Problemy z serwerami logowania

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Z tego co zauważyłem to problem jest z komunikacja "do serwera" tzn. po zalogowaniu rosnie Ping, nic nie można zrobić ( nie otwiera sie okno dialogowe NPC, skrzynka bankowa, AH , atakowane moby nie dostają obrażeń ) natomiast wyswietlane są informacje z serwera, kto zalogował , kto sie wylogowal, widac przechodzace postacie, i widac jak gina moby zbijane przez innych

  • Coś poszło nie tak :)


    Gdzieś po północy (wymieniałem jeszcze monety kwiatów, wymieniałem runy), na jednym subkoncie w IS, zauważyłem darmowy pakiet. Odebrałem i wpadł mi z niego "aniołek" (ale plansza "po-zakupowa" pokazywała, że odebranie 2 talonów misji dziennych jest już wykorzystane). Sprawdziłem tu informację, i znalazłem o darmowych pakietach rekompensujących niedogodności...


    Nie, ani do papieża, ani do supportu nie będę w tej sprawie pisał - w sumie nie ma dla mnie taka różnica żadnego znaczenia, ale coś zadziałało nie tak jak powinno.


    Tuż przed 8.00, na innym koncie tez odebrałem ten pakiet. Tym razem, były w nim faktycznie 2 talony misji dziennych.

  • Było niestabilnie Salamandro przez ok pół godziny. Wyglądało na awarię z logowaniem jak uprzednio, a później nawet nie dało się kliknąć wejścia do logowania postaci z planszy interfejsu GF, tak jakby ten mały klawisz "play" przy konkretnym subkoncie był zupełnie nieaktywny (wcześniej zawieszało się logowanie "w trakcie"). Przelogowałem grę, to ekran logowania GF był pusty. Gdy po jakimś czasie znów przelogowałem grę - wszystko wróciło do normy.

  • Łapię jakieś chwile wolnego czasu, aby skorzystać z eventu... a tu lipa. Rano, w pewnym momencie gra miała takie lagi, że szkoda mi się zrobiło czasu na robienie w niej czegokolwiek. Teraz, usiadłem na chwile, aby się odstresować a tu zupełna kicha. Od pół godziny próbuję się zalogować i albo wiesza się na planszy "logowanie do serwera postaci", albo wyskakuje informacja "błąd konta lub hasła". Echhhh...

  • Przy moich probach logowania wyskakuje mi najpierw komunikat ze jestem juz zalogowana , a pozniej ze powinnam zrestartowac gre ...i tak w kolko.

  • Hej,

    Czy wiadomo kiedy zaczną działać serwery gry ? Od prawie dwóch godzin gra nie działa, a nie ma żadnej informacji.

    PS: mam nadzieję, że będzie jakaś rekompensata w związku z zaistniało sytuacje :)

  • Serwery Gameforge i powiązane z nimi usługi (w tym forum) były dziś przez pewien czas niedostępne. Dotyczyło to wszystkich gier, nie tylko Runes of Magic.


    Po interwencji Sysadminów serwery powinny być już dostępne.


    Będziemy na bieżąco monitorować sytuację aby się upewnić, że problemy nie wystąpią ponownie.