Rekompensata

  • Czy jest przewidziana jakaś rekompensata za brak możliwości farmienia memorek z powodu problemów z serwerami i trwającej TAK DŁUGO konserwacji?

  • Mnie to osobiście oburza. Mam dokładne wyliczenia ile muszę farmić dziennie, by zdobyć te kilka tysięcy memo, a wy niszczycie mój terminarz. Kto za to odpowiada? Kogo mam pytać, co jest nie tak? Czemu naprawa trwa tak długo????


    Jestem absolutnie, ale to niesamowicie wybitnie zdegustowany zaistniałą sytuacją. Liczę na jakąś Krew Nosorożca w ilościach ze 2000 w ramach rekompensaty.

  • oczywiscie ze jest rekompensata polaczona wraz z nagroda :) czyli wlaczenie serwerow po to by umilic Nam maluczkim czas i bedziemy mogli garsciami czerpac satysfakcje z ciagle rozwijanej gry i fajnych nowych eventow :)




    :)



    edit. ogolnie to jestem w szoku ze taki temat powstal byla mila atmosfera a tu jakies roszczenia jestem w szoku skoro jest dluga konserwa to chyba ostro tam naprawiaja wiec nic tylko sie cieszyc

    ja tam sie ciesze im dluzej serwery wylaczone tym wiecej bledow naprawia co jest dowodem na to ze gra rozwijana


    Celes przepraszam za innych nie kazdy jest taki roszczeniowy w ramach pokuty doladuje diaski zeby porpawic troche atmosfere

  • Też uważam ze powiny byc wysłane prezenty za 3 dniowe problemy z sewerem .

    2 dni temu o 21:40 wyłaczyli serwery logowania właczyli po 2 godzinach.

    wczorajsza konserwacja od 8 do 18 to juz słabe szanse na wyfarmie memo.

    I dzisaj tez nie było informaci nawet w grze ze bedzie konserwacja o 12.

    Ciekawe do kiedy.


    Kiedys były lepsze Eventy: na zdobycie item na instanciach na wymiane czy monety.

  • Zgadzam się z poprzednikami: powinna być rekompensata za stratę możliwości farmienia memo, robienia dziennych i u nie których odebrania lojalki. Dajecie kiepski event i jeszcze nie ma możliwości zdobycia memo na wymiany... Bardzo nie fajnie

  • a co najlepsze na Nawi nie postawili tych NPC a ni od długu na ch 3 i 1 to ten sam kanał. !!!

  • ponoc forma wymian byla obgadywana z teamem ( niewiem czy ze wszystkich serwerow ) . jestem CIEKAWY co za ludzie z teamu wpadli na tak kretynski pomysl by trza farmic 15.000 memo na obie wymiany^^ ... to tylko 30 przelotow po grobowcu hard ( cale przeloty ). To tylko pokazuje jacy "ogarnieci" ludzie ida do tego teamu

  • Taka troche słaba ta rekompensata w obecnej chwili, bo zeby miec memo trzeba je farmić a jak jest bonus na PD/PT/DROP to raczej ludzie nie chodzą na insty tylko wykorzystują owy BONUS.TAKŻE TOTALNA PORAŻKA!:thumbdown:

  • Serwer jest ulepszany ( zwiększono ilość lagów, rozłączeń, podniesiono ping do wartości odpowiadaj cenie auta średniej klasy) gra jest rozwijana ( po konserwacji zresztą jak i przed konserwacja nie da się w ogóle grać)



    NAPRAWCIE TO BADZIEWIE RAZ A DOBRZE ALBO WYŁĄCZCIE TO BO TYLKO WQ... TĄ POZOSTAŁA GARSTKĘ GRACZY KTÓRZY JESZCZE TU ZOSTALI.


    ***** **