroma razami nagle zdobyliśmy jakąś niewytłumaczalną przewagę gdzie realnie wpadło parę broni z czego 95% to LD ( teraz są HD bo ludzie wydali na nie dziesiątki młotków do dura)



    Co do eventu serio sztolnia, przypadkiem nie jest to strefa tylko dla krasnoludów gdzie,żeby się dostać trzeba sobie otworzyć portal z alta albo poprosić kolege/koleżanke krasnala by nam to otwarli ( bo gramy elfem lub człowiekiem XD). Kolejny skok na kupno diamentów NIEŹLE :)

  • Tak sobie myślę:


    W czasie trwania eventu, od 15.12. (12:00) do 3.01.2021


    Monetę Wiatru (1 dzień)


    Owensteina, Hilary, Franka i Eve od 15.12. (12:00) do 7.01.2021


    Czyli jeden NPC będzie stał na pusto - smuteczek

  • ta moneta powinna być na 7 dni ( by można było sobie nafarmic "na zapas" ) , lub powinni przedłożyć droop z panteonu do 06.01.2021.



    No ale cóż .... :)