Plusy do 40

Rekrutacja do zespołu RoM PL została otwarta! Więcej informacji: Rekrutacja do zespołu RoM.
  • Zgłaszam sugestię wprowadzenia plusów do +40. Skoro mamy, a raczej mieliśmy, szansę na perfekty do +30, to najwyższy czas wprowadzić nowe plusy! Mam nadzieję, że moja sugestia zostanie rozpatrzona pozytywnie!



    Temat został przeniesiony do odpowiedniego działu.

    / Vinelya

  • Świetny pomysł! Bardzo chciałbym być jeszcze potężniejszy. Inaczej nie mam motywacji żeby plusować do 30, a takie plusy do 40 bardzo by mnie zachęciły!

  • prosze aby byly one podzielone na do 35 i od 35 do 40 te do 35 oczywisice za diaski a te od 35 do 40 za golda torche poprawi to gospodarke serwera gold bedzie wiecej warty i bedzie to motywacja zeby kupowac diaski rowniez bo az szkoda nie wbic do 35 skoro potem beda za golda :) jak dla mnie same plusy tego pomyslu doslownie i w przenosni


    pozdrawiam calym soba

  • dodatkowo bym prosił aby plus do 31 leciał tylko z panteonu hard ostatnigo bossa


    MAŁY UPDEJT


    do 31 aby leciał z panteonu. chodząc na panteon zuzywa sie odpał a jak nie masz odpału to kupujesz go za golda a jak nie masz golda ładujesz diaski i je sprzedajesz. dodatkowo spadają hd-ki wiec musisz kupic za diaski młotki dodatkowo musisz wyplusowac itemki aby zrobic panteon ale musisz miec poziom szczytu 10 wiec musisz kupic potki na expa za diaski


    Kolejny UPDEJT:


    Posiadając juz broń +40 łatwo ulec pokusie i w ten sposób szach mat wprowadzamy gashe z czystymi do is podkuszamy takiego osobnika dając mu czystą t14 za free i w ten sposób ów osobnik kupuje tonę gashy ZA DIASKI OCZYWISCIE i robi broń na statach aby był mocniejszy

  • Ja mysle ze obiektywnie mowiac bron +40 nie jest wcale przesada. Wiadomo szansa procentowa powinna byc duzo mniejsza niz wbijanie do 30 ale w koncu jest masa gracze na endgame ktorzy nie maja co robic z goldem i do tego laduja diasy non stop :) mysle ze warto pochylic sie nad takim pomyslem bo moze on poprawic bardzo rozgrywke. Majac oczywiscie na uwadze fakt ze nowa instancja panteon jest bardzo wymagajaca wiec warto byloby poprawic swoje statystyki broni aby robic ja z latwoscia oczywiscie po wbiciu 15 poziomu szczytu :) I oczywiscie warto przypomniec ze w zasadzie na polskim serwerze co 3 osoba ma jakis item +30 (i to nie jeden) dlatego jak dla mnie plusy do 40 to super okazja. Sam chetnie kupilbym z kilkaset sztuk zeby poplusowac swoj miecz +30 t16 :)

  • Plusy do 40 by trzeci rok robić Gorbowiec Dusz, to jest myśl !

    Są tutaj na forum osoby twierdzące, że na serwerze wszyscy powinni być równi i nie powinno być tak zwanych "elyt". Skoro zatem do tej pory są gildie, w których depsi mimo wbijania wysokich plusów w eq i robienia broni z panteonu w t14 są w stanie na grobowcu zrobić 30kk depsa ... to może rzeczywiście powinno się im udostępnić te plusy do 40. Może wtedy ten grobowiec sami zrobią o.O

  • Obecnie jest tylko kilka osób z jakimś itemkiem w eq wbitym do +30, ale gdyby wprowadzić plusy do +40, to na pewno ilość tych osób by się zwiększyła, a jako, że plusy +30 można kupić tylko za diamenty w IS, to na pewno więcej osób by kupiło diamenty za realne pieniądze. Dwoma słowami byłoby to obopólnie korzystne - zarówna dla graczy jak i dla wydawcy.


    Celes czy można prosić o przekazanie sugestii dalej?

  • Rowniez jestem za, przydalby sie jakis elitarny item dla kupujacych diamenty moze cos ala kolo fortuny zeby nie mozna bylo ich zbyt latwo zdobyc.

  • Świetny pomysł! Co prawda zamierzałem kupić w najbliższym czasie średniej klasy samochód osobowy, ale jeśli takie plusy do 40 zostałyby wprowadzone, z chęcią przeznaczyłbym na nie środki.

    Ekonomia na plus, gracze zadowoleni itd

  • Ja już byłem w banku by zapytać o moja zdolność kredytową , i tak ! będzie mnie stać na wbicie +40 na całe eq :):):)


    Już nie mogę się doczekać, jak wieczorkami będe klikać na te plusiki i apgrejdować moje eq w t9 i broń w t12.

  • Też jestem za wprowadzeniem plusów do 40, ponieważ dałoby to szanse słabszym glidiom serweru Nawia na robienie aktualnie dostępnych inst w ich skromnym gronie i nie musieliby czekać na tzw. randomy oraz twierdze,że wprowadzenie tak istotnej nowinki ożywiłoby nasze serwery w okresie wakacyjnym :/. No i wiadomo,że rozgrywka stałaby się dużo ciekawsza,bo takie plusy pozwalałyby na dużo więcej niż aktualne do 30 ( no i 40 taka ładniejsza liczba :saint:)

  • Camist

    Closed the thread.